MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 136
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 29
poli какви са тези хапчета за разграждан на масните депа//////

# 736
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
да ви питам за ефекта на английската сол: пише 3-4 часа след последния прием на храна и действа диуритично,но   Rolling Eyes сорри за въпроса през целия ден ли стоиш в 00 или има някакво еднократно действие?!? Защото за да почна явно ще трябва да е събота или неделя все пак....
и аз като тебе мислех, даже си отложих сутрешните излизания, но при мен ефектът "дойде" чак следобед, когато трябваше да излезна Mr. Green, но ако се чувстваш по-спокойна - започни го уикенда Peace

# 737
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз съм -3.6кг за 8 дена. днес съм на 9ти, последен, защото ми свърши сиропа и не ми се купува за един ден. така или иначе то вече последните дни почти не свалям... след време като се захраня може да я направя пак за няколко дена. доволна съм доста, личи си а и се чувствам супер. нямах никакви оплаквания и главоболия, само на 4тия ден неприятни налепи в устата. слабителният чай трябвало да се пие всеки ден, а аз в началото го избягвах, чак на 3тия и след 6ия ден почнах да го пия, защото не се получаваше без него. хайде успех на всички и умната със захранването. то е най-важно Wink

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 409
Добре,де имам питане: как се редува сиропа? Т.е. ако имаш за сваляне повече кг? Колко време стоиш на сиропа, т.е. до като свалиш всичко или макс 10 дни, после захранване, после пак или?

# 739
  • София
  • Мнения: 13
munieka, не можеш да гладуваш докато свалиш всичко. По-скоро гладуване по 15 дни, захранване 15, почивка 1 или 2 месеца и така се получава през 2-3 месеца. Това ми се струва максимално най-често. Ако звъннеш в клиниката на Гарабитов, вероятно ще ти дадат подходящ съвет.
Преди много години една позната свали 43 кг за 1 година на следния режим - 10 дни на плодове, 10 дни захранване и 10 дни ядеше всичко. Така всеки месец. Но ми се струва много крайно и нездравословно.

# 740
  • Мнения: 0
Момичета, имам въпрос и се нуждая от съвет. Днес ми е седми ден, изобщо не знам какво точно съм смъкнала, не съм се мерила. Утре ще си видя обиколките как са, но........ в събота с приятели сме на кратка ваканция - на Хисаря. Предполага се, че вечерта ще седнем някъде да хапнем и пийнем. Това с пиенето не ми е проблем, ще го пропусна, но както и да го погледна, дори днес да ми е последен ден при захранването вечер е все сироп или сок. Та смятате ли, че ще стане много зле ако си поръчам една салата и някакъв задушен зеленчук или картофи. На обяд как да е ще се измъкна, но на вечеря ще ми е трудно да обяснявам и да слушам вземи си това, вземи си онова.
 Sad Моля ,тези от вас които са преминали през захранване да дадат съвет!

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ох момичета сега  видях че  имат платена  реклама в  абв и се  запалих  от къде да  го  поръчам и от  кой да си взема  трябва да сваля  най много  5  килца



 Peace

# 742
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Мисля да се включа и аз  newsm78
За колко време ще ми стигне 1л ако не гладувам, а го пия преди ядене?

# 743
  • Мнения: 1 765
Имам въпросче, колко време отне доставката на сиропа, при поръчак от първия сайт...днес изтича четвъртия работен ден и започвам леко да се изнервям, ще изчакам да мине 17:00 и ще се обадя да откажа поръчката. Close

# 744
  • Мнения: 0
момичета здравейте! От утре и аз съм във вашите редици, но с кленов сироп, който си купих от Био магазин до нас. Веднъж изкарах 5 дни и се чувствах много добре и сега съм решила да направя пълните 10. Искам максимум 5 кг да сваля. За отчет, висока съм 172 и съм 65 кг. За мен идеални са 62 и тях гоня....ама последните килца са най-трудни! Ако не друго, поне едно хубаво изчистване ще направя:)

Кой юе отвори нова темичка:)

# 745
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
и аз се каня да направя пак пречистването, но за 4-5 дена този път. и след това се замислям за 90дневната диета, за да си задържа резултата, понеже предния път за 2-3 дена си върнах това, което бях отслабнала... или поне за пред кантара. аз си взех кленов сироп от ДМ, сега отивам да забъркам лимонадата Wink успех, ozverela Wink

# 746
  • Мнения: 0
Никой не ми отговори на въпросите, но все пак да кажа за хората, които се интересуват от тази диета: Да, ефективна е, в началото е трудно, после е ок. Сега имам малък проблем с глада и с въздържанието, но се справям. За 10 дена нестриктно спазване свалих към 3-4кг, като се има предвид, че имам малко да свалям. Сега тренирам доста и пия сиропа, когато огладнея много, но иначе се храня (по малко) но с по-калорични неща, тъй като както казах тренирам и няма как. Доволна съм и продължавам да свалям още килограми!
И най-важното - благодарение на сиропа се отучих да се тъпча!!!  Peace Heart EyesПробвайте го!
П.п: И аз пия кленов, а не Мадал Бал и ми даваа адски мн енергия.
Wink

# 747
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
минавам да се отчета - направих 10-дневния курс. Минус 5 кг съм. Доволна съм. Само да ви предупредя - не си купувайте този евтиния, който имитира Мадал Бал марката - аз се излъгах, понеже е двойно по-евтин, но като вкус е  Sick, блях, отвратен е  Sick Sick Sick, докато Мадал Балския е направо вкусен, сравнение с него bowuu

# 748
  • Мнения: 312
Не съм писала досега при вас, но съм на 8 ден.
Сиропа ми харесва много, но това е защото аз си обичам сладичко. Общо взето вкуса на сиропа +водата и лимона е като на студен чай, и е наистина много вкусен студен. Казвам го защото докато четях темата се претеснявах, че ще го купя и няма да мога да го пия и почти се отказах.
Чак на 5 тия ден добавих лютия червен пипер и ми хареса още повече.

Сега малко се шашнах, че пишете, че всеки ден трябвало да се пият разхлабващи чайове Shocked
Aз не съм пила и не смея и да рискувам да пия, защото във WC то съм само на вода по няколко пъти дневно, така че не мога да си представя какво ще стане ако почна да пия разхлабващи чайове.

# 749
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Не съм писала досега при вас, но съм на 8 ден.
Сиропа ми харесва много, но това е защото аз си обичам сладичко. Общо взето вкуса на сиропа +водата и лимона е като на студен чай, и е наистина много вкусен студен. Казвам го защото докато четях темата се претеснявах, че ще го купя и няма да мога да го пия и почти се отказах.
Чак на 5 тия ден добавих лютия червен пипер и ми хареса още повече.

Сега малко се шашнах, че пишете, че всеки ден трябвало да се пият разхлабващи чайове Shocked
Aз не съм пила и не смея и да рискувам да пия, защото във WC то съм само на вода по няколко пъти дневно, така че не мога да си представя какво ще стане ако почна да пия разхлабващи чайове.

това за разхлабителните чайове - не е задължително всеки ден, дори в самата книжка пише, че ще е най-ефикасно прочистването, ако си САМО на вода и коктейла, нищо друго Peace. Аз пих само солта първия ден и след това 10 дена изкарах на вода и сиропето и ми беше супер bowuu

Общи условия

Активация на акаунт