Farmville - 37

  • 29 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Да и за мен това е първата коледа във фермата  newsm03 и с нетърпение чакам елхата, подаръците и ......  аз играя от януари .... 88 ниво съм..... леле та това са мнооого месеци newsm78

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 0
Ето това е късмет! Честито Simple Smile

# 34
  • not found
  • Мнения: 581
От къде е еднорога ?
От играта със стреличките ли ?

# 35
  • Мнения: 16
 Mr. Green аз с моите фв кеш = 0 бързо и скоро ще имам еднорога. дадох си единствените 5 кешчета за памуково дърво  Mr. Green
 честито на печелившите

# 36
  • Мнения: 883
И аз тук. И аз нямам търпение за коледните неща...   madnoel

А пък в конвектора има от новите теленца... Laughing

В кой конвертор да питам, при мен няма... есенно теле, нали?
Ето тук: http://farm.hackers.am/converter/

Дълго четох старата тема относно конвектора и теленцата... но така и не разбрах нищо. Може ли някой да ми обясни като на 4 годишно как става това!?!? Кой линк трябва да взема? АЗ МОЕТО теле ли конвектирам или теле от стената? Как точно да взема линка, след като като цъкна на него направо го вземам ако е там? Ох, много ме е слам да питам такива неща, ама и аз искам различни теленца. При мен само розови и кахеви излизат, а уж имам и други кравички...

# 37
  • Мнения: 106
От къде е еднорога ?
От играта със стреличките ли ?

Да, точно от там  Wink  Sunglasses

# 38
  • not found
  • Мнения: 581
За конвектора ще ти обясня както трябваше и на мен да ми обяснят  Mr. Green
Трябва да имаш теле на стената от съсед , което да не е изчерпано , кликаш на него с десен бутон на мишката и копираш адреса на връзката , слагаш въпросния адрес в конвектора , където пише - оригинален линк , натискаш конверт , отдолу са изброени теленцата , които можеш да намериш , избираш си едно и кликаш на него , автоматично те препраща във фермата , когато тя се зареди ти дава възможност да осиновиш телето . Успех  Peace

Какви други работи се падат от играта със стреличките ?

# 39
  • Мнения: 2 280
И аз тук. И аз нямам търпение за коледните неща...   madnoel

А пък в конвектора има от новите теленца... Laughing

В кой конвертор да питам, при мен няма... есенно теле, нали?
Ето тук: http://farm.hackers.am/converter/

Дълго четох старата тема относно конвектора и теленцата... но така и не разбрах нищо. Може ли някой да ми обясни като на 4 годишно как става това!?!? Кой линк трябва да взема? АЗ МОЕТО теле ли конвектирам или теле от стената? Как точно да взема линка, след като като цъкна на него направо го вземам ако е там? Ох, много ме е слам да питам такива неща, ама и аз искам различни теленца. При мен само розови и кахеви излизат, а уж имам и други кравички...

Когато някой твой съсед публикува животно, даваш с десен бутон на мишката върху картинката и избираш "копирай адреса на връзката". След това отваряш сайта с конвертора и пействаш (десен бутон "paste" или "постави",ако уиндоуса ти е на български език) линка, който вече си копирала и натискаш "Convert" . От долу ти излизат линкове с различните животни. Избираш кое животно искаш и натискаш в/у линка. Ако си успяла да го вземеш те праща директно във фермана, ако не, ти изписва "Sorry.....".
Трябва, обаче, животното от което копираш линка да е налично, тоест никой да не го е осиновил преди това. За това гледай да цъкаш на биковете. Тях най-малко ги търсят и обикновено са в наличност винаги.

п.п. Не съм видяла, че Golden*Carnival вече ти е отговорила  Peace

# 40
# 41
  • Мнения: 883
Whatever, Golden*Carnival , много ви благодаря!!!
Благодарение на вашите обяснения си имам прекрасно есенно теленце!
А и разбрах каква ми е грешката, че до сега не се получаваше... от експлоъръра е било. През Музила се получи!!! Hug

# 42
# 43
  • Мнения: 86
Оправили са бъга с новата рецепта, даже са я увеличили с 23 дена  Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт