ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 3

  • 22 911
  • 721
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614














БЛИЗНАЦИ  

Близнаците са изключително впечатлителни натури, така че дори и да напишете стихотворение в тяхна чест те ще са най-щастливите хора на земята и ще помнят жеста до края на дните си. Импровизирайте и ще бъдете дарени с най-пленителната усмивка от представителя на този въздушен знак. В никакъв случай обаче не очаквайте богато угощение от близнака - имайте впредвид, че той най-вероятно е организирал празненството в последния момент и е напълно неподготвен. Нежната половинка от зодията би изкрещяла от радост при вида на пълен комплект гримове или шикозен телефонен апарат.

Близнаците обожават остроумните подаръци-изненада и за да им се угоди трябва да се потрудите малко повече. Смешна запалка-пистолет, звънчета….или комплект от, на пръв поглед, несъвместими предмети, придружени със стихче, за което отговаря Вашата фантазия. Наблегнете на индивидуалното, с което ще Ви запомнят.

Близнаците ще се зарадват на:

* Всякакъв вид джунджурийки.
* Билети за театър или кино.
* Енциклопедична литература.
* Електронни пъзели, судоко и т.н.
* Модни аксесоари.
* Кратки разходки.
* Часовник и будилник в едно, ако може да имат и голям избор от аларми.
* Козметика.
* Всякакви изобретения, които биха ги развеселили.

Те са интелектуалците на Зодиака.
Книга, билети за концерт, театър, дискове музика.


 








БЛИЗНАЦИ
Дайте книги за Близнака славен!
Вечно той в науки е “удавен”…
Любопитен – всичко да узнае
- в тази слабост граници не знае!
Той е комбинаторът опасен,
всеки ход пределно му е ясен.
Знайте, той е кавалер отличен,
много умен, ловък и практичен.
С него никой няма да скучае
и неща различни ще узнае.
Всички са големи дипломати,
те блестят в диспути и в …преврати!
Много “тънко” ще ви изиграят
и което искат, ще узнаят.
Може днес за тях да сте царици,
утре ще сте просто магарици.
Тез мъже са трудно уязвими
и на практика – неуловими.
А жените – все ще обещават,
но едва ли ще го изпълняват.
Те родени са нетърпеливи –
тъй ще бъдат, докато са живи.
От Телеца много да се пазят!
А Стрелците – в мат ще ги поставят!
 







 


ТУК...             ТУК....         ТУК...            ТУК....









Родените между 22 май и 21 юни са представители на въздушния знак Близнаци,
 който се намира под влиянието на Меркурий, планетата,
която покровителства комуникацията и информацията.

ДЕВИЗ : АЗ МИСЛЯ  
 


ЖЕНАТА БЛИЗНАК :

Тя е равностойна на харем. 10 Жени трудно биха могли да постигнат нейната виртуозност. Като дух в бутилка всеки път, когато я съберете ще се появи нова, изцяло различна жена, която ще ви омайва, ще носи удоволствие и ще ви привлича. Тя може да привлече и задържи вниманието на почти всеки, защото е приятен събеседник, умен и очарователен, тя също е приятен слушател, който се интересува от вашите проблеми, можете да и разкажете за вашите амбиции, желания и страхове и да се приготвите да слушате. Някои мислят, че е неправилно да се опитват да решават проблемите на други хора, като им предлагат свои решения, не и близнака, който обича да анализира положението, да разглежда причините и да дава съвет. Тя лесно се сприятелява, но не винаги иска дълга връзка или здраво приятелство. Тя би посветила голяма част от времето и вниманието си, за да направи своите приятели щастливи. Винаги може да изпрати бърза приятна бележка, да се обади навреме по телефона, да каже подходящ комплимент. Тя би носила сърцето на ръката си, така че всеки приятел да го види, но никой да не го притежава. Тя иска всеки да я харесва, въпреки, че не е необходимо тя да харесва всеки, обаче тя се противопоставя на тези, който заемат твърде много от времето и или продължават да я товарят с проблеми, които според нея, тя вече е решила задоволително. Тя непрекъснато търси нови начини да изразходва натрупаната си енергия. Тя може да отиде някъде при моментно решение без да претегля минусите и плюсовете и често взема решения по същия бърз начин. Разчита повече на своя рефлекс отколкото на разсъдъка си. Намира, че е твърде трудно да се преследва една цел, защото нейните интереси са насочени вече към следващата, нищо не я интригува повторно.. Като резултат тя често се чувствува дезорганизирана. Тя се заклева да започне една работа отначало и да я доведе докрай и често се опитва да го направи, но не може. Щом стигне до средата тя започва нещо ново, жадна да открие неоткрития път, който обещава толкова много любопитни неща, силно емоционална, тя може да бяга от град "A" до град "я" в същото време, когато другите пътуват от "A" до "б". За нея е трудно да се закрепи на едно единствено чувство, на един любовник, на една работа, или на един план. Взискателна и сложна жена, весела и приятна, жизнена - тя често е обект на тъмни настроения, на съмнения в себе си и на абсолютната заплаха на неизвестното. В такива моменти тя се нуждае от здраво рамо, на което да се облегне, въпреки, че е топла и чувствителна мнозина я смятат за студенокръвна, това е защото тя обикновено разчита на интелигентност, а не на чувства. Знака се направлява от меркурий, планетата на разума. С нея трябва да се срещате на нейното собствено високо интелектуално ниво, не се опитвайте да я обвържете. Тя е свободолюбива - не птичка в нечия клетка. Нищо не може да повиши повече духа от желанието да пристигне на място, което харесва, или да напусне място, което не харесва. Това важи и за отношенията й с хората. Тя иска от сексуалния си партнъор да бъде на нейното умствено ниво и да бъде третирана като равна. Никога не би се примирила с по-ниска позиция, като резултат тя прави по-добра кариера като жена, отколкото като домакиня. Ако реши може и двете неща да върши добре, но ако я накарат да върши и двете, тя скоро се предава, особено, когато е млада тя се заплита с много мъже. Обикновено тя не е доволна да се посвети на кариерата и живота на един мъж. Тя непрекъснато променя, преподрежда, украсява наново и търси ново място за живеене, опитва нови храни, нови диети, нови удоволствия - никога не е доволна от начина, по който стоят нещата в момента. Когато не работи за себе си и за заобикалящите я. Тя работи за своя любовник, опитвайки се да го усъвършенствува. Може би това помага да се обясни защо толкова привлекателни жени близнаци остават самотни. Няма нищо, което тя не би направила за себе си. Промяната е част от нейния жизнен модел, единственото нещо, което тя не може да промени. Тя обича лукса и с всички сили тя се стреми да го получи. Включително използувайки сесапила си. За нея е лесно да използува секса като оръжие, тъй като е освободена емоционално. Тя притежава всичкия чар и въображение , които са необходими, за да работи това оръжие за нея. Отношенията й с мъжете често изглеждат безсърдечни, но един напуснат любовник обикновено е склонен да я извини и да забрави само и само тя да го приеме обратно. Тези, които успеят да се примирят с нея ще открият, че опита си струва. След всичко къде другаде бихте намери- ли жена, която да направи наполовина живота ви толкова интересен. Тя е с въображение, неизтощима и изцяло жена.














 


22 май - ЗИЧЕ
22 май - Schmetterling
23 май - get_real
23 май - anitsa
23 май - Диана
23 май - maia_at
24 май - kiki 82
25 май - ninon
25 май - viara_ara
25 май - reni _805
26 май - Belle Fleur
26 май - усмивка:-)
27 май - tsveti_
27 май - star
28 май - червенокоска
28 май -  mamaniki
28 май - Kordelia
29 май - JuliS
30 май - azals
31 май - Синя слива
31 май - Пипи
31 май - МИРО И ПОЛИ



 
  1 юни - viliqna82  
  2 юни - cocicanada
  3 юни - Gydelichkova
  4 юни - alina_si
  5 юни - kiki2kiki
  6 юни - bu6onka  
  7 юни - jerry
  7 юни-  Lindita
  8 юни - Didranad,
  8 юни - Burmichka
  8 юни -  6
  8 юни - Niya
11 юни - parsy
12 юни - mama Iv
12 юни - Илонитка
13 юни - Пролетната Фея
13 юни - бебка -Ирина
14 юни - magnoliamm
14 юни - Н а т и
15 юни - DjastaPrasta
16 юни - desi02
16 юни - ALEXIADATA  
17 юни - pazzza
17 юни - ilrai78
17 юни - svetly_
17 юни - makedonka1
17 юни - chefina
17 юни - by the sea
17 юни - Heltah
18 юни - Smartie  
19 юни - vici
19 юни - Ashanti79
20 юни - TheNMaster
20 юни - tonnny_bg
20 юни - vanichka75










КЪДЕ СЕ НАМИРА СЪЗВЕЗДИЕТО БЛИЗНАЦИ



В областта около Орион са съзвездията Бик,
горе вляво са Близнаците с ярките звезди,
 наречени на митологичните Полукс и Кастор,
долу вляво са Малкото и Голямо куче и долу вдясно
е странното животно Еридан- плод на човешките фантазии.



Така изглежда същата област от небето около съзвездието Орион.
Мислените линии върху звездната карта,
съединяващи по-ярките звезди улесняват запаметяването на конфигурацията на съзвездията,
 но къде е ловеца Орион, Бика, Близнаците?...
Каква богата фантазия трябва да имате, за да ги видите, нали!










Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 23:44 от ЗИЧЕ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614


ПРИЯТНО И ПО-ЧЕСТО ПИСАНЕ МИЛИ СЪЗОДИАЧКИ.



# 2
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Златна си Зиченце newsm51
Иха аз съм първа bowuu

# 3
  • Мнения: 1 731
Еее,таз тема как ми е убягнала ,не мога да си обясня. Party

Да се запиша и аз в редичките на близначките .Родена на една дата с Мастър4ето т.е. 20.06.
Много хубава темичка сте спретнали . Hug Hug Hug
Не мога да се сборя с това състояние да минавам за нула време от позитивизъм към черногледство и го правя за нула време ,в рамките на деня. ooooh! Обаче съм установила и кое е лекарството -все за нещо хубаво трябва да се хвана ,иначе потъвам. Heart Eyes
Ами това -близнак. Heart Eyes
Поздрави на всички като мен! Hug  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 315
Добро утро и от мен bye
Зиче,благодаря мила за темичката Hug
tonnny_bg ,добре дошла в нашите редици Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Добро утро! Hug
Дано в новата тема само за прекрасности да си пишем!
Ставам да пия кафе.

# 6
  • Мнения: 5 001
Цоп! В новата темичка!

Зиче мерси миличка!  Hug Hug Hug Hug

Ооооооо....какво виждат очите ми!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  Тони БГ се е пУявила при нааас.... newsm68 newsm44 ....Хехееееееее......айде ДОБРЕ ДОШЛА!  Hug Hug Hug Hug Hug

и АЗ СЪМ СЪГЛАСНА ЗА КАФЕНЦЕ ДРУГАТА СЕДМИЦА!!!!!! мА да видим как ще съм с работата...Ще пиша,ако мога !

# 7
  • Мнения: 1 269
Браво за новата  тема, Зиче!

Приятен ден на всички ви, мили дружки близначки!

# 8
  • Мнения: 5 001
Ихаааа Паза каква закуска си спретналаааа  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Супер! Hug Hug Hug Hug

# 9
# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 614
БЛИЗНАЧЕТА благодаря ви милички за хубавите думи за темичката Hug Hug

ТОНИ БГ добре дошла при нас ...радвам се че още едно близначе се появи Hug Hug Сложих те във списъка на първа страница тъй ,че няма къде да бягаш вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ние сме малко несериозни в писането ама избутахме една тема ..значи бива горе долу пооправяме се  Mr. Green Mr. Green Joy bowuu bowuu

Smartie  ТИ САМО УСМИВЧИЦА ЛИ  Hug Hug
ДЕСИ ТОНИ ,НИНОН, Belle Fleur ,МАСТЕРЧЕ,ПАЗЗА,Smartie   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 731
  love001 Мацки-близначки ,здравейте и днес .Няма да пропускам да се разписвам вече и тук . Hug
Пък и като гледам какви виртуални софрички си спретвате  Party Party радва ми се окото . Heart Eyes
Мастър4е,ти що ма пропусна да ма довлечеш в темата ,а / Joy hahaha Хубаво ,че ви открих. Hug
Момичета,как се справяте с близнашкото настроение вънка като го няма слънцето?
На мен днес ми е много сдухано . newsm78 ooooh!
Да взема да поподреждам ли малко? Thinking

Много благодаря за топлото посрещане - ЗИЧЕ,pazzza,Мастър4е, ninon,Belle Fleur и като върла фенка на фолклора искам да ви поздравя :

http://vbox7.com/play:8debc83b

Акордеониста е корепетитора на състава ни в града . Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 12:38 от tonnny_bg

# 12
  • Мнения: 5 001
 На мен днес ми е много сдухано . newsm78 ooooh!

Да 'зема помпата от колата да тЪ надуя,кат ти е сдухано,а?  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Всички имаме такива моменти,ама аз специално гледам да не се оставям да задълбавам...Щот тогава става страшно! И Барон Мунхаузен не помага тогава...Така,че....не се оставяй на такива лоши настроения и толкоз! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

P.P.Иначе съм Х'аПсолютно виноват дет не тЪ довлякох в темата по-рано.....кО пиеш да 'зема да почерпя? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 12:54 от TheNMaster

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗДРАВЕЙТЕ БЛИЗНАЧЕТА Hug Hug


ТОНИ благодаря за поздрава дойде ми добре  народната музика Hug
МАСТЕРЧЕ ти е казала ,че не е нужно да се задълбочаваш.Аз в такива случаи обръщам къщата на опаки и ми минава Mr. Green Mr. Green

Чакай да подмамя другите близнаци с един обяд Wink Wink


# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 614
и още нещо Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт