Легална фирма за заминаване на работа в Англия

  • 149 227
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
е някой ще каже ли някоя фирма?

# 31
  • Мнения: 1 842
Погледна ли датата на поста  Peace Wink
Отпаднаха ограниченията,да..
Безсмислено е да се 'качва' такава тема.. Peace
Благодаря, само знаех от преди година че има слухове...но другото не го знам, защото не следя как са нещата. Peace

# 32
  • Мнения: 2
е някой ще каже ли някоя фирма?
Джоб Консулт ЕООД е Варненска фирма, която осигурява заминаване, престой, квартира и сигурна работа в Лондон, Англия. http://jobconsult.bg

# 33
  • Мнения: 1
 Зрдавеите , интересува ме коя фирма предлагаща работа в Англия е легална и коректна?
Имате ли преки впечатления от такива фирми и какви са условията за заминаване.
Всякаква информация ще ми е полезна.
благодаря ви .

# 34
  • Мнения: 73
е някой ще каже ли някоя фирма?
Джоб Консулт ЕООД е Варненска фирма, която осигурява заминаване, престой, квартира и сигурна работа в Лондон, Англия. http://jobconsult.bg


е тази фирма как си мисли,че ще преживееш с 400 паунда на месец в Лондон....нормални ли са????

# 35
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
За dogwalker е по 20 паунда на ден  Shocked / а искат и ветеринарни познания!/ Подиграват се с хората.  Confused

# 36
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ, - НЯМА НИТО ЕДНА БГ. ЛЕГАЛНА ФИРМА  ЗА РАБОТА В ЧУЖБИНА. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ.!!!!!! НЕ ВИ ТРЯБВАТ НИТО ВИЗИ, НИТО РАЗРЕШИТЕЛНИ. ПРОСТО СИ КУПУВАШ БИЛЕТ И ЗАМИНАВАШ . СТИГА ДА ГОВОРИШ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК. ОТИВАШ В ЕДИН ЙОБ ЦЕНТЪР И СЕ РЕГИСТРИРАШ СПОРЕД ПРОФЕСИЯТА КОЯТО УМЕЕШ ! И ТОВА Е !!
А ДО БЪЛГАРСИКТЕ МАМИ В АНГЛИЯ МОГА ДА ИМ КАЖА ЧЕ СА ПОРЕДНИТЕ ПАРАЗИТИ КОИТО ИЗТОЧВАТ СИСТЕМАТА, КАКТО И РОМИТЕ ОТ БГ. И РУМЪНИЯ!! ПО ВЕЧЕТО НЕ СА РАБОТИЛИ В БЪЛГАРИЯ, СЪЩОТО ПРАВЯТ И В АНГЛИЯ КАТО ЛЕЖАТ НА НЯКОЙ ГРЪБ
ДРУГИ ГЛУПАЦИ КАТО МЕН ПЛАЩАТ, ЗА ДА МОЖЕ НЯКОЙ СОЦ-СЛАБ ЕМИГРАНТ ДА ЖИВЕЕ НА МОЙ ГРЪБ.
МОЯТ СЪВЕТ КЪМ БГ,МАМИТЕ ОТ АНГЛИЯ : НЕ СЕ ХВАЛЕТЕ ЧЕ НЕ РАБОТИТЕ,СРАМНО Е ДА СИ ПАРАЗИТ !!!!!!!!!.

# 37
  • Мнения: 2
е някой ще каже ли някоя фирма?
Джоб Консулт ЕООД е Варненска фирма, която осигурява заминаване, престой, квартира и сигурна работа в Лондон, Англия. http://jobconsult.bg


е тази фирма как си мисли,че ще преживееш с 400 паунда на месец в Лондон....нормални ли са????
Здравей Маги, имаш грешка в изчисленията, заплащането е 6.50 паунда на час, не на ден, тоест за 160 работни часа на месец се заплаща 1040 паунда.

# 38
  • Мнения: 7
Здравейте, аз имам въпрос и се надявам да има хора, който могат да ми помогнат. Намерих ме фирма за почистване в Лондон, ние си осигуряваме квартира там и трябва да имаме средства за пътуването и първоначално за разходите там. Въпросът ми е следният ще мога ли да замина с мъжът ми легално и да остана там без да работя за да гледам детето ни? Защото той е на мнение, че ако нямам покана за работа не мога да замина с него. Благодаря ви предварително за помощта!

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте
Ние сме агенция,която набира българи за работа в Англия в сверата на опаковане. За кандидатстване моля изпратете вашето СВ на имейл- Veronika.misejova@thebestconnection.co.uk или ни потърсете на       тел. 01623 414 281 (0044 for UK)
Уебсайт:  www.thebestconnection.co.uk
Ние помагаме с изкарването на документи!

# 40
  • Мнения: 90
Здравейте, аз имам въпрос и се надявам да има хора, който могат да ми помогнат. Намерих ме фирма за почистване в Лондон, ние си осигуряваме квартира там и трябва да имаме средства за пътуването и първоначално за разходите там. Въпросът ми е следният ще мога ли да замина с мъжът ми легално и да остана там без да работя за да гледам детето ни? Защото той е на мнение, че ако нямам покана за работа не мога да замина с него. Благодаря ви предварително за помощта!
Разбира се че можеш да заминеш. При подписването на договор за квартира(хубаво е да е от агенция) получаваш адрес с който можеш да си изкараш документи дори и да не работиш. Ако искаш пиши и на лични мога да ти дам доста информация от 2013 до преди месец живях в Англия. И един съвет от мен НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С БЪЛГАРСКИ ФИРМИ ПОСРЕДНИЦИ ВЗИМАТ КУПИЩА ПАРИ ЗА ТАКСИ И НАКРАЯ ВИ ОСТАВЯТ НА УЛИЦАТА БЕЗ РАБОТА ПАРИ И ДОКУМЕНТИ В ЧУЖБИНА. АКО ИЗОБЩО СЕ СТИГНЕ ДО ЗАМИНАВАНЕТО ВИ.

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте, някой чувал ли е нещо за Супер Чойс ЕООД няма никакви отзиви в интернет

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте
Казвам се Ерик Етибарян и работя в английска агенция за намиране на работа.Казва се TheBestConnection
легална,сигурна и безплатна.Надявам се това да ви помогне 00441623414281.Помагаме с намиране на квартира и единственото изискване е поне минимален английски.Заповядайте и да се регистрирате в сайта https://eu.thebestconnection.co.uk/   .Успех на всички!
Поздрави

# 43
  • Мнения: 1 842
Здравейте, аз имам въпрос и се надявам да има хора, който могат да ми помогнат. Намерих ме фирма за почистване в Лондон, ние си осигуряваме квартира там и трябва да имаме средства за пътуването и първоначално за разходите там. Въпросът ми е следният ще мога ли да замина с мъжът ми легално и да остана там без да работя за да гледам детето ни? Защото той е на мнение, че ако нямам покана за работа не мога да замина с него. Благодаря ви предварително за помощта!
Разбира се че можеш да заминеш. При подписването на договор за квартира(хубаво е да е от агенция) получаваш адрес с който можеш да си изкараш документи дори и да не работиш. Ако искаш пиши и на лични мога да ти дам доста информация от 2013 до преди месец живях в Англия. И един съвет от мен НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С БЪЛГАРСКИ ФИРМИ ПОСРЕДНИЦИ ВЗИМАТ КУПИЩА ПАРИ ЗА ТАКСИ И НАКРАЯ ВИ ОСТАВЯТ НА УЛИЦАТА БЕЗ РАБОТА ПАРИ И ДОКУМЕНТИ В ЧУЖБИНА. АКО ИЗОБЩО СЕ СТИГНЕ ДО ЗАМИНАВАНЕТО ВИ.
Здравей, може ли повече информация? Peace

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте!Отзиви за агенция Джоб консулт.

Общи условия

Активация на акаунт