Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Анастасия, с един термин сме с теб и няма да се даваме Simple Smile) Стискам палци да сте още дълго 2 в 1

# 61
  • Мнения: 524
Koqto, миличка.. надявам се с тези съвети, които момичетата са ти написали, да успеете да облекчите състоянието. Аз ще добавя само още едно нещо, което не е изпробвано лично, но пък ми е споделено от скоро кърмила близка приятелка. Може да прозвучи доста нестандартно, дори стряскащо (зависи кой как гледа на ситуацията, де), но тя ме посъветва, ако не дай Боже, имам проблем със запушване на каналчета да ползвам таткото.  Whistling Изпитан метод от нея... Каза, че тъй като неговите сукателни възможности са далеч по силни от тези на бебо - просто да засуче няколко пъти, за да отпуши запушените каналчета.. Разбира се, той също трябва да е навит Wink

А пък аз гордо вече се разхождам с Космодиск на гърба и кръста. Вече съвсем няма разлика между мен и грохнала бабка... Надявам се да усетя някакво действие и да мога след ден-два-три да си върна младостта  Grinning
Адда, искрено ме разсмя - и за новаторския метод при отпушване на каналите, и за космодиска  Joy Joy Joy. Майтапа настрана - за кръста напълно те разбирам и влизам в положението, но се сетих за безумните реклами на космосдиска  - нали си знаеш, че първо нищо няма да усетиш, после едно такова затопляне и накрая няма да искаш да се разделиш с него  Mr. Green. Миличка, дано да минава кръста, че знам какво е да ходиш превит на Г  Hug

Анастасия, силно стиснати палци и от мен  Praynig Praynig Praynig. Да минава всичко леко и безпроблемно до срещата с Мишето.

Пуф-паф
дали е родила вече??? Късмет и на нея  Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Мнения: 86
pipi7598 Ако е Гиназол аз го ползвах,но внимавай на другия ден като излизаш си сложи по солидн превръзка че с ежеднесвната става упс  Embarassed
Да,сега видях рецептата-Гиназол е. Гадно ли е? Как се слага?  Embarassed Досега не съм имала такива гадории,дано минат бързо  Praynig Praynig Praynig

 Не  , не е гадно ,но на мен доки ми каза че с това потдържа положението,а после ще се лекуваме , но за теб може да е различно , защото бактериите може да са различни.

# 63
  • Мнения: 55

Аз обаче не си представям  в Шейново, където ще раждам, как може да се осъществи това с компресите? Аз понеже съм фен на Нук и като гледам техните компреси....не знам как ще си осигуря 8 мин да стои в топла вода....да не говорим за студен компрес - едва ли има хладилник на разположение  newsm78
Ще си е предизвикателство, сто процента!!!

Днес нещо ми се губи ванчето стоева ..... да не ни изненада тя с бебче....че с нейните контракции  Praynig  Praynig  Praynig

Josepha, затова аз съм сложила в сака за болницата гумена грейка. Пълним я с топла вода и си налагаме гърдите, така ни посъветваха на курса.  Peace Надявам се поне топла вода да има постоянно  Joy А за студен компрес... не знам как може да се действа. Може би таткото или майка ми като идват да стоят през деня в стаята ми, да носят хладилна чанта с тях  hahaha

А Ванчето наистина изчезна днес... Дано има добри новини скоро  Hug

# 64
  • Мнения: 2
Калинче, благодаря за съвета за коланите. Ако не помогне "уреда" направо отивам в Сердика Център!  Hug
И на останалите момичета - благодаря за съчувствието...  Hug Hug

Вчера, след като най-накрая и аз изпрах бебешките дрешки, установих при простирането им, че... май ми предстои да "си играя на кукли" в близките месеци... Такова вълнение ме обзе - хем ми минаха хиляди мисли през главата, как животът ми коренно ще се промени, хем ми стана едно трепетно-приятно... мило...

А днес пък, милите и загрижени колеги ми изпратиха и един виц, който видиш ли, според запознатите описвал бъдещото ми ежедневие... Смях си се с пълен глас, но после пак тези мисли... Чак пък толкова ли се променя животът?!? Все пак аз мисля, че появата на малкото съкровище в семейството не е катаклизъм, а напротив - нещо, което дава допълнителен истински смисъл, нали?

Та ей го и вицът:
Пена станала сутринта рано. Издоила кравата. Изпекла закуска. Събудила децата. Нахранила ги. Изпратила ги до школото. Изчистила плевелите. Прекопала градината.
Извела кравата на паша. Посрещнала децата от школото. Изчистила къщата. Сготвила вечеря. Сложила децата да спят.
И, с чувство на удовлетворение от добре свършената работа, легн...ала и тя да спи.
Изведнъж се сепнала: "Леле, Вуте е ненаебан!"

# 65
# 66
  • Мнения: 8
Честита ни втора Калина newsm51
pipi7598 Гиназолът при мен имаше само моментен ефект и после пак излезнаха гадните гъбички Mr. Green Най- добре ми подейства Гинапаверила нищо, че се слага 15 дни.
 Подплънки за сутиена си взех на Томи Типи за 10,80лв-50 бр. по 2 в пакетче.
За термина и аз също мисля, че бебо си има негов график, навсякъде излизам 25,12, но на обменната карта пише 27,12. Дори на 3д ми казаха 25,12, но ще видим smile3521
За Хиполенд сега търсих информация в нета и пише ,че може да се пазарува само неща в наличност, без да се запазват. Утре мисля да се пробвам, въпреки че до 5 часа вероятно нещата ще са се поизчерпали Mr. Green

# 67
  • Мнения: 8
Забравих да се похваля днес бяхме на пазар за дрешки. Ходихме до Джъмбо, но качеството на дрешките нещо не ми допадна, но поне коледна окраса има в изобилие на ниски цени; до колкото разбрах вече имат открит и нов магазин близо до Божурище. Повече неща си купихме от Пигис, но действително продавачките са малко прекалено нахални, като например да ти набутат хавлийка за баня на скромна цена от 47,50лв. Sick, но като цяло качеството е по- добро. Сега започва голямото пране в очакване на бебко, който ще се кипри в дрешките newsm30

# 68
  • София
  • Мнения: 701
Кали, гумена грейка откъде се купува?  Embarassed Вероятно се пълни с  гореща вода или?  Embarassed
Непросветената аз... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 311
Честита мома Калина на мама Роси!!! Да е жива и здрава и много да радва мама и тате!!!

# 70
  • Мнения: 0
Запис и от мен в новата тема.
Анастасия стискам палци да устискаш по дълго време да сте 2 в 1  Praynig

# 71
  • Мнения: 1
Честито, на новите мамчета и бебчета  bouquet  bouquet  bouquet
Истинският бебевалеж ве4е започна  Heart Eyes

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
И аз да се запиша в новата тема с честитка за новородилите се рожбички,да са живи и здрави.

# 73
  • Мнения: 1 006
Momicheta, v 21:00 tazi vecher se rodi sinat mi Aleksandar! 4270gr, 52cm...

# 74
  • Мнения: 193
бравооо още 1 бебче и то голямооо жив и зрав да е Сашко   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт