Кървене по време на бременност - тема 3

  • 376 404
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 359
Повече от това което са предписали ,няма какво друго. Остава Яко Лежане. Ходене само до тоалетна ,дори ако имаш някой да ти помага ,по-добре ще е и с подлога . Метода е остарял но върши работа до окончателно спиране на каквото и да е кървене.   Можеш да се храниш и в леглото,не е необходимо да сядаш на маса. Много е важно да се успокои матката ти в този момент за да задържи плода. и друг начин няма . Трябва и да се успокоиш и да вярваш че всичко ще отмине ,за да не се напрягаш с лоши мисли допълнително.

Ако и лежането не помогне, заедно с терапията ,да знаеш че вероятно има проблем с плода в много ранен етап и при това положение организмът ти ще го изхвърли, което всъщност е по-добрия вариант.

Много лежане и позитивни мисли. Успех стискам палци.

# 436
  • Мнения: 12
Здравейте на всички,благодаря за подкрепата на всички,но уви вече няма бебе,намерих една частна клиника вчера и веднага отидохме с приятеля ми,но уви вече беше късно.В самия момент ми беше много зле,и двамата много се натъжихме,но така е трябвало да се случи.
Сега продължаваме напред,опитвам се да не мисля за това и се успокоявам с това,че ето поне знам,че мога да забременея,ето явно бебчо е нямало как да се развива и това е бил по-добрият вариант и т.н.
Но искам да попитам някои неща,ще ходя на преглед в петък (,на този ,който трябваше да чакам от болницата) и там ще питам ,но тези тука са толкова зле че нз дали ще могат да ми отговорят,така имам още кървене,което мисля ,че е нормално ,за да се изчистя,но ако нее моля кажете,и евентуално  след колко време можем да почнем с опитите за ново бебе?
А и нз дали  сега след като сам изгубила бебчо те трябва да ми правят нещо за почистване ,мисля ,че кюртаж се казваше,или не?Моля дайте ми малко информациа ,за да знам какво да им кажа на тези глупаци ,които оставят природата да реши дали бебчо ще се запази или не.Нямам им никакво доверие
Благодаря и се извинявам ако съм досадила с глупави въпроси

# 437
  • Мнения: 25
Верче, съжалявам, че не се получи този път, но вярвам, че нещата скоро ще се наредят  Praynig
За съжаление нямам никаква информация как се процедира от тук нататък в твоя случай  newsm78

Пожелавам ти да сте силни и да преодолеете бързо този период и скоро да се радвате отново на двете чертички.

Всичко хубаво ти пожелавам  bouquet

# 438
  • Мнения: 12
Благодаря ти Илианка,аз вярвам,че скоро пак ще се радваме на двете чертички и ,че този път всичко ще бъде наред ,пожелавам успех на всички бъдещи мами с бременността и на всяка по едно прекрасно здраво бебче Simple Smile

# 439
  • Мнения: 4 737
ВЕрче аз за жалост имам опит със спонтанния аборт ... след като ми спря кървенето ( а при разл хора то е с различна продължителност в дни) посетих гинеколог (репродуктивен), който ме прегледа на УЗИ дали съм се изчистила сама ( с кървенето) предполагам, ако не си, се вижда и едва тогава се пристъпва към т.нар кюртаж (аз слава на бога Praynig поне това не съм преживявала и дано никога не разбера за него Praynig).
Това е в общи линии, съжалявам за загубата ти, но се искат сили и смелост ... иначе е препоръчително да минат поне 2-3 МЦ след това кървене и едва тогава да се пристъпва към нови опити! Желая ти късмет и успех от сърце Hug

# 440
  • Мнения: 3 241
Здравейте на всички,благодаря за подкрепата на всички,но уви вече няма бебе,намерих една частна клиника вчера и веднага отидохме с приятеля ми,но уви вече беше късно.В самия момент ми беше много зле,и двамата много се натъжихме,но така е трябвало да се случи.
Сега продължаваме напред,опитвам се да не мисля за това и се успокоявам с това,че ето поне знам,че мога да забременея,ето явно бебчо е нямало как да се развива и това е бил по-добрият вариант и т.н.
Но искам да попитам някои неща,ще ходя на преглед в петък (,на този ,който трябваше да чакам от болницата) и там ще питам ,но тези тука са толкова зле че нз дали ще могат да ми отговорят,така имам още кървене,което мисля ,че е нормално ,за да се изчистя,но ако нее моля кажете,и евентуално  след колко време можем да почнем с опитите за ново бебе?
А и нз дали  сега след като сам изгубила бебчо те трябва да ми правят нещо за почистване ,мисля ,че кюртаж се казваше,или не?Моля дайте ми малко информациа ,за да знам какво да им кажа на тези глупаци ,които оставят природата да реши дали бебчо ще се запази или не.Нямам им никакво доверие
Благодаря и се извинявам ако съм досадила с глупави въпроси

По всяка вероятност или не знаеш английски или просто не си знаеш правата за това и всички ти се ''виждат''глупаци... Съжалявам за това което ти се е случило и само мога да ти кажа че по добре кюретаж в Англия отколкото в Бг ... Имам вече 2 в Англия и мога да ти кажа че само може да мечтаеш за такова отношение и професионализъм в Бг Wink
Иначе можеш да започнеш с опитите веднага след като ти дойде следващия цикъл.

По всяка вероятност имаш химическа бременост а при нея наистина няма какво да се направи и няма лекарство което  може да предотврати падането на плода , така че не вини лекарите.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 23:16 от Troy

# 441
  • Мнения: X
Благодаря ви за отговорите.А искам и да ви попитам за колко време се оправя това отлепване.Моята гинеколожка каза,че отнема няколко дни до седмици.Зависи от организма.Като ме изписаха казаха ,че сме започнали да се закрепяме уж.Възможно ли е за два дена отлепенето да се прикрепи отново.

# 442
  • Мнения: 4 737
Благодаря ви за отговорите.А искам и да ви попитам за колко време се оправя това отлепване.Моята гинеколожка каза,че отнема няколко дни до седмици.Зависи от организма.Като ме изписаха казаха ,че сме започнали да се закрепяме уж.Възможно ли е за два дена отлепенето да се прикрепи отново.
Мисля, че е по-бавен процеса ... Понякога минават и месеци, не искам да те плаша, но при някои момичета се налага строг постелъчен режим до края на бременността. Има такава темичка тук във форума на Рискова бременност, Лежащи бъдещи мами, влез там, можеш да научиш доста интересни и полезни неща и се пази много Hug Успех от мен Peace

# 443
  • Мнения: 142

Каквото и да ти говори лекарката си искай болничен до края на бременността и си лежи и почивай

# 444
  • Мнения: 12
По всяка вероятност или не знаеш английски или просто не си знаеш правата за това и всички ти се ''виждат''глупаци... Съжалявам за това което ти се е случило и само мога да ти кажа че по добре кюретаж в Англия отколкото в Бг ... Имам вече 2 в Англия и мога да ти кажа че само може да мечтаеш за такова отношение и професионализъм в Бг
Иначе можеш да започнеш с опитите веднага след като ти дойде следващия цикъл.

По всяка вероятност имаш химическа бременост а при нея наистина няма какво да се направи и няма лекарство което  може да предотврати падането на плода , така че не вини лекарите.


Здравей,За кюртаж незнам къде е по-добре ,защото никога не са ми правели нито тук нито в Бг,но ,за мен тукашните лекари са доста немърливи,поне в държавната болница където ходех аз,не е защото незнам английски със сигурност,може да е била както казваш ти химическа бременност,ок но въпросът е ,че никой не ме е прегледал ,за да ми кажат каква е,просто като отидох в спешното в 4 сутринта,те ме попитаха,коя седмица съм и просто ми дадоха час за скан след 5 дни,а до тогава щом имам болки да пия парацетамол,е извинявай ,но за мен това не е професионализъм,това беше моят преглед,нз ти как си била и къде,което също има значение ,но v emergency centre Wipps Croos ,аз останах много разочарована

# 445
# 446
  • Мнения: 12
Здравейте на всички,благодаря за подкрепата на всички,но уви вече няма бебе,намерих една частна клиника вчера и веднага отидохме с приятеля ми,но уви вече беше късно.В самия момент ми беше много зле,и двамата много се натъжихме,но така е трябвало да се случи.
Сега продължаваме напред,опитвам се да не мисля за това и се успокоявам с това,че ето поне знам,че мога да забременея,ето явно бебчо е нямало как да се развива и това е бил по-добрият вариант и т.н.
Но искам да попитам някои неща,ще ходя на преглед в петък (,на този ,който трябваше да чакам от болницата) и там ще питам ,но тези тука са толкова зле че нз дали ще могат да ми отговорят,така имам още кървене,което мисля ,че е нормално ,за да се изчистя,но ако нее моля кажете,и евентуално  след колко време можем да почнем с опитите за ново бебе?
А и нз дали  сега след като сам изгубила бебчо те трябва да ми правят нещо за почистване ,мисля ,че кюртаж се казваше,или не?Моля дайте ми малко информациа ,за да знам какво да им кажа на тези глупаци ,които оставят природата да реши дали бебчо ще се запази или не.Нямам им никакво доверие
Благодаря и се извинявам ако съм досадила с глупави въпроси

По всяка вероятност или не знаеш английски или просто не си знаеш правата за това и всички ти се ''виждат''глупаци... Съжалявам за това което ти се е случило и само мога да ти кажа че по добре кюретаж в Англия отколкото в Бг ... Имам вече 2 в Англия и мога да ти кажа че само може да мечтаеш за такова отношение и професионализъм в Бг Wink
Иначе можеш да започнеш с опитите веднага след като ти дойде следващия цикъл.

По всяка вероятност имаш химическа бременост а при нея наистина няма какво да се направи и няма лекарство което  може да предотврати падането на плода , така че не вини лекарите.



Здравей,За кюртаж незнам къде е по-добре ,защото никога не са ми правели нито тук нито в Бг,но ,за мен тукашните лекари са доста немърливи,поне в държавната болница където ходех аз,не е защото незнам английски със сигурност,може да е била както казваш ти химическа бременност,ок но въпросът е ,че никой не ме е прегледал ,за да ми кажат каква е,просто като отидох в спешното в 4 сутринта,те ме попитаха,коя седмица съм и просто ми дадоха час за скан след 5 дни,а до тогава щом имам болки да пия парацетамол,е извинявай ,но за мен това не е професионализъм,това беше моят преглед,нз ти как си била и къде,което също има значение ,но v emergency centre Wipps Croos ,аз останах много разочарована

# 447
  • Мнения: 3 241
При толкова малки седмици , дори да те прегледат нищо няма да видят така че какъв е смисъла.
На мен също ми се е случвало да кървя и са ме преглеждали веднага на същия ден , така че явно ти самата нещо не можеш да се оправиш...

# 448
  • Мнения: 4 737
При толкова малки седмици , дори да те прегледат нищо няма да видят така че какъв е смисъла.
На мен също ми се е случвало да кървя и са ме преглеждали веднага на същия ден , така че явно ти самата нещо не можеш да се оправиш...


Troy ... нищо лично ... но смятам, че в този момент, драмата ние голяма и подобни коментари относно оправяне, знание на езика и пр не помагат Peace Ако можеш да си полезна с нещо, просто се включваш, ако не можеш- няма смисъл, болката си е болка и я има независимо къде си / в БГ или извън нея/ и независимо как и доколко владееш езика!

# 449
  • Мнения: 3 241
Напротив Wink или си научаваш правата и искаш това което ти се полага или мрънкаш, че всички са глупаци и некадърници Wink

Общи условия

Активация на акаунт