Бели пухкави Снежинки са на Юлчето дружинки

  • 21 551
  • 693
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
цоп и аз в новата тема.да ни е честита и с по- малко дразги.
марти вечер заспива около22часа и сутрин се буди към 5-6 .хапва и пак заспива  до към7.30когато започваме да се будим с баткото за училище.

# 16
  • Мнения: X
диване,нищо лично,ама ти си лидерката на тия неща тука и затова се набиваш повечко на очи:) иначе сигурно би било забавно да пия едно,две питиета с тебе отделно от бебешката тема.пък и съм сигурна,че си провокатор и нарочно си търсиш забавление по този начин....да,ама повечето май сериозно го приемат.

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
stone2009   bouquet благодаря за откровението ти   bouquet доста се натъжих, но аз си оставам в тази "народната  тема" да си пиша, споделям и питам, когато имам нужда; не бих се делила насам-натам; хубаво е ако повечето можем да бъдем над нещата и бъдем себе си  Hug

и понеже на Коледа ставали чудеса .... имате ли си някакво коледно желание, в което вярвате  Hug

# 18
  • Мнения: 2 369
аууу какви са тия тайни? стоун?

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а все се каня да питам някой ще ходи ли на коледния маскарад?

П.П Маритка - и аз след раждането - за 1 път в живота си имам тъмни кръгове ....като се има предвид, че винаги съм била зодия таласъм и съм спяла по 4 часа ...но сегас си е чста инквизоция - недоспиването

на времето лишаването от сън е било форма на ибквизиция  Peace

П.П 2 - Цветулче - ЧРД  Hugи аз съм стрелче - но накрая  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 351
цоп-троп и аз тук

алена, благодарско, коледното оформление е страхотно, браво!

за лягането, тодор започва да мрънка (понякога направо си реве) към 8, но заспива към 9-9.30 и си спи до към 7 сутринта, с две пробуждания за папкане Embarassed

за напускането на форума, никой не може да бъде изгонен, но може сам да реши да не пише повече, но това не е изгонване; всеки сам си решава

стоунче, недей така да се нервиш, няма сми   bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Стоун защо се занимаваш с интриги,не ти ли стигна това което стана до тук.
Аз също отглеждам Стефания според новите правила,отказах педиатърката ми да се меси и сама взимам решение, за това как и кога ще захраня,запознах се най подробно с ЕБх,но нямам възможност да го практикувам,абе почти всичко от старата школа аз съм го изхвърлила като метод на отглеждане.
Е, аз се разбирам идеално с тези майки и по принцип нямам навик да се карам с никой.
Аз не съм от София,но четох хилядите предложения да излизате заедно на Тея,е който е искал да стане част от групата е бил поканен,така че нищо тайно няма.
По едно време в темата се получи така че някой казва аз ще ваксинирвам детето и веднага се пише ,ти хубаво ще го направиш ,ама я виж тука какво пише за ваксините,не си чела и не знаеш колко е вредно,после друг споделя ,че   ползва бънджи или проходилка и веднага следват 10 поста за видни ортопеди които заклеймяват майките ползващи тези неща.Да не говорим за захранването и кърменето,против това се противопоставиха някои момичета.
По детинско ми се струва да заплиташ интриги и да се правиш на месия,а не да изказваш свободно мнението си.
А коментара за годините беше грозен.
Сега смятам да пиша само за моето юлче и да не се занимавам с глупости.
Та Стефания днес тежеше 6275гр или е наддала 380гр и 3см е пораснала,биха и синфлорикса,според моята педиатърка сме наддали малко според мен е добре.Говорихме за ваксините май няма да могат да ги осигуряват по касата вече .
Алена бладодаря за темата да се надявам да стане коледно чудо и да станем по добри.

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 22:14 от Mira 1919

# 22
  • Мнения: 9
a.l.e.n.a За маскарада, който форума организира ли?

Ами това, че се коментираха мами зад гърба им на срещите - преглътнах го. Все пак всеки има право да ругае, когото си иска. Тези мами, които биваха обругавани, обаче, бяха сред хората на които много държа Sad . Това, че се срещате и си чатите тайно също си е ваша работа. Изгонихте сума народ, който ми липсва страшно много и чиито съвети ми бяха от ОГРОМНА помощ. Но го направихте така, че те сами взеха това решение. Но това към nlight беше ГРУБО. Според мен такива постове са под всякаква критика. Няма ли модератори този форум? Защото това според мен...не знам ...минава всякакви граници. Кои сте вие та да решавате кой да се маха ???????????

Отдавна не се обаждам ама много ми се насъбра и с това отношение към nlight простооо ...

Mira 1919 видях че си писала след като постнах да занеш.

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да - за "общо-всенародния маскарад"  Laughing аз за друг не знам

малко се тревожа за вируси  newsm78 други задръжки нямам  Hug

# 24
  • Мнения: X
Аз се чувствам лично засегната, че цял ден хайманосвам, а вие сте спретнали ебаси готиния скандал без мен!

Хайде сега да разкрием "тайните".



Цитат
Значи мамите, които все много знаят са си разменили скайповете, имат си там групичка, в която ругаят останалите участници във форума и това обаче не им стига.

Конференцията в скайп я създадох аз. Първоначалната идея беше да си пишем с 2 дружки от форума, с които се бяхме виждали на живо. След това "групичката" се разрасна между мамите, с които често се виждахме на лекциите на 9 месеца. Ти също беше там. И "ругаеше". А това, че коментираме форума, смятам за съвсем нормално. Това все пак се случва и на всяка форумска среща.

Цитат
РЕШИЛИ СА ДА СЪСИПЯТ приятната емоция на споделянето тук, само защото са с твърде закостенели разбирания и не могат да се насладят. Както е казал Вуте: "Не е важно на мен да ми е добре, а на съседа да му е зле". Съсипахте всичко, което БЕШЕ хубаво.

Да съсипем приятната емоция на споделянето тук е първата стъпка. Крайната цел е да взривим сървърите на форума и той повече да не бъде. Съдадохме си една мини терористична организация. Смятаме също да отвличаме някои от форумските потребители и да ги пращаме с международния влак в Аушвиц.

Цитат
На всичкото отгоре получих покана за Коледно парти, но тя е ТАЙНА. Е това са детински истории, а парадоксалното е че ги вършат мами на моите години умножени по 2.

Коледното парти, което се организираме не е "ТАЙНО". И в никакъв случай не е ФОРУМСКО. Това, че се познаваме от форума е съвсем отделен въпрос. Както и да е, вече не си поканена.

А ако смяташ, че твоето хленчене е зряло, много се лъжеш, драга.


Цитат
Отдавна трябваше да си направите нова тема, но тук вече останахте ИЗБРАНИТЕ, така че няма смисъл.

WE'RE THE CHOSEN ONES! Това е нашето мото.

Тъй че... Яж си ушите.

П.С. Никой на никого не е казал да се маха. Никой никого не е гонил. Никой на никого не е опрял пистолет в главата, с идеята да се изпари от форума.

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 22:25 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 107
И Диването и Маритка - и двете сте номинирани за Бай брадър за чувството ви за хумор  newsm62

# 26
  • Мнения: 9
a.l.e.n.a мислих да отида, но те са два дни и не знаех кой е по-като за нас.

Пак казвам, че кого ругаете си е ваша работа. Никого не съм ругала, не хубаво да се клевети.
Иначе бих си пожелала Селма да се върне във темата ни, но след последното прочетено не бих посмяла.

# 27
  • Мнения: 3
Запис.
Алена, браво страхотно оформление.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 272
бе на мен ми мирише малко на... щом не сте съгласни с мен, няма да играя с вас  Thinking а в детската градина няма да вземат никой от нас  Mr. Green

Диване  Joy

P.s. Стоун, хората, които "не искат да си играят в юлската тема" и вече не пишат тук, си имат най-малкото лични, ако толкова държиш на тяхното мнение.  Peace

По същество: Ние лягаме към 10 като преди това задължително има една поне 30-минутна серия премятане по спалнята по памперс само, защото никак не обичаме да стоим облечени. Особено много мразим чорапи. Нощем ставаме по 100 пъти (отдавна не броя колко точно) и се надявам, че това е от зъбите и ще премине  ooooh! Добре, че имам жокер "баба", че да поспивам малко в месеца  Crazy В 6 сутринта вече тотално няма какво да ни накара да заспим, тъй че си ставаме, ядем, играем малко и към 7 и половина - 8 си лягаме да си доспим  Mr. Green

p.p.s. Алена, мерси за темата и за старанието.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт