Бели пухкави Снежинки са на Юлчето дружинки

  • 21 549
  • 693
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Такааа,да ви питам.В колко часа заспиват малчовците ви,имам предвид нощния сън?Моята кукла мнго рано иска да заспива,от седем е замрънкала,ако не я бях изкъпала,което заедно с обличането си е занимавка половин час отдавна да е заспала!
Ние заспиваме към 21 - 21:30 часа. Но се храним и през ноща на 3 часа  Crazy. Много рядко пропуска или измества някое от нощните хранения с по 1 до 2 часа  Mr. Green. Беше махнала нощното и като заспи към 23 часа ставаше към 6 да яде, но това беше отдавнаааааааааааа  Laughing. Иначе ставаме в 8 часа  ooooh!, като от няколко дни като ядем към 3 часа си пее и играе с играчките в леглото, докато заспи пак  Heart Eyes

# 31
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Ей, все се намира някой да поддържа интригата жива  Rolling Eyes Иначе не е интересно, нали?
Като толкова са си залипсвали някои хора, мога да предложа няколко варианта - ЛС, ФБ, телефон, skype, живи срещи и още, и още....стига желание да има, начин винаги ще се намери. Успех!

Алена,   bouquet!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
a.l.e.n.a мислих да отида, но те са два дни и не знаех кой е по-като за нас.

Пак казвам, че кого ругаете си е ваша работа. Никого не съм ругала, не хубаво да се клевети.
Иначе бих си пожелала Селма да се върне във темата ни, но след последното прочетено не бих посмяла.
Аз пък искам всички да се върнат,ама те са с много нежни и раними души и лесно се отказаха,вместо да останат и да споделят опит,стана така ,че когато не бяха аплодирани за всеки пост  се обидиха.
Стефания преди зъбните драми заспиваше рано,но от няколко дена ме разиграва здраво.

# 33
  • Мнения: X
Такааа,да ви питам.В колко часа заспиват малчовците ви,имам предвид нощния сън?Моята кукла мнго рано иска да заспива,от седем е замрънкала,ако не я бях изкъпала,което заедно с обличането си е занимавка половин час отдавна да е заспала!

След 22ч, а доста често и към полунощ. Така спи до 8. Тогава сменяме памперс, яде и спи до 11-12. Устройва ме идеално. Simple Smile
Сама си направи този режим, още от родилното.

# 34
  • София
  • Мнения: 272
предлагам да адаптираме сценарий за тв сериал и да си поделим авторските права. у сащ ше го налапат като топъл хляб  hahaha hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: X
Енна, ти ще си ни ПъРъ, нали?

# 36
  • София
  • Мнения: 272
Енна, ти ще си ни ПъРъ, нали?
smile3508 cheers Mr. Green

# 37
  • Мнения: 9
Тъкмо се "позачисти" темичката и сега трябва да разкарвате мен от тук. Е на път съм, но имам смътни подозрения, че един двама от темата не държат да го правя. Ако се окажат грешни подозренията ми ще се манха и аз - обещавам.
Ех, приспах си малкото човече. Толкова миличко и невинно ми се видя на фона на тази бъркотия тук, че донякъде съжалявам, че се поддадох на страстите. От друга страна съвестта ми вече е по-чиста. Имам някой принципи, които потъпквах до сега. Мислех да отговарм на някои неща тук, които се изписаха, но ще си затрая, както правех до сега.(Само искам да се извиня, че това с годините е прозвучало грозно. Целта ми беше "детинското" да звучи грозно. Годините за мен са нещо свято, което трябва да краси човека и да го прави по-мъдър.)

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
абе къде ще ходиш и ти  Hug я си стой тука  Hug

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Стоун кой и за какво ще иска да те гони.Съвеста ти е чиста,дишай свободно.
Нас ни интересува как расте малкия сладур,нали сме тука заради това да се радваме на малките човеци.
Сега даже не са толкова много тревогите,колко повече радости и беди заедно ни чакат,тогава най -много ще търсим подкрепа и съвети.

# 40
  • Мнения: 9
"я си стой тука" Сетих се за песента на Авеню Бягство Simple Smile
Благодаря ви! Имах нужда поне един да ми каже да остана Simple Smile

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
я кажете  newsm78 косопадът Ви намаля ли?

# 42
  • Мнения: 9
Ами моя май тепърва се развихря. Даже вече сериозно се замислям за чесънчето, че в козметики не вярвам много - до сега не са ми оказвали добро влияние.

А вас "тормозят" ли ви познати с въпроси относно кратко име на бебока. Нашия нали е Калоян този въпрос още се дискутира. Въпреки, че аз настоявам да е Калоян и краткото, малчугана май си хареса "Кики". Винаги като му го кажа и се обръща и такъв смях настава. Другите бебоци вече разпознават ли си името?

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 23:48 от stone2009

# 43
  • Мнения: X
я кажете  newsm78 косопадът Ви намаля ли?

Не е започвал...  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 366
я кажете  newsm78 косопадът Ви намаля ли?

да, определено има разлика  Peace
Не съм ползвала никакви средства против косопад.
А беше нещо страшно.

Общи условия

Активация на акаунт