Oчна линия!

  • 2 525
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Ще споделиш ли какъв е молива по-точно? Ето тези са на Манхатън
,

# 16
  • Мнения: 6 155
 X-TREME LAST, автоматичен. Цена около 5лв.
 Май е втория от снимката, но не мога да го видя добре newsm78

# 17
  • Мнения: 10 758
Аз харесвам тези очни линии, които са като писец.С четчицата нещо не мога да се справя Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 558
Да, втория е автоматичен. Аз иначе си слагам очна линия и с писец, и с четчица, но все си мисля, че уменията стават с упражнения  - колкото по-рядко се гримирам, толкова по-трудно ми стават  двете линии еднакви.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
За девойките с треперещи ръце - ако подпрете свободните пръсти на бузата, ръката става стабилна. На принципа на пергела.  Flutter

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За девойките с треперещи ръце - ако подпрете свободните пръсти на бузата, ръката става стабилна. На принципа на пергела.  Flutter
hahaha На мен май и линия ще ми трябва!

# 21
  • Мнения: 2 323
И аз харесвам тези с четчица, защото може да се направи съвсееем тънка линия! Новите о.л. на Орифлейм са много хубави цветове и може да се направят като подчертаване на сенките само в остовата на миглите, като леко по-тъмен тон! Wink

# 22
  • Мнения: 2 407
И аз я имам на Орифламе, много съм доволна!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
И аз харесвам тези с четчица, защото може да се направи съвсееем тънка линия! Новите о.л. на Орифлейм са много хубави цветове и може да се направят като подчертаване на сенките само в остовата на миглите, като леко по-тъмен тон! Wink

Kakви цветове са новите ?

# 24
  • София
  • Мнения: 10 309
Kakви цветове са новите ?
Aз си взех кафява, но ми направи впечатление че има цвят "слива" кавото и да значи  Mr. Green нямам каталог, но май имаше 4-5 цвята  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 323
Kakви цветове са новите ?

Синя слива-3016, Синьо-3017, Кафяво-3018, Графити-3019, Черно-3039

Аз съм фен на синятя слива, кафявото и графитите Heart Eyes

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
тази слива как изглежда - синьо ли е, лилаво ли?

# 27
  • Мнения: 2 323
тази слива как изглежда - синьо ли е, лилаво ли?
ами...хубаво лилаво - нещо като бордо, но по-студено

# 28
  • Мнения: 165
еднакво добре се справям и с четка и с писец-много съм добра  bowuu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 722
Аз се опитвам 1000 пъти да си сложа очна линия и става  Sick Страшно ми харесва как изглежда и защо не успявам не знам  Sad

Общи условия

Активация на акаунт