Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 565
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
  А ако това наистина е репортер на бтв и търси мнението на зрителите?Да, вярно,че е късно,но е по-добре  така,отколкото въобще. Само във форума се пенявите тука,а като има възможност за изява и да се чуе и мнението на недоволните зрители,се започват обиди към нея,защо? Има и имейл жената,напишете какво мислите ,ако не може да отидете.А не тия са такива,ония онакива и дай само да плюем,ама като трябват реални действия никакви ни няма.На думи всички сме много силни. Като не знаем кой е наистина човекът зад това име нямаме право да го обиждаме и ругаем,а ако е репортер-още по-малко.Какво  е виновна тя за спирането на филма,сякаш от нея зависи програмната схема?

Ми отиди на срещата ако искаш...............  Tired Никой не те спира!
   
  Нямах това предвид,но както и да е,не ми се влиза в излишни и безсмислени спорове.

# 61
  • Мнения: 1
Biskit, честити нови дрешки, много са хубави   bouquet И аз бих си сложила нещо подобно, но с диаманти  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 4
Момичета, искате ли да напишем петиция до BTV-то да не спират сериала "Листопад"? Може пък да има ефект, знае ли човек!

# 63
  • Мнения: 6 693
Имаше предвид-"Няма ли кой да ме забележи..........." -разбрахме............    Tired

Moon_spell-Мерси!!! И аз си ги харесвам!Да ти се връщат!  Laughing

# 64
  • Мнения: 0
Имаше предвид-"Няма ли кой да ме забележи..........." -разбрахме............    Tired
  Нямам какво да кажа,защото ти всичко си написала. Замисли се малко и спри да считаш,че се нуждая от нечие забелязване.
   Веси,идеята ти е добра,можем да я напишем и да я изпратим до имейла,който ни е дала рапортерката,все пак е по-добре от това само да пишем на страницата на бтв.

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 11:31 от charovnica

# 65
# 66
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ми отиди на срещата ако искаш...............  Tired Никой не те спира!

 Joy hahaha

# 67
  • София
  • Мнения: 627
Това със тази репортерка доста намирисва ... Едва ли въпросната kristinavladimirova@gmail.bg ще има първо такъв мейл /вместо kristinavladmirova@btv.bg/  и второ ще пише точно тук / не че е лошо /
  99 % съм сигурна че е някакъв майтап , при това неуместен като се има предвид че спират любимия ни сериал  Cry

# 68
  • Мнения: 1 301
Под статията за спирането на сериала в сайта на БТВ, някой беше поместил линк към нашият форум, така че е напълно вероятно това да не е шега, а истинската репортерка на БТВ да я видяла линка и да е решила да прегледа форума и да пише. Thinking

# 69
  • Мнения: 342
Здраейте и от мен.   Flutter
Бискит честити нови дрешки. Много са хубави.   Hug
Понеже няма да ме има следобяд, ще пусна още сега номинациите.  Flutter
Предвид спирането на филма по БТВ, предполагам, че настроението няма да е много позитивно, за това обявявам номинациите тази седмица да са за "Най-смешен лаф на Джаврие".  Mr. Green
В тази категория избор голям имате, защото бабата е неспирен извор на забавни изрази.  hahaha
Условията са си същите. По 2 номинации до неделя вечер. Понеделник в блога анкета.  Peace
Така хем ще се позабавляваме почивните дни, хем ще обърнем повече внимание и на някой друг освен двете сестри.  Crazy

# 70
  • София
  • Мнения: 627
Под статията за спирането на сериала в сайта на БТВ, някой беше поместил линк към нашият форум, така че е напълно вероятно това да не е шега, а истинската репортерка на БТВ да я видяла линка и да е решила да прегледа форума и да пише. Thinking
Дано да си права   bouquet

# 71
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Е, хубаво де. Много време й отделихте на тази репортерка! Tired
Соя е постнала поканата й от предишната тема, в нея ясно, кратко и точно е написано къде и кога да се отиде. Няма нужда сега да гадаем истинска ли е, не е ли.
Който иска - да се възползва от поканата, и после да ни разкаже.

# 72
  • Мнения: 4 076
   Заболя ме от монолога на Раза:имал още отговорности към децата си,Шефкет Стогодишния,Заблудената пустинна овца ли,коза ли беше,и Айшенцето.
Този човек вижда живота си единствено като съвкупност от дългове и отговорности,вместо да моли време да види как растат внуците му,да се радва на есента на живота си.Мисля си къде е тънката граница между "аз съм длъжен на всички за всичко" и "големи сте,оправяйте се".И къде беше ползата от саможертвата му:здравето му заминава,Шефкет и Лейля си лъжат и глупеят и заинатено не желаят да излязат от блатото.
   Как ми се работи в Турцияя  Tired Срещна биг бос Яман една позната шивачка и веднага й предложи мениджърска позиция:половин ден пие кафе,по обяд си тръгва,че има лична работа и няма да се връща.Мечта.
    Съпругът ми намрази Мето Рогата,защото обещавал коли,вили и бижута на Ферхи да му роди дете(естествено,след като му го дадох за пример).Той уважавал Тахсин:подарил на Фикрет свекърва-слънце,четири деца и себе си.
Като майка бих направила всичко,за да не се върне дъщеря ми при мъж с пистолет и много пари с неясен произход.
Като човек съм много различна от Лейля и не мога да я разбера.Оуз определено търпи промяна,бих могла след време да му простя-най-вече да приключа миналото и да ми олекне;донякъде да го разбера,но не и да го обиквам и да се обвързвам.Затова отговора ми дали Овцата трябва да се събере с Козлето е "не знам".

# 73
  • Мнения: 146
Според мен правят това което им е на сърцето....защо трябва постоянно Хайрие или каквато е  там и досадния Али Раза да се мешат в живота на децата си които са достатъчно голями сами да решават кое ще е по добре за тях.....Все ги предпазват и все не успяват ми време е да млъкнат..... Laughing Защо Лейля и козела да не са заедно?Всичко случило им се ги е направило по нахъсани и по сплотени.

# 74
  • Мнения: 1 296
angel4e_f   Joy Joy .......................hahaha пък от малък с Лейля  ooooh!   и до края все с нея ли  newsm78
 Joy Joy Joy

Еее, не само с нея де, като стане време за полов живот, ще я смени с Неджля Peace

Общи условия

Активация на акаунт