"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 6

  • 39 828
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Това момиче Фериде няма ли да отиде бавачка на Елиф и да поуспокои татко й?

# 61
  • Мнения: 8
Нитрото отново е в профилактика.затова не ти се отваря
Но мои близки,с друг интернет доставчик, си влизат нормално и си теглят без проблем!И ти ли си абонат на Виваком?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба компанията  love001Вай,вай ,поетеса Зизуреса,чооооок гюзелско станало бееееее newsm51 newsm51 newsm51Чекай да ти метнем  некоя китка,щот на мен ми стана много готино HugМомиченца,аз съм все по-назад със серийките и затова некоментирам,ама да знаете гледам си ги и много ми харесват Naughty

# 63
  • Мнения: 3
Горката Филиз. Разкъсана между майка си и
Йелмаз Много черни облаци и се струпаха!Тоя Джем е супер гаден! Не умее да губи тоя тип! Жалко, че ще лапне пистолета чак накрая, гадното ко--ле! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 64
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добър вечер! Hug Hug Hug Hug
Аз пак немам глас... Sick
Като свърши серииката, ако съм добре ще я изкоментирам...ако не, утре. Crazy #Crazy

# 65
  • Мнения: 3
Добър вечер! Hug Hug Hug Hug
Аз пак немам глас... Sick
Като свърши серииката, ако съм добре ще я изкоментирам...ако не, утре. Crazy #Crazy


Зизу, оправяй се бързо и оздравявай! Hug 

# 66
  • София
  • Мнения: 1
Да ви кажа, чак такова нещо не очаквах да направи това говедо Джем. #Cussing out Мислех, че ще действа с хитрост, с опити да провали бизнеса на Йълмаз, с подмолни игрички, но направо да изпрати мутрите си с бухалките, беше прекалено. Нещо много засилиха отрицателните черти на гадовете в тези серии. Йомер на човек не прилича с тази изцъклена от злоба физиономия #2gunfire #2gunfire
Совичке, аз не съм абонат на Вивата, но и аз не мога да вляза в нитрото от доста време Peace
Зизу, оздравявай бързо, моля те, моля се Praynig

# 67
  • Мнения: 0
Зизке, оздравявай бързо   bouquet

Ох, много гаден тоя Йомер, за Джем пък да не говорим #2gunfire
Горката Филиз, направо ще я сринат Sad
Майката на Йълмаз и тя хвърля приказки и гледа сърдито и тъпо,
не можах да я харесам тази жена до края и това си е...
А актьора, който играе Джем е направо абоне за такива бррррррррррррррр роли doh,
пък и му отиват на физиономията май.

Добър вечер, забравих да кажа от възмущение по Йомер най-вече  bouquet

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 22:58 от Fan

# 68
  • Мнения: 5 138
Отврат, отврат, отврат  #2gunfire
направо ми идва да спра да гледам заради тия двама тъпаци,
а и като знам още колко гадости ще направи този Джем  #Cussing out
крака ръце всичко ми е облято в студена пот докато го гледам
та с две думи пак си имам течове ама по друг повод и от други места  Joy

# 69
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Добър вечер на всички които се стараят да поддържат темичката ни все още жива.
Снощната серия не съм я гледала, но сега гледам. След това ще се върна да изгледам снощната серия.
На тия двамата никак не им върви все има някои да им пречи и меси. Но любовта им е толкова голяма че ще се справят със всички препятствия и капани които ще им заложат близките на Филиз.

http://www.youtube.com/watch?v=kuiR3YnmvYI

# 70
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Я, да метнем един коментар на бърже... Thinking
Възмутена съм от целата пасмина (Пръчкинер, Хандан, Джем). #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не ,могат да оставят хората на мира. Филиз действително се разкъса между двамата...Йомер само я храни с големата количка, Джем Злостъров и той в тайна акция. Егати гадното същество.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Оная мама на Йълмаз, дет не мога да й кажа името...и тя може да се присъедини към оная клика от долнища-Пръчкинер. Как с Хандан не са се надушили като имат една и съща кауза. #Crazy
Йълмаз как му стана мъчно в болницата, че Филиз не е до него...абе, на Марко Тотев чадъра е МачоМен.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Много е дипломатичен Йълмаз...абе, я един лев ъперкът в мутрата на Джем...свали го доле, рипни трупешката връз него...прескочи го и си върви... Crossing Arms
Тоя артист дет играе Джем ли е...Бора ли е...много ми антипатичен.
Представям си го в ролята на ангелче-херовимче... Joy Joy Joy Joy
Офффф, кви глупости си мисля и аз...сори изходих се...дано сте ми фанали мислите у въздуха... Crazy
Ей, така си седя и изливам помия на клавиатурата...е много ми се събра... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 71
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Тъкмо се бяхме разговорили и взеха че спряха форума за профилактика. Сега сигурно пак съм сама в темата.
Да пусна няколко снимчици поне.

http://www.youtube.com/watch?v=jpjEbvLyJjM

# 72
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не си сама, и аз съм тук. Peace

# 73
  • Мнения: 0
Не си сама, и аз съм тук. Peace
Точно се канех преди да напиша, че  тази тема ни върви бавно, въпреки готината компания,
защото всички мислим еднакво за героите в сериала и няма за какво да спорим. Laughing
Да взема да напиша, че симпатизирам на лошите ли, че да стане малко екшън в темата newsm78 Joy

# 74
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не си сама, и аз съм тук. Peace
Точно се канех преди да напиша, че  тази тема ни върви бавно, въпреки готината компания,
защото всички мислим еднакво за героите в сериала и няма за какво да спорим. Laughing
Да взема да напиша, че симпатизирам на лошите ли, че да стане малко екшън в темата newsm78 Joy
Абе, достатъчно е да си напишеме дневното мнение и некой и друг купон с Нервакова и темаичката ще си върви... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт