С предпразнично настроение - 14.11. - 20.11.

  • 3 024
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честит първи сняг и от мен, малко е мокро и ми липсва слънцето, но е красиво

# 46
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
честит първи сняг! дано се изчисти всичко около нас, а с настъпването на Коледните празници хората да станат по-добри и мили!

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ами, ЧЕСТИТ да ни е Снежко!
  Тук, в Пловдив обаче, само около час валя на парцали, после пак премина в гаден дъжд, така че хич не е красива гледката  Confused

  Наде, ти си като една търсачка направо  Wink възхитих ти се, като видях, какво си пуснала в темата за алергиите, бравос! А и аз смятам да се възползвам от предложенията ти за вдигане на тонуса и настроението  Laughing

  Иги, ние също сме доволни от Респивакс-а. Тази година го почнахме късно, пак ме хвана някакво вирусче, но сравнително леко и бързо мина.

  Любознателна, трудничко ще ни е да си спретнем голямо парти с дядо Коледа в Пловдив, но поне една мамешка среща да организираме, а? Тези дни ще се ориентирам кога ще са ни служебните купони през декември и ще кажа кои дати са ми свободни. Вие с Вени и Мира също мислете и ще се разберем.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Честит Първи сняг и от мен!
За срещата дайте предложения. В началото на Декември ни предстои операция, но не знам точно кога.

# 49
  • Мнения: 1 271
Здравейте аз пак съм на линия, но с ново име и от нов комп.
Та аз съм Светла Владимирова
Добре съм, бебето - расте аз още повече.
Теди влиза с бодра крачка в детската градина ( е когато иска естествено, иначе си го носим и возим).
Не съм спирала да ви чета но чак днес се реших да се регистрирам пак.

Мамо ИГИ аз си мислех да не си бременна, че аз ги имам същите симптоми - само ми се спи, уморявам се бързо и т.н.

Може ли да помоля за една книжка от тези за Рождественото Парти за Теди, но без да идваме на купона.

За сега е това - до скоро - Светлето жената на Кунето

# 50
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светле, здравей!
Защо си се пререгистрирала? Не че ми пречи, ама нещо проблем ли е имало? Щото пишеш "чак днес се реших"...
ЧЕстито ви ходещо момче! Гледам, че и ти смело вървиш напред с малкото бебшорченце...
Живи и здрави и моля те пази се в тази поледица и студ! Тедито дано си ходи да не ти се налага да го носиш!
Целуваме те и въпреки, че не пишеш си в мислите и сърцата ни - и ти и малкото растящо бебченце! /лел чак и на мен ми се прииска - а само преди година по това време тепърва щях да влезна в родилна Simple Smile/

# 51
  • Мнения: 4 414
ха! Дани станал голям мъж:)
Наде, да ти е жив и здрав! много радости да ти носи! всички притеснения да са вече зад гърба ви и да крачите смело напред! Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 271
Наде, няма проблем само че от новия комп. не ми приема старата регистрация - не знам защо, може би аз не знам как...
Имам си кабелен нет и това е.
Иначе Теди не ходи, нося си го но внимавам, а за поледиците като дойдат ще мисля други варианти - тате ще го води на градина или ще си стоиме у дома.
Това е от нас и честит първи сняг - Светлето

# 53
  • Мнения: 3 698
Светле preggo, много се радвам, че отново пишеш, щом растете и ти и бебчето, значи всичко е ок, пази се и много здраве за цялото семейство Heart Eyes ...И честит ви компютър  typeuu;
Аз и тук да се похваля, решихме да дойдем на Коледния купон и нямам търпение да се видим lalalala. /има ли постни пици Thinking/.
Нинче, ако Тони ти донесе паричките в офиса, нали няма да му върнеш костенурковците Laughing
Ние утре сме на преглед в Горна Баня и ми е малко притеснено, ама на никого не казвам  no , много искам всичко да й е наред  Praynig , ще пиша като се върнем yes
Фиданке, чак сега разгледах снимчиците, големи красоти, най - големите в албумчето на хлапетата.Имаме и обща позната - Джънгъл/за мен само виртуална, но затова пък много любима/.
Радвам се, че вече сте си заедно с дечицата Hug
От мен лека вечер на всички,
Наде на теб прекрасен, незабравим и весел празник с чудесното ти момченце Heart Eyes

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Сети, разбира се, че всичко ще бъде о`кей!  Praynig Виж я Лорка колко е борбена и как им скрива шапките на всички доФтори  Mr. Green А пък и ни е една от гордостите тук, във форума, така че, не се притеснявай, мила! Стискаме палци и утре чакаме добри новини!  Hug

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Сети, и аз да ти кажа - Сигурна съм, че всичко ще бъде наред. Лорката се роди по-мъничка от Пепи, а много по-бързо напредва. Сигурно щото е Мома Heart Eyes, а пък и ти си много борбена и смела.
Успех!

# 56
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Сети, прочети за коледното парти, няма да е в пица, а в театър Wink
Може тати да мине през офиса и бъди сигурна, че няма да му върнем костенурките, те си се чувстват много добре

# 57
  • Мнения: 3 698
Сети, прочети за коледното парти, няма да е в пица, а в театър Wink
Joy Joy Joy леле каква съм   animal085 , ама хайде и в театъра ще дойдем  Mr. Green
Момичета, едно голямо благодаря за подкрепата и една огромна  Hug

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Момичета, моля майките на недоносени бебчета да споделят от кога започнаха да дават мляко за деца над 1 год, на една календарна, или на една коригирана.
Благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт