С предпразнично настроение - 14.11. - 20.11.

  • 3 026
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Купено е от БТВ, да
беше много тупо, в деня,в който им казаха - беше на Хелоуин - ние имахме предаване за приказките и вещиците newsm78
нашето предаване остава до 31.12, после няма вече:((
ще трябва и ние да си купим радио, ако искаме някой да ни чуе, но затова пък ни остава книжката, за която последно се разбрахме да излезне през януари, за да пусмем в нея всички предавания
на 03.12 също ще има балони и картички

# 31
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейте и от мен!
На мен ми е все по-трудно да сядам на компа, защото малкия освен че пълзи, започна и да се изправя, а тогава естествено пада и аз съм неотлъчно около него.
кака му Наталия и тя е в някаква криза, 70% от времето през което е будна минава от хленчене до истерия. По съвет на nnnnina  идва една жена по час на ден да я занимава с нещо полезно, но няма как да се похваля. Първите 3 дни тя беше оскубана, ухапана и надрана, след това имаше 2 дни обич и целувки, а сега 2 пъти рев и водене за ръка до вратата. Аз обаче не се отказвам, днес сме замислили разходка навън.
 Ей, мами пловдивчанки, ние няма ли да си спретнем едно импровизирано коледно парти? Малко сме и си мисля , че ще стане и без предварителна организация.
 

# 32
  • Мнения: 3 698
Отбивам се само да ви кажа здрасти и да ви пратя много целувчици.От два дни не мога да се докопам до компа, че Лорка явно под влияние на никнещите зъбки иска постоянно внимание.Ние сме добре, аз нещо се сополивя, но ще се натъпча с лекарства и дано избягам на грипа.За предаването мн.гадно ми стана, сигурно на всички ... Sad
Петя, бързо оправяне ,
Наде, вие оправихте ли се с бебо,
Бим Бам, браво на Боянка за зъбчето,
хубав ден на всички  bouquet


# 33
  • София
  • Мнения: 2 262
Искам да се посъветвам за нещо с вас момичета, от както е станало студено, аз съм един парцал, нямам сили сутрин да стана от леглото, след това едва успявам да се замъкна и да седна до компютъра и май това е основното, което правя, да чета и да ви пиша... Къщата ми е .... оле майко, насилвам се поне да сготвя и то главно заради детето, но иначе ако мога и това не правя, спи ми се непрестанно, а като легна се кокоря и не заспивам............Не мога да разбера какво ми става, иска ми се, ако някой от вас чуства нещо подобно, да ми пише и каже как се преборва с това, при мен това ужасно състояние продължава вече 2 месеца и повече..........

# 34
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
здравейте и от мен,
леле колко много сте изписали за една сутрин Wink

Любознателна, аз да те похваля. Само така, няма да се отказвате, дори жената само да стои до Наталката, тя ще свикне, а доверили и се, ще започнем и да се опитваме да работим по малко Hug

Мамо Иги
, ние пием всяка есен респивакс, защото сме с един куп неуточнени алергии и не може ваксина. Респиваксът се пие 3 месеца по един блистер с пауза м/у тях (така поне знам от нашата лекарка), има и интензивна доза, ама трябва да попиташ за схемата, че не помня Embarassed

На бим-бам, честито зъбче

На останалите - да оздравявате и да жи никнат по лесно зубките - бключително и намамите, за да имат какжо да стискат Wink

# 35
  • Мнения: 2 543
За предаването -  Sad.
Добре, бе, какво лошо има в това, като има нови собственици да запазят поне някои от наистина стойностните неща? Ама, какво се чудя и аз?! #Cussing out

# 36
  • Мнения: 4 414
Mama Igi на мен това състояние ми прилича на физическа и психическа преумора Sad пробвай с някакви витамини - Центрум, бирена мая, други подобни...също хапвай и цитруси - на мен ми помагат и за настроението даже Wink
на Боянка честито зъбче. другите по-лесно да излизат!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 262
Май ще излезете прави за преумората, и че имам нужда от подкрепа витаминозна и от един пустинен остров с многооооооооооо слънце и спане.  Laughing

# 38
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Mama Igi и ти, и agneshka сте ме изпреварили с отговора  Simple Smile, щях да пиша, че симптомите ми напомнят на "пролетна умора" само дето не е в сезона  Wink, ама с други думи - витамини и почивка, пълен релакс  Grinning, дано се възстановиш бързо. И хапвай повечко банани и шоколад, те съдържат "хормона на щастието" и оправят настроението  Wink.
setony, лекувай се и ти и дано не те стигне грипа. Да нацелуваш и нагушкаш Лорка, че да и мине киселото настроение от никнещите зъбчета.
bim_bam , честит ви кучешки зъб, гооооолям зор е и ние се мъчем с тях сега. Дано при Боянка само първият да избива трудно.

# 39
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момичета, с намаляване на слънчевата светлина се засилва преумората и депресиите!!!
доказано е, ч е в страни с продължителна нощ са увеличени броя самоубийства през периода на целодневната нощ /боже как го написах, ма като не помня термина/
мамо Иги - помага сладко, повече сън - но когато ти се спи /т.е. ако е сутрин - някак ако може да не ставаш рано/, цитрусови плодове, любими неща дето ти се ядат, музико терапия, книго и филмо терапия, СЕКС /това не е майтап, а просто факт - като ти се покачи адреналина и настроението ... вече друг е проблема ако липсва желание за секс/, физкултура. За последните две съветвам дори да се понасилиш в началото като не ти се иска, но в края на терапията ще видиш ефекта.
Много срещи с приятели на лафче.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 262
Наде, както винаги ти вдигаш настроението, ами момичета да започвам да ви каня на кафе или пък друго питие, че аз съм обикновено на мляко с какао, (нямах точно това предвид под питие нооо .....) Пете и на мен ми се въртеше из главата тази пролетна умора и си го кръстих есенна умора, но досега не ми се е случвало и толкова време да ме държи.
Нинче, аз давах на другите около мен Респивакс, а на мен купих Ваксигрип ли беше, но все съм нещо ту хремава, ту кашлям и не съм си я сложила още.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 412
Мамо Иги на мен ми помага течен вит. С - 1 ампула от големите или пресен сок от цитруси. Това е начина ми за  бързо оправяне, защото всички други вещества трябва да се пият поне седмица, за да има ефект.

Поздрави на всички!!! Tada 

# 42
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иглика, нека утре мъжа ти гледа от сутринта детето. ТИ спи до когато искаш. Изяж в леглото един голям шоколад с ядки. Хапти плодове и нат.сок. Разходи се с приятелки. БЕ прекарай гот поне половинат ден. ЩЕ видиш ефекта. И така - направи нещо дето ти е гот /освен сокове и СЛАДКО!/
Дълга разходка САМА в парка също е супер

# 43
  • Мнения: 4 414
хей, софиянки и малки софиянчета, честит ви първи сняг!

# 44
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит първи сняг  Grinning Той от вчера вали, ама днес е понатрупал, към обяд ще изведа бяса, сигурно ще му се радва...

Общи условия

Активация на акаунт