Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 958
  • 686
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 616

 Девойки, два дни нищим личността на Вокс. Освен всичко друго, това е дейност, лишена от всякаква градивност.

Я дайте сега някой ритуал за по-големи Коледни подаръци /освен този, в който пишем писмо до добрия старец и после го пъхаме в джоба на Милото Mr. Green/
Каква ти градивност едни и същи неща повторени многократно от него до втръсване, безкрайно досадно и деградивно.Едва ли има някой в темата който да не знае,че трябва да се внимава какво си пожелаваш -обсъждано е много пъти ,както и ,че трябва да се обмислят последствията преди да се впуснеш в ритуали -също дискутирано често.И ако случайно е имало такъв той 100% се  е просветлил от последните 20-30 поста на Vox.

Поздравления за всички момичета на които са им се сбъднали желанията!
Peace
Тъй като сега съм на вълна мудри-индийците свързват действието им с енергията, китайците с акопунктурните точки-така или иначе мисля,че деистват ето една мудра изпълняваща желания.Моето още не се е сбъднало,но синусите ми се прочистиха на мига!
 38. КУБЕРА
( Жест, "изпълняващ" желания )





ПРИЛОЖЕНИЕ: Почиства и отваря синусите. Дарява спокойствие и вътрешна хармония, увереност и невъзмутимост. Изпълнява се винаги, когато искаме нещо или молим за нещо.
ИЗПЪЛНЕНИЕ: Палецът, показалецът и средният пръст са събрани в едно. Безименният и кутрето са свити към центъра на дланта.
ДОЗИРОВКА: Ефектът зависи не от продължителността, а от интензивността на изпълнението.
ЗАБЕЛЕЖКА: Когато използваме мудрата за постигане на желание:
1. Изяснете желанието си; формулирайте го точно. Внимавайте какво си пожелавате, защото може и да го получите!
2. Повторете на глас точно формулираното желание 3 пъти, докато изпълнявате мудрата. При всяко повторение на глас, притискайте пръстите един към друг.
3. Изпълнявайте 2 пъти дневно.
4. Дайте най-доброто от себе си и оставете Вселената да си свърши работата: ще получите това, което е най-добро за вас.


# 556
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120




ПРИЛОЖЕНИЕ: Почиства и отваря синусите. Дарява спокойствие и вътрешна хармония, увереност и невъзмутимост. Изпълнява се винаги, когато искаме нещо или молим за нещо.
ИЗПЪЛНЕНИЕ: Палецът, показалецът и средният пръст са събрани в едно. Безименният и кутрето са свити към центъра на дланта.
ДОЗИРОВКА: Ефектът зависи не от продължителността, а от интензивността на изпълнението.
ЗАБЕЛЕЖКА: Когато използваме мудрата за постигане на желание:
1. Изяснете желанието си; формулирайте го точно. Внимавайте какво си пожелавате, защото може и да го получите!
2. Повторете на глас точно формулираното желание 3 пъти, докато изпълнявате мудрата. При всяко повторение на глас, притискайте пръстите един към друг.
3. Изпълнявайте 2 пъти дневно.
4. Дайте най-доброто от себе си и оставете Вселената да си свърши работата: ще получите това, което е най-добро за вас.


Навреме ми напомни за мудрите  Hug
Ей сега щя я използвам да ми мине настинката която прихванах от дтенце  Crazy най-вече да ми се почистят синусите  Flutter

# 557
  • Мнения: 863
Да споделя, че първите ми опити за "поръчки" са успешни Simple Smile.Пожелах си точно определена сума пари за миналия понеделник.Със закъснение от 1 седмица ми излезе поръчка, с която вчера изработих точно тази сума Hug.Обнадеждена съм и чакам с нетърпение сбъдването на по-ценните за мен желания Praynig.

# 558
  • Мнения: 616
Desss, успех в борбата с настинката! Peace
Твоята картинка е по хубава,случайно да имаш картинка на тази мудра
71. ХАРМОНИЯ
( Процъфтяване и дълголетие )
ПРИЛОЖЕНИЕ: За цялостно хармонизиране на организма.
ИЗПЪЛНЕНИЕ: Дланите се "захлупват" една върху друга, подобно на Ганеша. Средният пръст на дясната притиска центъра на лявата длан, а левият среден пръст - центъра на дясната длан.
ДОЗИРОВКА: Без ограничение.
ЗАБЕЛЕЖКА: Върху средните пръсти са проектирани всички чакри. Точката, в която средните пръсти се притискат, е Чакрата на ръката. Протича мощно хармонизиране на енергиите на целия организъм
Търсих,търсих и не можах да намеря,а много ми се иска да я правя и то правилно.Мисля че при мудрите не трябва да се импровизира за разлика от други неща където спокойно си променям" правилата".

# 559
  • Мнения: 1 520
О-о-опс, хайде да сме по-коректни - едно е нещо да не те влече и съвсем друго е да го оплюваш. Щото и мен примерно метода "Силва" не ме влече, но някой някъде да е срещнал в мой пост да го оплювам... защото съм наясно, че това може да е най-добрия метод за някого. След като не си работил с нещо, от каква позиция го отричаш. Говоря по принцип Grinning фундаментално-концептуално, щом предпочиташ Peace

Знаете ли, говорих си с разни хора, четох някои мнения и си направих следния извод - когато един метод работи, това автоматично го прави неудобен, защото сами разбирате какво значи да си владееш сам живота, вместо да зависиш от система (паразит, социум, или ако щете астролози, гадатели или каквото и да е). Разбира се, че е неудобно да излиза това на бял свят.

Но истината е, че и ние хората сме мързеливи или може би така ни е научил социума - с по-малко усилия получаваш каквото (уж) ти е нужно и вървиш със стадото. Защото иначе трябва да полагаш усилия. Аз съдя по себе си.
И на мен ми е трудно да работя просто защото искам бърз резултати без много усилия. Уверих се, че си струва едва след като постигнах някои, макар и скромни успехи.

А някои без да искат (и без да правят нещо) ме насърчиха да работя сама - с изказванията си, че няма нищо безплатно на тоя свят и нищо не се прави просто ей така от добро сърце, а струва скъпо (за което са абсолютно прави).
Така че избора е да работиш усилено сам върху себе си и да се изведеш на пътя, който търсиш, или да оставиш друг да ти свърши работата и да си платиш, като при това не се знае точно какво ще получиш!

Затова, особено когато чета критики от хора против даден метод, аз все повече се убеждавам, че работи, защото те наистина нямат полза от това, и защо да ги обвинявам, че си пазят бизнеса Whistling Изводите обаче си остават за мен Confused Wink

Но и виждам как хора, които се захващат със Силва, ТЕС, НЛП и т.н., поблазнени от уводната част (където знаете какво пише) бързо се отказват, просто защото не могат или не искат да направят усилие. А не става лесно наистина.
Не е никак лесно да се откъснеш от навика и особено пък да повярваш и да придобиваш нови усещания...
Но както казват хората, че когато си готов всичко само те намира, значи е вярно.

# 560
  • Мнения: 90
Ето тук има файл, където има списък с мудри плюс снимки.  Peace

# 561
  • Мнения: 616
sv_harmony , благодаря ти, на първа страница също има списък с мудрите.Но точно 71 я няма на картинка, в този файл също я няма.Доста се порових в нета срещам я само като описание.
Името и е като никът ти  Grinning

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 17:00 от Sweta

# 562
  • Universe
  • Мнения: 1 556

"Аз казвам тази формула: Сърцето ми трябва да е топло, душата – свежа, умът – светъл, а духът крепък. Светлината, която иде, дава свобода; духът като е крепък, може всичко да твори и да работи.

 Кажете: «Сърцето ми е топло, душата ми е свежа, умът ми е светъл, духът ми е крепък. Защо? – Защото живея в закона на любовта, в която няма никаква измяна.»

Кажете това и задачата е решена. Аз ще живея по това ново правило. Сега, знаете ли колко струва това ново правило, което ви дадох? То струва 25 милиарда. Има хора, които в миналото са са прекарвали по 20-25 съществувания, докато научат тази формула. Вие ще кажете: «Много просто нещо е, ние знаем тези неща.» Никога не сте ги знаяли тези неща по този начин, както вървят – топло, свежа, светъл, крепък.
Сега, като се върнете дома си, искам да приложите това правило. Жените, Като го приложат, да стане по-леко на мъжете и мъжете като го приложат, да стане по-леко на жените. Майките, като го приложат, да стане по-леко на децата, и децата, като го приложат, да стане по-леко на майките. Учителите, като го приложат, да стане по-леко на учениците, и учениците, Като го приложат, да стане по-леко на учителите.        Да настане една лекота, и всички да разберем, чес те приложили това правило. "
П. Дънов

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 09:08 от lenny_pld

# 563
  • Мнения: 1 568
«Сърцето ми е топло, душата ми е свежа, умът ми е светъл, духът ми е крепък. Защо? – Защото живея в закона на любовта, в която няма никаква измяна.»


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 564
  • София
  • Мнения: 369
Понеже стана дума за Мудрата Хармония - 71





 yes Peace

# 565
  • Мнения: 90
sv_harmony , благодаря ти, на първа страница също има списък с мудрите.Но точно 71 я няма на картинка, в този файл също я няма.Доста се порових в нета срещам я само като описание.
Името и е като никът ти  Grinning

Да, права си че няма картинка на тази мудра. Аз бързах да го пусна файла и не обърнах внимание. Благодаря на Bili-san че пусна снимка.

# 566
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
  Кажете: «Сърцето ми е топло, душата ми е свежа, умът ми е светъл, духът ми е крепък. Защо? – Защото живея в закона на любовта, в която няма никаква измяна.»

Благодаря!

# 567
  • Мнения: 90
А ето Лени даде цитат от темата Може ли наистина подсъзнанието всичко, вреди и ползи - значи има полезни нещица и там.  Peace (не се заяждам, а се радвам че в крайна сметка и двете теми се оказват полезни и взаимосвързани дори)

# 568
  • Мнения: 237
 Здравейте момичета, отдавна не съм се включвала, но ви чета постоянно.

В една от старите теми коментирахте книгата на Джеймс Соул "Алгоритъм на успеха". Момичета бихте ли  описали този метод на възнамеряването как се изпълнява?

Благодаря Ви предварително! Hug

# 569
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хорското мнение


„Баща и син се сдобили с един кон. На следващия ден тръгнали за някъде си през селото. Бащата казал:
- Сине, качи се ти на коня, а аз ще походя.
Като ги видели, селяните рекли:
- Ей, гледай какъв син – баща му ходи пеша, а той язди!
На другия ден бащата се качил на коня, а сина ходел. Селяните рекли:
- Бе какъв баща бе, детето му ходи пеша, пък той язди!
На третия ден се качили и двамата на коня. Селяните:
- Нямат милост тия, ще уморят добичето!
На четвъртия ден и двамата тръгнали пеша, водейки коня. А селяните:
- Хахаха, гледай какви глупаци! Кон имат, пеша ходят! Хахаха…
На следващия ден, от притеснение какво ще направят, конят умрял.
И бащата рекъл на сина:
- Виждаш ли сине, ако слушаш какво говорят хората, ще свършиш като коня !“

Из книга с притчи




 Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт