Lady Popular...

  • 63 681
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 72
Модераторите ще ви посъветват да чистите кеш и бисквитки,ще ви питат с кой браузър играете и ще ви препоръчат мозила.Ако изпълнявате вскички това,чак тогава ще ви проверят лейдито.И на вскичкото от горе са груби

А и мерси за судоку решителя   bouquet
Точно играх ги с мозила съм само трябва да ги помоля да проверят  Thinking

# 736
  • Мнения: 28
Кой ще пуска нова тема?

# 737
  • Мнения: 0
Изобщо ли не ги получаваш или по късно ти ги отчита?Защото при мен понякога кагато изиграя примерно да кажем пъзела,нали излиза едно кръгче дето се върти и не ми показва какво съм спечелила,на след 5-10 мин или при излизане и влизане в акаунта ми го отчита.

# 738
  • Мнения: 72
Изобщо ли не ги получаваш или по късно ти ги отчита?Защото при мен понякога кагато изиграя примерно да кажем пъзела,нали излиза едно кръгче дето се върти и не ми показва какво съм спечелила,на след 5-10 мин или при излизане и влизане в акаунта ми го отчита.
Нищо не отчита играя от 2 дни на игрите и нищо  Crossing Arms

# 739
  • Мнения: 72
Кой ще пуска нова тема?
Защо трябва да има нова тема  Shocked

# 740
  • Мнения: 0
Ахам,ами значи им пиши и изчакай да видиш какво ще стане.

Нова тема трябва да има,защото вече темите се заключват след 50 страница  Wink

# 741
  • Мнения: 72
Кофти ами кой ще я направи преди да я заключат  Tired

# 742
  • Мнения: 0
Незнам аз съм нова тук,не си позволявам  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 0
Здравейте!
Отдълго време чета из този форум. Реших се и аз да си направя регистрация..
Byb3nC3to0o0, поздравления, че си се сетила, аз също ползвам судоко решител, но моя съвет е по добре този http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php по- бързо го решава... Аз лично съм пробвала и с двата.. Е, и аз се пръсединявам към Вас.. Лека вечер! Simple Smile

Мерси много аз си ползах първия който намерих и ми беше направило впечатление че е бавен обаче си продължавах с него  Grinning

# 744
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Заповядайте в новата тема.


Ако има нещо което съм пропуснала да добавя - кажете  Grinning

# 745
  • Мнения: 0
Играта е супер.От доста време играя, но отскоро чета този форум.Забелязах ,че и вие имате проблем с администраторите.Ще ви дам съвет - изобщо не разчитайте на тях!!Държанието им е ужасно...не стига ,че не помагат ,а и се държат супер високомерно.Веднъж имах проблем с подаръка за 100 дена.Аз им обясних по възможно най - учтивия начин за проблема си,те заявиха ,че няма как да ми помогнат.Писах им пак и ми изтриха съобщението.Просто нямам думи!!!Баннват  за най - малкото нарушение ,даже в повечето случаи такова няма.За това вече изобщо не разчитам на никаква помощ.Препоръчвам ви да не им пишете,най-много да ви накажат. Outta Joint #Crazy #Crazy

# 746
  • Мнения: 0
infected пиши в новата тема  Simple Smile

# 747
  • Мнения: 20
Здравейте! Моето лейди е Bella_blue Играя играта с интерес и старание вече година и 2-3 месеца  Simple Smile Вече съм 33 ниво и целите започват да ме затруднявам, особено дуелите! Моля, ако някоя от вас има желание - нека ми помогне! Оставам на разположение на тези от вас, който са по-горни нива и имат нужда от помощ! хубав ден ви пожелавам!

# 748
  • Мнения: 0
Браво !! Много се радвам че сте сложили целите !! Радвам се ! HugНо аз съм на 40 ниво и лошото е че немога да зарежа приятелката !!  cry  В статистиката ми дават-100 процента ще зарежете приятелката на 14 опит !! smile3518 Някакви лейдита само ми пишат ЛС:това получих от Ciannnana: miloo !! 4e ti dam leidi na 50 nnivo ako mi dade6  taqq !!-Az i otgovorih 4e e luzkinq-i me bannaha za 12 dni! fight!!!Но играта ми харесва !! Забавна е но по време на време ми пращат коментари с обиди !! Една вчера ми написа  : може ли мах рейт и ще ти дам 1000 диаманта !!-но я докладвах и я наказаха !  newsm44....

# 749
  • Мнения: 0
Целите на 40 ниво ( мойте цели):
1.Трябва да имаш минимум 850 000 точки;
2.Купи си поне 6 стола за дома си;
3.Завърши курс за учители;
 Като стана 41 че ви информирам за целите

Общи условия

Активация на акаунт