Lady Popular...

  • 63 731
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
 А как използвате намаление ще кажете ли?

# 76
  • Мнения: 0
А как използвате намаление ще кажете ли?
В мола има намаление 15% от 3.12.2010 до 06.12.2010 Wink

# 77
  • Мнения: 1 427
eee, писна ми от тия профилактики!!!  #Cussing out
аз да нямам цял ден на разположение да дебна кога може да се влезе в сайта!  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 0
Някой от вас имали повечко пари ,защото като гледам лесните цели на седмо идва осмо а там има операция на очи или устни ще помагатели ако нещо?  Praynig

# 79
  • Мнения: 1 196
Момичета, от къде да си купя бюро   newsm78

# 80
  • Мнения: 0
Момичета, от къде да си купя бюро   newsm78
Трябва да купиш масата от 35$

# 81
  • Мнения: 0
parvo iskam da se izvinq,4e pi6a na latinica,nqmam bulgarsi bukvi.I da,pravi ste!Tazi profilaktika produljava vseki boji den!!! #Cussing out

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 20:26 от c0ol_girl

# 82
  • Мнения: 0
Az sam Didi2 imam i leidi KэSha i mn drugi.6te se radvam da mi pi6ete! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте! Някой може ли да ми каже как точно се играе лесно ниво пъзел. Имам го за цел, а не мога да го мина. Grinning

# 84
  • Мнения: 0
харесва ли ви новата колекция в мола

# 85
  • Мнения: 2
може ли някой да ми обясни,как се гласува?

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте, може ли да ме включите към групата, лейдито ми се казва Bubeto и съм на 38 ниво. И мен ме мъчат 6500-те дуела, така че ако някой може, да помага.

Здравейте! Някой може ли да ми каже как точно се играе лесно ниво пъзел. Имам го за цел, а не мога да го мина. Grinning
Ами значи трябва да почнеш от горния ляв ъгъл и да наредиш шървия ред след това пак почваш от ляво надясно за втория и накрая другите две си ги напасваш. Незнам дали ме разбра  Confused

Някой от вас имали повечко пари ,защото като гледам лесните цели на седмо идва осмо а там има операция на очи или устни ще помагатели ако нещо?  Praynig
Аз засега съм доста добре с парите така че когато ти потрябват само кажи  Wink

# 87
# 88
  • Мнения: 0
Офф,най сетне да мога да пиша на бг.  Grinning Аз пък имам цел да завърша курс за секретарка,ама нямам мн IQ... Sad

# 89
  • Мнения: 0
Аз засега съм доста добре с парите така че когато ти потрябват само кажи  Wink
[/quote]  

Много ти благодаря значи аз сам на 6 утре или други ден трябва да си хвана гадже и минавам 7 и те са лесни целите.

Такаче като ми потрябват ще поискам Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт