запек при едномесечно бебе

  • 5 706
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
абе не можеш ли да се изцеждаш и да му го дава някой друг, вместо адаптираното?аз така бих правила!
освен това се сетих още нещо:в началото и моят мъник имаше запек, но беше от този вид с недояждането-той  не се напъваше и т.н. тогава не помагаха никакви странични намеси!но сега от 3 дена също има и си е вече истински-много се мъчи-то си личи.Да си призная това се получи, защото се подведох да го пробвам все пак на сокче и то от моркови и то му дадох доста... Embarassedтака се запече милото... но сега успяхме без проблем да му помогнем:не с термоометър, (и без това го намирам много опасно заради живака-представи си да стане нещо и да се пръсне...не дай си Боже!).А просто съсъ сапунче-изрязваш от някакво бебешко сапунче една"сламка", така да е каже и действаш-безотказно помага!Чувла съм че и дръжка от листо на мушкато вурши същата работа(даже индианките предизвиквали аборти така #Crazy, щото власинките били много мощен стимулант за всякакви напъни...)
Та така!Пробвай някой път ако искаш!Но най-добре е ако не се налага да го оставиш бебо сам да си свърши нещата:)
Успех!

# 16
  • Мнения: 122
Чувла съм че и дръжка от листо на мушкато вурши същата работа(даже индианките предизвиквали аборти така

Това и аз съм го чувала, но също съм чувала, че стеблото на мушкатото е доста отровно ("млякото" в стеблото), затова ме е страх дори да си помисля да го правя. Но термометъра сякаш ми изглежда по-безопасно, че как може да се пръсне...

# 17
  • Мнения: 122
Да бе, душа, и на кърмените им се случва понякога.Понеже е рядкост обаче, никой не вярва NaughtyВсеки тръгва да ти обяснява как кърмата се усвоявала до капка и затова бебето не акало WinkДа, ама аз си знам като го изаквах моето магаре как от нямане какво да ака напълваше два легена с  SickИ спираше да се напъва след това, и да реве, и беше щастлив и спокоен Grinning
Peace Joy позната история!!

Общи условия

Активация на акаунт