СЕПТЕМВРИ - тема 32

  • 20 215
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 026
сиропче за успокоение и безсъние Киетюд се казва,някои от вас да го е чувал? newsm78
Чувала съм го, но само толкова...

# 61
  • Мнения: 279
Здравейте !!!

Нямах нет няколко дни и направо полудях.
Неможах и да ви почерпя /виртуално/ , добре че Цвета се бе постарала  Hug
Благодаря ви за пожеланията.
Добре си изкарахме, тази година реших да не си го празнувам със сем. и приятели, а само с мъжо. Отидохме на ресторант и си прекарахме супер. От две години не ми се  бе случвало. Малкия е бил много послушен. Само дето трябваше да стана рано/ в 7/  да отида в нашите, че те и двамата бяха на работа и нямаше кой да го гледа.
Сега щях да легна с него, но неможах да се сдържа да не ви видя.

Иначе нищо интересно при нас, издивявяме вкъщи, днес не е спирало да вали.

Ааа, колажа е страхотен!

# 62
  • Мнения: 8
Еми и аз затова кърмя, не ми тежи чак толкова, сега съм в дългоочаквания цикъл, затова са ми свръйхчувствителни зърната.
Мен ме притесняват пристъпите на раздразнитилност, които отдавам на хормони, защото аз съм си спокоен човек. Никога не съм мислила, че ще съм от тези майки, които викат на децата си.
Атракция, дано да ви се размине!

# 63
  • Мнения: 1 046
Натворих се, чакам да изсъхне и да окачам по стени и прозорци..

Атракция ...? как е дребното... Hug

Емка, аз малко не съм съгласна с теб за мазохизма и т.н. то пак си зависи човек как се чувства де, ама ако правиш нещо за детето, въпреки себе си и пренебрегвайки твоите нужди, не мисля, че си заслужава да се нерви човек. Говоря за конкретната ситуация, при която кърменето не е вече жизнено определяща съществуването на детето, а не принципно, щото има си случаи когато не въпреки себе си, ами и света ще обърнеш заради детето си,.....

За Баховите есенции, не съм чела по въпроса с настроенията и т.н., но конкретно за кърменето си мисля, че би могло да помогне, не за друго, ами щото си е преходна ситуация и повече от 10-ина дни, не мисля, че ще трябва да се пият. Ама пак си казвам не съм се запознала с тях конкретно и подробно...

След цялото ми излияние да не приемете сега, че агитирам за отбиване на децата, просто беше породено от многото постове за дълги и безкрайни тежки нощи...., а и все пак е нещо през което и аз съм минала.....

# 64
  • Мнения: 5 026
Атракция ...? как е дребното... Hug
как - с вирус. Сега се връщам от лекаря. Много зачервено гърло и слаб стичащ се секрет. Караме на хомеопатия,дано размине.Оставих го на кърма с надеждата ако почне да повръща,да мине по-леко. Успокоявам си се така. И не стига туй, ми му залепнала малко пишката пак и му я забелиха пак, че и кръв тече, че и рева...аман от пишки  Wink
Иначе е отслабнал с половин кило  Flutter Ръст 78.5см, 12кг. Вече съм по-спокойна.
заспа в колата, пренесох го, за моя радост нямаше асансьор.
Да е жива и здрава мама,че 2 ден я привиквам,докато тя ги гледа преди обед, направих 1-я си квилингов проект. След малко ще снимам.Мисля,че е ок като за 1 опит.
И аз съм от кърмачките-мазохистки  Crazy

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 17:14 от Atrakcia

# 65
  • Мнения: 2 783
Куцук-куцук.......щот окъснях, той РД-то мина.....а аз се сетих да честитя Laughing.
ooooh! ...дано леко го минете.

# 66
  • Мнения: 2 381
..та това майче ми каза за едно сиропче за успокоение и безсъние Киетюд се казва,някои от вас да го е чувал? newsm78

Не съм чувала и не бих дала на детето си подобно нещо.

Честит имен ден на Андреа на Анета29   bouquet Да е здрава Simple Smile

И аз съм мазохистка. Пробвам да я оставям да намира начин да се успокоява сама, без "мяко", но тя се намества в/у мен, мляска и се чува най- доволния смях, когато чуе откопчаването на сутиена. Педиатърът ме посъветва да й купя нещо, с което да спи (играчка, одеалце) и мисля да го послушам.

# 67
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз съм мазохист Mr. Green Криво и нервно ми е от неспането, но ще си кърмя докато Габи иска. Е, не до трети клас, но поне още годинка мисля
Оххх, боли ме кръст, направо ме скъсва

# 68
  • София
  • Мнения: 1 504
tsveta от твоите вълшебни свещички нямаш ли - профенид? Би трябвало да облекчат боката или не...
Надина като казвам мазохист, то е осъзнато поведение, начин на мислене, не е свързано само с кърменето...В общи линии, винаги е за моя с/ка, винаги аз се натоварвам повече, но така съм свикнала. Има и жени глезанки - ама аз немога да съм такава, а и незнам дали искам. Може би откакто родих Ангел, почнах малко повече да мисля за себе си и да си спестявам някой неща, които преди на всяка цена бих направила...та в този смисъл....
Atrakcia - вомистухил свещички...Ангел основно от това се повлия...после бяха хомеопатичните, щото ги повръщаше в момента, в който ги поемеше...Компрес от хляб и оцет накиснати в топла вода и слагаш  на коремчето...облекчава болката и намалява повръщането...Дано не се стигне до там де...

# 69
  • Мнения: 1 046
Аз като направих моята тирада - изришно казах, че визирам само и само кърменето, щото за всяко друго нещо свързано с детето е нормално винаги да е за наша сметка, пак си има изключения на случаите, но като цяло си е така.....

# 70
  • Мнения: 314
Влизам да се разпиша само, не съм ви чела новата тема, нямам време.Майсторя тези дни едни нещица и така...

# 71
  • Мнения: 5 026
Гадна нощ - борихме 39.3т, пишкаше и му щипеше, гореше,ревеше....страшно  Sick

Добро утро!

Влизам да се разпиша само, не съм ви чела новата тема, нямам време.Майсторя тези дни едни нещица и така...
да видим,де  Wink

# 72
  • Мнения: 279
Добро утро !
Гадна нощ - борихме 39.3т, пишкаше и му щипеше, гореше,ревеше....страшно  Sick
дано е само тази нощ Hug

Алекс много се буди, при нас спи без проблем, ама в креватчето на всеки час става, и си не е никакво спане. А ММ не дава да спи при нас ...

# 73
  • Мнения: 414
Добро утро!
И аз като Атракция тежка нощ CryДани се разболя нещо,вчера през деня кашля,дадох му разни илачи,но вечерта се влоши.Както спи,закашля се и се дави в секрети.Последния път обаче така се задави,че не можеше да диша и като се разплака това дете....20 мин.неутешим рев.Заведохме го през ноща на лекар-слуша го,гледа го-вика продължавате същите неща да давате...И нищо друго.Прибрахме се,а то милото живец няма в него,на 2 пъти спейки се дави и пак после така рева..След обяд ако не е по-добре ще си го водим при нашата педи.На всичкото от горе нямаме вода от вчера в 9 сутринта #2gunfire
Оплаках се. Sad

# 74
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Арчита, Атракция  Hug
Арлина...похвали се със снимки де..

Общи условия

Активация на акаунт