Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 602
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 1 468
Аз съм с хиляди претенции и ще си остана ненаучена. Трябва ми сутрешен курс (9,30 ч.), ниво поне В1 и да е в районите около Надежда, Люлин, Обеля, ... Е, не мога да намеря поне за сега. Ако имате инфо - плиййз Praynig

# 1 171
  • Мнения: 901
Аз съм с хиляди претенции и ще си остана ненаучена. Трябва ми сутрешен курс (9,30 ч.), ниво поне В1 и да е в районите около Надежда, Люлин, Обеля, ... Е, не мога да намеря поне за сега. Ако имате инфо - плиййз Praynig
Няма как да ти се получи. Нали се сещаш, че огромната част от хората, възползващи се от тази схема, са свободни след 6 вечерта и затова групите обикновено са вечерни от 6 или 6.30... И освен това как си го определи това В1?

# 1 172
  • Мнения: 1 468
Аз съм с хиляди претенции и ще си остана ненаучена. Трябва ми сутрешен курс (9,30 ч.), ниво поне В1 и да е в районите около Надежда, Люлин, Обеля, ... Е, не мога да намеря поне за сега. Ако имате инфо - плиййз Praynig
Няма как да ти се получи. Нали се сещаш, че огромната част от хората, възползващи се от тази схема, са свободни след 6 вечерта и затова групите обикновено са вечерни от 6 или 6.30... И освен това как си го определи това В1?
Офффф, знам, ама нали има и такива на свободна практика, на смени, самоосигуряващи се, свободни професии, работещи вкъщи, ... хиляди са, ама на мен претенциите ми са множко, така че, знам - няма да ми се получи. Ще правя компромиси със семейното щастие  Embarassed
А нивото ... ами има хиляди тестове он-лайн за определяне на нивото, познаван Европейската езикова рамка и там има тестове също, ... ползвам езика ежедневно и свободно, какво, да започна от А, Б .... не става.
Така че, моля, моля моля, ако все пак нещо се отвори, имам още време ... пишете ...

# 1 173
  • Мнения: 496
kassii, школата, където аз уча знам, че има сутрешни курсове. Е, не е близо до районите, които си написала, но е близо до метрото. Казва се "Нов стандарт". Аз съм доволна от обучението, почти приключвам.

# 1 174
  • Мнения: 1 468
kassii, школата, където аз уча знам, че има сутрешни курсове. Е, не е близо до районите, които си написала, но е близо до метрото. Казва се "Нов стандарт". Аз съм доволна от обучението, почти приключвам.
Благодаря, веднага проверявам ..   bouquet

# 1 175
  • Мнения: X
Здравейте!
След дългоочакваното обаждане и аз се присъединявам към редиците.  newsm44

Първо ще прегледам темата и тогава ще питам за съвети  Peace

# 1 176
  • Мнения: 46
 Crazy Четох, четох, 100 теми изчетох......Моля Ви, препоръчайте ми добра школа за изучаване на Английски - присъствена форма, в района на Слатина, Гео Милев, Редута. Без ИЧС, техния курс започва в 18ч. и няма как.  Confused

# 1 177
  • Мнения: X
Отзиви за Аво Бел?  Praynig

# 1 178
  • София
  • Мнения: 3 461
Не мога да повярвам- днес  ми се обадиха от БТ Hug Бях загубила надежда....  Отидох да си получа уведомлението.Трябва спешно да избера курс по английски език- дистанционен и  много моля за препоръка- в Хармония започват от днес и няма как да се включа, остават ИЗоблок и кабината ( ако има и други- моля да споделите).До понеделник трябва да избера и да  се запиша, така че ще бъда изключително благодарна за мнения и препоръки, за да наклоня везните към  някоя школа PraynigМного ви  моля- помогнете Praynig

# 1 179
  • Мнения: 2 343
Знам,че не е тук точното място, но да питам, може някое дететда ползва учебника. Имам нужда от дисковете на let's go let's begin. Ако някой ги има нека ми пише на лични!

# 1 180
  • Мнения: 2
Не мога да повярвам- днес  ми се обадиха от БТ Hug Бях загубила надежда....  Отидох да си получа уведомлението.Трябва спешно да избера курс по английски език- дистанционен и  много моля за препоръка- в Хармония започват от днес и няма как да се включа, остават ИЗоблок и кабината ( ако има и други- моля да споделите).До понеделник трябва да избера и да  се запиша, така че ще бъда изключително благодарна за мнения и препоръки, за да наклоня везните към  някоя школа PraynigМного ви  моля- помогнете Praynig

sssani, аз записах и двата си курса при Изоблок - първо английски, после счетоводство. Дати кажа, доволна съм - много са организирани като екип и курсовете им са много добри.  Hug Пратих при тях свои познати за курса по Английски. Един вече се обучава, другите двама започват на 21.08.
За Кабината нямам мнение - аз си харесах Изоблок-а и си учих при тях. Преподавателката им по английски е страхотна!  Peace Личи си опита който има като преподавател и знанията по езика - лично не сме се срещали, но консултациите бяха достатъчни, за да се усети това.

Препоръчвам ти ги, sssani - доколкото разбрах от моите хора, групата от 21ви август се оформя вече, така че им звънни да ги провериш!

Успех ти желая!   bouquet

# 1 181
  • Мнения: 2
Здравейте на всички. Някой може ли да услужи с потребителско и парола за Кабината по английски език или френски също става. Преди време бях по програмата "Аз мога ..." и в момента не можело отново. Ще съм благодарен някой да се отзове, защото сега имам времето да уча език Simple Smile

Благодаря ви предварително

п.п. Коректен съм и запитването е сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт