Звездни компромати -86

  • 53 509
  • 789
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 814
За мен лично Александър е изключително точен човек, а за приятелството му с Бойко  не мога да коментирам...

# 736
  • Балчик
  • Мнения: 763
да, като гледам тия мошеници как се уреждат при всяко едно правителство , та в мигове като тоя , ми се иска да падна една бомба в/у тая измислена държава , да стане картофена нива , и после да се засели с нормални хора ...


Joy Joy Joy гоооолеееми картофи ще се родят от тази нива  Joy Joy Joy

# 737
  • БГ
  • Мнения: 1 286
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1357.snc4/162915_4 … 9539_567323_n.jpg

от сутринта се дивя на комбинацията на Мис България

  hahaha Joy по-добре да си смени стилиста - ако разбира се ползва такъв..

# 738
  • Мнения: 8 581
Илияна е не само красива жена,а женас характер и знае как да отстоява позиции те си ,много я харесвам

# 739
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
И аз съм в потрес от новата "мис"...ако това е секси и красиво  аз съм въртолет....
Ебаси защо така бе, защо избират такива пародии, тия които плащат за тях, слепи ли са, поне да си 'купуват' наистина хубавките ooooh! ooooh! ooooh!

Оооооооооох, ще ревна ви казвам, ще боде ли тая к'во? Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 17:04 от Sisley83

# 740
  • Балчик
  • Мнения: 763
Дойде време за НОВА ТЕМА !!!
 

# 741
  • Мнения: 2 883
Въх! И с прическа като на Светлана  ooooh!

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 6 011
Бътлър доста е отслабнал, по едно време беше позагладил тумбака.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 147
http://www.bliasak.bg/news/p3_9157_0.html

Коцето не спал цяла нощ заради малката Laughing

По скоро ми стана интересно слуха,че имал друго дете ooooh!

# 745
  • Мнения: 101
Новата Плеймейт е Малиииии!

# 746
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Новата Плеймейт е Малиииии!
То не само тя  , я виж миски , повечето  манекенки .....  Mr. Green
А после тръбим че българките са най-красиви  Joy и караме чужденците... и те от "кУмова срама "  повтарят га ни дойдат на гости  Crazy

# 747
# 748
  • Мнения: 4 275
И аз съм в потрес от новата "мис"...ако това е секси и красиво  аз съм въртолет....
Ебаси защо така бе, защо избират такива пародии, тия които плащат за тях, слепи ли са, поне да си 'купуват' наистина хубавките ooooh! ooooh! ooooh!

Оооооооооох, ще ревна ви казвам, ще боде ли тая к'во? Joy Joy Joy

Спокойно, до няколко месеца и тя ще еволюира. Ще пипне носле, скули, ще смени формата на веждите, ще сложи екстеншън и воаля.  Mr. Green

# 749
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз съм в потрес от новата "мис"...ако това е секси и красиво  аз съм въртолет....
Ебаси защо така бе, защо избират такива пародии, тия които плащат за тях, слепи ли са, поне да си 'купуват' наистина хубавките ooooh! ooooh! ooooh!

Оооооооооох, ще ревна ви казвам, ще боде ли тая к'во? Joy Joy Joy

Спокойно, до няколко месеца и тя ще еволюира. Ще пипне носле, скули, ще смени формата на веждите, ще сложи екстеншън и воаля.  Mr. Green
Ще разведе/раздели някой и е ЗВЕЗДА  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт