Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-20

  • 44 689
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен,имам въпрос но не знам дали тук му е мястото.Ама ще питам все пак.От миналият месец имам отпуснати пари по чл8,двойни детски и някакви по закона за хората с увреждания.Детските и чл.8 явно очевидно се превеждат заедно.Въпроса ми е останалите кога се превеждат?

# 61
  • Мнения: 0
Някой има ли информация за Димитровград?

# 62
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен,имам въпрос но не знам дали тук му е мястото.Ама ще питам все пак.От миналият месец имам отпуснати пари по чл8,двойни детски и някакви по закона за хората с увреждания.Детските и чл.8 явно очевидно се превеждат заедно.Въпроса ми е останалите кога се превеждат?

По-принцип всичките се превеждат заедно,но от няколко месеца интеграциите ги пускат с 2-3 дни по-късно от останалите пари Simple Smile

# 63
  • Мнения: 32
Детските и чл 8 са заедно а интеграционите обикновенно са до 2-3 дни след тях.

# 64
  • Мнения: 9
Благодаря дами Simple Smile   bouquet

# 65
  • Мнения: 1
Някой случайно да е проверил за Благовград ?

# 66
  • Мнения: 169
Добро утро на всички! За Варна днес ще има детски. Парите по чл.8 са под въпрос.
Явно тоя месец , ще  попълват дупки с член 8 ....

# 67
  • Мнения: 10
За Хасково на ПИБ дали има ве4е

# 68
  • Мнения: 8
Ловеч ДСК няма.

# 69
  • София
  • Мнения: 109
запис, да ви следя  Peace

# 70
  • Мнения: 1
Хасково-ЦКБ детски има Simple Smile Дано всички да си ги получат до края на деня

# 71
  • Мнения: 11 607
Някой случайно да е проверил за Благовград ?

Аз, току-що.....Няма в ДСК, но по принцип в града първи са детските към Общинска банка, след това всички останали....Аз моите ги чакам в 16,59ч.

Много се радвам, че на места има детски.....Дано на всички ни бъде преведено всичко днес!

# 72
  • Мнения: 199
Благоевград -Общинска банка ИМА - детски и чл.8Д

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добър ден!
Някой изтеглил ли се детските в Бургас вече?

# 74
  • Мнения: 34
ЦКБ-Петрич вече се теглят от банкомот

Общи условия

Активация на акаунт