СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 655
  • 696
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Забравих да споделя педито ми каза да пия рибено масло понеже не давам витамин Д, има ли някой на който са му казали да пие?

# 31
  • на североизток
  • Мнения: 460
Добро утро!
Малката чак сега се събуди (в 9,15ч.), а снощи заспа в 23ч. На мама сладуранката  love001 лекува се със сън. Наистина, колкото са по-малки, толкова по-лесно минава тая шарка, и е много важно пъпките да не се бутат Naughty, защото изчезват сами без следа, а тези, които са чесани доста бавно завяхват и стават дълбоки, ще видим дали ще останат белези на баткото, дано да няма Praynig

А сега да почерпя Wink

Снощи ми беше сефтето  luvbed newsm44, вече си мислех, че ще остарея недокосната Mr. Green Сега наистина ще имам нужда от предпазни мерки, а най-вече от  newsm39 jump running

# 32
  • Мнения: 340
Добро утро, мами! Не съм писала отдавна, но ви чета. Днес Сияна прави 3 месеца. Черпя ви виртуално по този повод.


Честито и на всички Андреевци  Wink !

Преди малко се прибрахме от консултация. Биха ни само едната ваксина - Пентаксима. Пак нямало ваксини и затова не ни биха другата. Тежим вече 6,800 кг. (качила е 900 гр.) и сме дълги 59 см. От известно време Сияна е вече съвсем друго човече - не е като в началото да реве непрекъснато. Усмихва се, смее се, пее, обича да се заиграва с едни играчки, които подрънкват, приказва на един палячо, обича да я занимават мама и тати. Е, все още не обича след баня да стои по корем и да й мажат гръбчето. Много се сърди като е по корем.
Гледам, че сте обсъждали подаръци за Коледа. Аз направих вече календари с малката. В неделя пък бяхме цял ден в мола в Бургас с нея. Добре се държа  Mr. Green .
За майчинството - вчера си подадох декларациите за майчинство от 135 до 410 ден. И така аз съм в майчинство от 2.12.2010 до 2.09.2011 г. Иначе досега болничният ми го изплащаха на 5-ти всеки месец. Предполагам, че и с майчинството ще е така.
Оф, мислих си още нещо да напиша, ама забравих  Mr. Green ! Голяма склероза ме е хванала  ooooh! !
Лек ден и приятна разходка на излизащите, ние няма да сме от тях, че тук в Бургас не е много хубаво времето!

# 33
  • Мнения: 102
Добро утро

Честито на всички празнуващи

явно тази нощ бебчетата са решили да правят маратон - ние след като се прибрахме от ваксина и в 16 ч. като заседнахме на цицата ,та до 22:30 тати си дойде и си поиграха малко и в 12 пак да се приспим и от там на татък я събудиХ преди малко,защото вече неиздържах. с тази нервност след ваксините егати лактацията ще ми докара това дете. #Crazy #Crazy #Crazy а и толкова без да се буди ,досега небеше спала.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 193
Момичета ,или по-спецялно за Гала за блузите на ЛЛЛ все още няма яснота за цената на блузата с шала и май ще си остане така ,тъй като днес е последния ден за превод на паричките.Аз съм от тези които чакаха крайна цена и още не съм превела парите  Mr. Green така че днес ще тичам до банката.

# 35
  • Мнения: 102
Ох, Гери, аз няма да мога днес, защото още не са ми превели парите.та ще изчакам половинката да вземе утре и ще ходя да ги превеждам та ще съм от забавиите се  Embarassed ,ама какво да направя ,така е в България.

# 36
  • Мнения: 11
Привет и от мен!    bouquet  bouquet  bouquet
Много хубава темичка и особено заглавието,много е закачливо  Heart Eyes    love001  love001
Честит празник на всички именнци!Да са живи и здрави и с гордост да носят името си!Честито и на месечинките!И на всички празнуващи  newsm51 newsm51 newsm51 newsm24 newsm24 newsm24 newsm24
Гледам дискутирате темата за кафемашина.Да ви кажа ние имаме Делонги и е страхотна.С крема диск е и прави страхотно кафе,докато стигнеш до кафето има много пяна да се изпие  newsm03
Просто доставя удоволствие да пиеш кафе. Peace
Моята малка рошла нещо две нощи подред ми прави изненади,нощем ми се буди към 03:00ч.за  breastfeeding и после към 6-7 пак.И направо  #Crazy Точно тогава,когато най-много ми се  smile3524 Но това е риска на професията майка,какво да се прави.
И само да уточня,понеже видях на първа страничка не е написано името на бебка,за което може би вината е изцяло моя,тя се казва Соня. PeaceДа я представя и да помоля да й го напишат.Благодаря предварително!    bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 102
 #Crazy #Crazy #Crazy леле как повърна ,ама аз съм за бой -дадох и двете да си похапне,а те бяха доооста пълни. миличкото- за първи път ми повръща така - точно ,като фонтан и аз станах ,като "мис мокра фанелка". и сега пак сме нна цицата  Cry

# 38
  • Мнения: 282
Добро утро. И ние сме с Делонги кафемашина и съм мноого доволна. Никакви проблеми не сме имали.

geryalexandrova - Ние днес празнуваме 3та месечинка. Честито и на вас с Йоана и на всчки други, които днес имат повод за празнуване   bouquet

Някой има ли линка където се качваха снимките за да ги сложим тук като аватарчета?

# 39
  • Мнения: 234
Здравейте, мами!
Незнам дали изобщо някой ме помни! Grinning Пристрашавам се да се запиша да следя темата. До сега пишех само в "недоносени".
Моето момиченце вече е 5000 гр и 57 см! /при условие, че на 26.08 се роди 2100  и 42 см/
Завиждам ви за спането! От както се е родила "бяла нощ" не съм видяла, така да се каже!  Wink
Будим се за ядене поне 1, 2 пъти, а после и трудно заспива! ooooh! Изобщо съм пълен провал-никакъв режим нямаме!
А идва и смотано време, в което само вътре се очертава да стоим...

# 40
  • Мнения: 2 254
Момичета ,или по-спецялно за Гала за блузите на ЛЛЛ все още няма яснота за цената на блузата с шала и май ще си остане така ,тъй като днес е последния ден за превод на паричките.Аз съм от тези които чакаха крайна цена и още не съм превела парите  Mr. Green така че днес ще тичам до банката.

Гери, Шаманка удължи срока до 3 декември. Споко! btw, ако пусне тема със списъка за платилите и отговорниците по квартали, ще ми пуснеш ли едно ЛС, че може не я видя....ако аз я видя първа, ще ти пиша аз

# 41
  • на североизток
  • Мнения: 460
Момичета ,или по-спецялно за Гала за блузите на ЛЛЛ все още няма яснота за цената на блузата с шала и май ще си остане така ,тъй като днес е последния ден за превод на паричките.Аз съм от тези които чакаха крайна цена и още не съм превела парите  Mr. Green така че днес ще тичам до банката.

Гери, Шаманка удължи срока до 3 декември. Споко! btw, ако пусне тема със списъка за платилите и отговорниците по квартали, ще ми пуснеш ли едно ЛС, че може не я видя....ако аз я видя първа, ще ти пиша аз
Присъединявам се към молбата на Giada, аз миналата седмица пратих паричките...

Van4eto666, ти пусна ли поръчка, ще се комбинираме ли или да се спасявам поединично? Или пак да питам geryaleksandrova кога ще идва насам newsm03 smile3506, а пък с паричките, спестени от пощенските разходи ще я почерпя една голяяяма торта newsm47

# 42
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз тук Hug прекрасна тема и много празнуващи Heart Eyes
да са ви живи и здрави децата и само да ви радват. Честито и на именниците Heart Eyes

днес ми изплатиха детските и майчинството Mr. Green

# 43
  • Мнения: 0
ей, много съм проста GrinningVery Happy:D

# 44
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ко стана newsm78 защо заглавната страница е тук Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт