СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 653
  • 696
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Щото плиткоумния ми мозък обърка Embarassed Embarassed Embarassed
Вече го оправях, моля за извинение Embarassed Embarassed Embarassed

И тъй, заглавната страничка я дооправих Simple Smile Сега отивам да папкам и да чета  bouquet 

p.s. надявам се никой да не ме "хване", но надеждите ми останаха напразни  Laughing Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 897
Eх, че хубава коледна първа страничка! Hug
Браво, sweet_maniche ! Дойде ми липсващото коледно настроение след като я разгледах!
Поздравления за всички празнуващи днес - именници и месечинковци! Да сте живи и здрави - това е най-важното!

# 47
  • Мнения: 10
Да почерпя и аз!




Любовта ми има имен ден! Честито и на всички празнуващи!


Да питам, някой от вас плаща ли сметки чрез epay.bg ???? Че ми дава някакво съобщение, че не мога да плащам защото съм имала и други платежни средства с които не мога да извърша плащането. Това не го разбрах въобще. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Ако може някой да ми помогне, ще съм много благодарна   bouquet

# 48
  • Мнения: 17
Бургазлийки ,  искате ли да си направим среща  lalalala lalalala lalalala Simple Smile в Мола,че времето е ужасно, а и в центъра големи ремонти има.

# 49
  • Мнения: 2 222
Здрасти и от нас  Hug

Честито на малката Андреа Heart Eyes И на всички останали именници!

iv4i, аз докато загрея за какво черпиш Party Хайде честито  Grinning

gerito85, все се каня да ти кажа, че страхотен ти е аватара, така се е засмяла вашата Сиянка, че много ме кефи Peace

wine, екстра сте си с мерките, пиши когато успееш при нас  Simple Smile

На мен каката ми е болна, жената, която ми помага с бебето също и сега съм вкъщи с 2 деца, след малко си идва и третото. А имам и малко работа и гледам и нея да свърша Crazy Освен това Дани от 4 през нощта постоянно ядеше ли ядеше, та не съм спала особено. Той няма никакъв режим нощем, буди се когато иска и яде на поразия, но поне денем сме си екстра. Тогава си върви по часовник, та успявам да се справя с положението.

# 50
  • Мнения: 102
Момичета, давате ли на бебчетата да гледат телевизия (в смисъл да гледат в телевизора  Mr. Green)?

# 51
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
запис много сладурска темичка и честито на всички празнуващи

# 52
  • Мнения: 50
На кого трябва да пратя снимка за първа страница? Blush

# 53
  • Мнения: 340
Dana_2010   bouquet    bouquet   bouquet !
anince, нямам нищо против за среща в мола, но...малко ми е трудно като съм сама без мъжа ми - той е с колата, а аз не искам да се качвам по автобуси с количката  Grinning (живея чаааак в "Меден рудник"  Mr. Green ), но за събота и неделя или когато мъжо почива, нямам нищо против  Wink !
gala., ами...такова...неудобно ми е да кажа, ама мойта маймуна се заглежда в телевизора и аз я оставям така  Embarassed ! Чувала съм, че не е хубаво, а и тя си гледка по малко (да кажем 5-10 мин.)

# 54
  • Мнения: 2 677
Еха, сега по блузките ще се познаваме, както беше преди с нощничките Simple Smile Между другото от трите нощници за кърмене, които имам, тази красивата ми е най-неудобна - копчетата ми идват върху циците. Та доста се чудих и за кърмаческа пижама, но накрая си останах само с блузата.
Гала, понякога се заглежда в телевизора, но аз я обръщам на друга страна. У нас обаче телевизията не е много на почит - включваме го след 6 часа вечерта, а иначе и в компютъра се е заглеждала. Гледам през деня да й пускам радио - "образовам" я с рок музика, а тати й пуска електронна Simple Smile))

# 55
  • Мнения: 10
Момичета, давате ли на бебчетата да гледат телевизия (в смисъл да гледат в телевизора  Mr. Green)?
   

Понякога така се заглежда, че баща му като застане пред телевизора и почва да мрънка  hahaha hahaha .Но и аз като фата моргана го включвам след 6 вечерта . Gледа максимум по 10 -15 мин.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Гале и Дидо се зазяпва в ТВ, но гледам да не му позволявам... Направих си експеримент - пуснах BabyTV и го обърнах към ТВ - то не беше гукане, то не беше чудо Laughing Laughing Laughing
Избягвам, обаче да му позволявам да гледа нататък и обикновено го обръщам с гръб.

psm на мен Simple Smile Оставила съм си пощата най-отдолу на гаглавната страничка.

Сега Илианка ме подсети: ако някой иска да сменя снимката на 1ва сраница - да драсне един мейл Simple Smile

# 57
  • Мнения: 102
Дойде време да се пуска тема "СЕПТЕМВРИЙЧЕ 2011"- кой ли ще я направи ?

# 58
  • Мнения: 287
Здравейте мами  Hug
ВЛИЗАМ САМО ДА  ВИ ПОЧЕРПЯ.ДНЕС МОЯ СЛАДУР ИМА ИМЕН ДЕН  Mr. Green newsm38  party023  party002  Party Time  4uu  bigdance2
Честито и на всички празнуващи  Peace
И аз да си призная,че и ние гледаме телевизия  Embarassed Живеем в една стая и няма как да избегна малчо да не поглежда натам.Пък и за размерите на стаята ТВ-а е огроомен  Rolling Eyes ама мъжа такъв искаше.
Оставям ви,че изпит ме чака  Confused и май няма да го взема-нищо не разбирам  #Cussing out (винаги съм я мразила тая математика пуууу)

# 59
  • София
  • Мнения: 1 193
Момичета ,ако го видя линка със списъците ,ще пиша Simple Smile .
iv4i ,сигурно по Коледа ще си идвам ,но не е решено на 100%.
Рали ,май имаш да черпиш  Mr. Green забогатяла си  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт