СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 668
  • 696
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 102
- Дядо Коледа ще донесе подаръци за Септемврийското дете.
- Зимата дойде, Септемврийчето расте.
- Септемврийчето на мама става мъж или мадама.
- Празниците на вратата чукат,Септемврийчетата сладко,сладко гукат.
- Дядо Коледа, при нас поспри, със здраве и късмет СЕПТЕМВРИйчето дари!

незнам дали ще ви харесат,но къде откраднати  Mr. Green,къде мое дело - малко идейки

# 646
  • Мнения: 33
Здравейте,майчета!

Нямам много време да ви чета редовно, но сега имам проблем и затова влизам да питам за мнения. От вече 2 седмици, та и повече бебето има силни болки в корема по време на хранене и след хранене, свива се, пръцка и става целия червен. От месец някъде сме на АМ, в началото беше на Хип, но го запичаше и минахме на Лактана, но от нея предполагам са газовете и болките, пък и не иска да го яде напоследък. Днес пак дадох от розовия Хип, но нещата станаха още по-зле, от обяд не сира да се превива, да плаче на моменти и да пръцка. Явно и Хип-а не е неговото мляко. Докторът каза да давам НАН Сензитив, но аз съм чувала,че НАН многооо запича, а сега само това ни липсва. Та мисля да пробвам обикновения Аптамил + капки Био Гайа. Как мислите, какво да правя? Много съм притеснена.

# 647
  • Мнения: 73
- Празниците на вратата чукат,Септемврийчетата сладко,сладко гукат.
наистина сега това е актуално, надявам се не ми се сърдите, че като съвсем нова давам мнение, но страшно много ми хареса точно това.

# 648
  • Мнения: 15
Ааааа, Галенцеее...не кради, че да не дойде пак да ни връхлети някоя бясна, бяла лястовица или гургулица!  Mr. Green

На нас отново ни биха двете ваксини...рев, рев..., но иначе 5мин по-късно всичко си беше по старому. В момента е 6240гр и 63см.  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 10
Момичета, и ЛЛЛ днес ми дойде МЦ. Наистина ли спира кърмата тогава??????? много се притеснявам, дано да е поредния мит. Как мога да си стимулирам кърмата, освен с чайчета???
И може ли да се пие но-шпа ?????

# 650
  • Мнения: 158
NKl, ние сме на фризолак 1 още от родилния дом. В началото давах Саб Симплекс, но от около половин месец не ги давам.
Доколкото си спомням ти роди във Вита - имай напредвид, че там дават фризолак (аз затова започнах него, за да не сменявам млякото)
много съм доволна, въпреки отрицателните мнения за него

# 651
  • София
  • Мнения: 1 067
Момичета, и ЛЛЛ днес ми дойде МЦ. Наистина ли спира кърмата тогава??????? много се притеснявам, дано да е поредния мит. Как мога да си стимулирам кърмата, освен с чайчета???
И може ли да се пие но-шпа ?????

Спокойно! Поредният мит е!

С предната бременност ми дойде някъде на 2-3 месец, а кърмих още година след това.

За сега поне нямам цикъл, дано така задържи  Peace

Добре дошла на новата мама Hug

Емили, дано добрите новини продължават!

# 652
  • Мнения: 102
Ааааа, Галенцеее...не кради, че да не дойде пак да ни връхлети някоя бясна, бяла лястовица или гургулица!  Mr. Green


 newsm78 , какво съм изпуснала ?

аз от добро чувство,Яничка . като не мога да измисля толкова хубави,те да се радват ,че са им толкова прекрасни заглавията.

но разкажи за връхлитането.

# 653
  • Мнения: 15
Мисля, че беше втората ни тема, когато изведнъж връхлетя едно момиче от Юлките - Бяла лястовица и ни обвини в кражба на заглавието им. Вдигна бесен скандал и после видях, че при юлките беше писала как сме им откраднали заглавието, но тя ни е дала да се разберем.  Joy Ние обаче такъв смях си спретнахме на неин гръб, че с този скандал само ни освежи темата. Та затова казвам да внимаваме, да не ни съди после някой за копирайт!  hahaha

# 654
  • София
  • Мнения: 1 067
Ха-ха, вярно, че беше така, Яничка. Бях забравила за случката със заглавието и Весито (Бялата Лястовица).

Аз я познавам от преди, тя и друг път е правила подобни "скандали".

Гале, заглавията са супер! Но и на мен фаворит ми е този с гукането.

Вероника също гукаше много, но сега само се усмихва и се смее с глас.

И да кажа,много обича да си играе с прозрачната топка с патето на Фишер Прайз във ваничката, страхотна водна гимнастика си спретна да я рита Simple Smile Така, че за по-весело вече може да се слагат и занимавки докато се къпят.

# 655
  • Мнения: 1
помощ кажете какво да правя,обарнах чурката на малкия за парви път и се потду главичката и кожичката остана отдолу и не мога да му я оправя моля даите съвет

# 656
  • Мнения: 102
 Joy Joy Joy малеее.

аз преди бях питала авторката дали може да ползвам заглавието и тя супер любезно ми разреши,така че да не се повтарям си позволих да ги шпионирам пак  Embarassed. но смятам,че момичетата от Септември 2007 са достатъчно интелигентни и не са дребнави ,за да се занимават с такива глупости   bouquet

и точно последните две , разбира се хубавите  Laughing , са техни.
другите аз съм си ги измисляла, та те и за това не са толкова  хубави  Mr. Green

а иначе за скандал няма проблем ,само това и чакам  Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green дадох на Дария кисело мляко - голям смях падна с физиономиите и

мами, с какво мажете лицата на бебковците? Бебка има мнооого ситни и мнооого на брой пъпчици по брадичката и по горната устна

# 657
  • Мнения: 95
помощ кажете какво да правя,обарнах чурката на малкия за парви път и се потду главичката и кожичката остана отдолу и не мога да му я оправя моля даите съвет
Много кофти, защо не звъннеш на педиатъра му? Честно казано не съм изпадала в подобна ситуация, та не мога да ти помогна. Tired
Янче, Гале, тъкмо като прочетох заглавията, и това че са откраднати се сетих за въпросната лястовица. Голяма идиотия беше... Joy Joy Joy Ама поне се посмяхме. hahaha
И на мен ми хареса това Празниците на вратата чукат,Септемврийчетата сладко,сладко гукат.

# 658
  • Мнения: 73

и точно последните две , разбира се хубавите  Laughing , са техни.
другите аз съм си ги измисляла, та те и за това не са толкова  хубави  Mr. Green
[/quote]
напротив и второто е хубаво  smile3521
- Зимата дойде, Септемврийчето расте.- кратко и ясно  Wink

# 659
  • Мнения: 102
в цялата история неразбрах дали наистина е била открадната.

а и аз не бих могла да скрия ,че са откраднати,защото вие много добре ще се сетите - аз не мога да сътворя такова умно нещо  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт