СЕПТЕМВРИЙЧЕТО играе, пее, пълни памперси и дебелее!

  • 21 693
  • 696
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
mama na nana и нашето място на ваксинирането на Крисито беше станало такова, подуто, зачервено и дори и малко гнойно.След няколко дни се спука само.Сега е вече спокойно, но пак има червена точка.Докато при Александър не се получи такава реакция и имаше и има само съвсем лека червена точица.
vany666 , Крисито също има още колики.Така ясно изразени са привечер, че не се съмнявам че е това все още!Даваме капки и това е.И чакаме да отминат Simple Smile
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Хубав ден навсички!

# 481
  • София
  • Мнения: 53
Добро утро мамита и аз да почерпя, че днес съм именячка Честито на всички с имената Анна и Ана   bouquet
[imghttp://www.lekar.bg/uploads/images/012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06.gif][/img]

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 11:39 от Butlins

# 482
  • Мнения: 2 222
Да се "оплача" и аз. Дани няма колики, но много често се буди нощем и ако не хапне, не заспива. Ядем си по цяла нощ и това е, паузата му е откъм 8 вечерта докъм 3, след това се храним постоянно през час. Като чета бебетата на АМ как ядат по 5 пъти на денонощие ooooh! Ние толкова ядем само нощем сигурно Mr. Green

# 483
  • Мнения: 343
Ха-ха-ха, Danna_2010, това все едно аз съм го писала, с разликата, че ние трудно заспиваме вечер напоследък. А като заспим, ядем на 2 часа. Правила ми е почивки между храненията нощем по 5-6 часа, случвало се е да яде само 1-2 пъти на вечер и тогава съм се радвала, че вече влиза в режим, ама...Нема такова чудо от 1 седмица насам. Не стига, че трудно заспиваме вечер, докато заспим си ревем стабилно, а после се събужаме често. Не знам дали и аз да не го отдам на ваксината. На три месеца й биха само Пентаксима. Но каквото и да е, ще го преживея (макар и трудно  Mr. Green ).
Честито на празнуващите днес! Бъдете живи и здрави!
Приятна разходка на излизащите! Ние след около час ще поизлезем! Лек ден!

# 484
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте!
Имам спешна нужда от помощ! smile3547
Търся полицейски костюм за Никола! Поръчал си го е от дядо Коледа, а пък аз не мога да намеря Cry Бях поръчала от тук http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=index&cPath=48_4 … rt=20a&page=1, но след 10 дена чакане се обадих аз, за да ми кажат, че се били изчерпали и няма да получат до края на годината!!!  smile3515   smile3511 А на всичкото отгоре съм организирала дядо Коледа да дойде вкъщи и да му го подари! МОля ви спасявайте положението, приемам всякакви съвети! Даже ако някой от вас има такова нещо, бих могла да го купя и втора ръка, стига да е запазен, естествено.
Аз продължавам да търся из нета, но повечето ги дават само под наем или пък са еротични Rolling Eyes  Laughing
Ето тук http://www.bizrate.com/kids-costumes/kids-police-costumes/ има много хубави, но как се поръчва и дали ще пристигне навреме newsm78 нямам никаква идея Sad
А сигурно и в ebay има , но и там нямам никакъв опит smile3518

ПОМАГАЙТЕ  newsm17

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 15:55 от iv4i_79

# 485
  • на североизток
  • Мнения: 460
А сега да се отчета, че днес бяхме на консултация. Наддали сме САМО 450гр за един месец и сме 4750гр (родена е 2950гр), и сме пораснали с 3см - 57см (родена 49см ). Педито много се притесни, съветва ме да се изцеждам след кърменето и да съм додавала с лъжичка. Аз пък не съм толкова притеснена, защото детето си яде колкото и когато поиска, но тя от раждането си яде на често по малко. Пробвала съм да и давам повече, но после повръща. А освен това никога сама не пуска гърдата - или заспива, или се отпуска, но дърпайки лекичко. Направихме и пробно кърмене при педи и девойката изсука 120мл за около 20 минути. Аз мисля, че горе-долу бива newsm78 Какво ще кажете консултантите? Освен това тя прави доста голяма нощна пауза( Praynig )Снощи например заспа в 22,20ч. и се събуди в 9,00ч. (но това много рядко се случва), обикновено се събужда м/у 7 и 8 часа. А и през деня като сме на разходка някой път откарва 4-5 часа сън, но после цяла вечер сучем. Та както и преди бях писала нямаме никакъв режим, и пак да попитам мога ли аз да го създам и как? И въобще има ли за какво да се притеснявам? Напишаните памперси са 4-5 на денонощие, а акането 1път на два дни или по 1 път на ден, различно. Да не пропускаме и това, че изкара шарка(много леко, но все пак).

Ваксините пак ги прескочихме, естествено, но както знаете аз не се и натискам много  Mr. Green

А пък сега и аз съм пипнала вируса с повръщането и разстройството Sick  smile3550 снощи цяла вечер вардих легена и тоалетната и днес съм като парцал  Tired Face

# 486
  • Мнения: 287
Мамиии днес беше чудно време за разходка  Heart Eyes
За жалост до тук беше топлото-от утре го дават да става студено и ще се простим с хубавите разходки  Sad

# 487
  • София
  • Мнения: 308
Честит имен ден на Анитата!!! А също и на всички вас момичета, защото това е и празник на майчинството!!!
Ивчи, виж този костюм дали ще ти хареса - http://bobolan.net/productv/441/detski-kostyum-politsay.html

# 488
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито на именниците!

Ивчи
, и ние сме като вас с килограмите. Родена 2,830 сега е 4,800. За последния месец сме качили 500 гр и 3 см, но това не ме притеснява изобщо, а и педиатърката ни смята, че е много добре.

Биха ни двете ваксини, и що рев изрева. Сега спи, но подозира, че ще има и среднощно мрънкане. 

# 489
  • Мнения: 282

Здравейте!
Имам спешна нужда от помощ! smile3547
Търся полицейски костюм за Никола! Поръчал си го е от дядо Коледа, а пък аз не мога да намеря Cry Бях поръчала от тук http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=index&cPath=48_4 … rt=20a&page=1, но след 10 дена чакане се обадих аз, за да ми кажат, че се били изчерпали и няма да получат до края на годината!!!  smile3515   smile3511 А на всичкото отгоре съм организирала дядо Коледа да дойде вкъщи и да му го подари! МОля ви спасявайте положението, приемам всякакви съвети! Даже ако някой от вас има такова нещо, бих могла да го купя и втора ръка, стига да е запазен, естествено.
Аз продължавам да търся из нета, но повечето ги дават само под наем или пък са еротични Rolling Eyes  Laughing
Ето тук http://www.bizrate.com/kids-costumes/kids-police-costumes/ има много хубави, но как се поръчва и дали ще пристигне навреме newsm78 нямам никаква идея Sad
А сигурно и в ebay има , но и там нямам никакъв опит smile3518

ПОМАГАЙТЕ  newsm17

http://bobolan.net/productv/441/detski-kostyum-politsay.html

http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1857

http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3834&o … h38esblcvedchvr01

# 490
  • Мнения: 1
Честит празник на всички с името Анна
Прочетох Ви малееее много бързо пишете и аз не смогвам .Влизам само да се отчета вчера бяхме на имузаците  днес малко вдигна температура , иначе 5,300кг 59см това дете расте учудващо добре а аз все се притеснявам мляко докторката се смее ,че било бебето рекордьор   Joy . Качили сме 1 килограм за втория месец и сме порастнали 5см.
Лек ден на всички   bouquet Сега чета за захранването и си търся кенгуру дайте съвети харесала съм си  Chicco You & Me.
И някой писа че имал КЕНГУРО НО НЕ ВЛИЗАЛИ КРАЧЕТАТА...какъв модел  е и продава ли се в такъв случай???

# 491
  • Варна
  • Мнения: 15
MIMSAT благодаря ти за отговора.За млечните продукти,едни казват да не пия мляко други да пия .....от три дни започнах да пия няма промяна някой път като се изака наобяд е по жълтеникаво.Как ще ми обясниш киселия мирис? И все пак продължавам да кърмя от двете гърди не и стига едната колкото и да настоявам.

 Честит имен ден на всички Анита и честит празник на всички мамита Hug  bouquet
Вчера ходихме на ортопед при Живков каза че било малко късничко ама....Нищо ни няма много сме добре питах за сядане и проходилка аааа каза към осмия месец newsm78 малко късничко ми се видя ама ще видим то детето ще си покаже. Другата седмица да видим очния какво ще каже. PraynigДано да е наред всичко.

Лека вечер ! Joy

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 13:34 от Kalinastamatova

# 492
  • на североизток
  • Мнения: 460
Благодаря момичета, много сте отзивчиви   bouquet   bouquet   bouquet
Само че и този костюм  от Боболан го няма в наличност, а другия от ку-ку.бг ще ни е доста голям, а пък третия от играчките ми се вижда бутафорен, а нали знаете колко са придирчиви днешните младежи Rolling Eyes
оф, незнам newsm78 имам още малко време, освен да му ушия Mr. Green но немога Cry

# 493
  • София
  • Мнения: 1 193
iv4i_79 ,кой ви е педиатъра ?
Не се шашкай ,супер ви е надаването!Ние този месец качихме точно 500 грама и 3 см.Педи каза ,че е чудесно надаване и че от тук нататък бебче ще качва максимум 500-600 гр на месец.На моя близка детето качи през първия месец 900 гр ,втория 450гр ,третия 250 гр.Педиатърката им не се притесни от това ,защото детето си беше спокойно и доволно ,нямаше вид на недохранено.Мое лично мнение е ,че децата не са едни и същи и не бива да се вкарат в калъпи .

# 494
  • София
  • Мнения: 1 193
Palmirka ,аз съм с кенгуро на Чико ,по-стар модел и съм много доволна от него  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт