ФУТБОЛНИ фенове - (тема 6)

  • 14 509
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 607
и кое му е смешното ?
Барса също пътуваха с рейс , и те са смешни сигурно ,
вие , които получавате по 500 лева на месец и си мислите , че се подигравате на футболисти , които взимат по 20 хиляди на месец , не сте смешни обаче
това са футболисти , които взимат по 20-30 бона на месец ,
на мъжа ти  ако му дадат толкова ще тича подир рейса до София , обзалагам се ...

Нито се подиграваме, нито нищо с футболистите......Просто по нашите географски ширини, и специално в България, това не е типичното предвиждане на футболен отбор, който разполага с какво ли не и е гранд за страната ......Интересно е, нещо специфично...За справка не напразно и големите медии - Гонг, Дарик - също отразиха по хумористичен начин пътуването на ЦСКА-то.....И те ли се подиграха? А кой колко взима и кой къде ще тича - това въобще не е по темата и няма абсолютно никакво значение......В темата има добър тон, тук ние знаем какво пишем....Обзалагам се,че и на самите футболисти им е било интересно и забавно това пътуване и ще се смеят винаги като се сетят за него.......На фона на играта по терените, където няма нищо интересно за съжаление за тези пари, които взимат футболистите и което не е интересно за коментиране, това пътуване  е малко лирично отклонение.....Ако играеха нашите отбори като Барса, също нямаше да се забележи с какво пътуват.....А и предполагам,че все пак и за Барса е екзотика да пътуваш по този начин, и за тези, през които е минавал маршрута им.......

Виж......че се налага някои отбори, които редовно се предвиждат по допотопен начин, това е трагедия, за съжаление. За тези, които не могат да си позволят самолети от единия край на другия...Напр. надали Добруджа Добрич е хванал самолета за мача с Пирин Гоце Делчев до София.......Но софийските отбори за мачовете в Каварна хващат самолета до Варна......Предвижването на Добруджа обаче не е коментирано никъде, защото е традиция. Докато това пътуване на ЦСКА-то е инцидетно и именно това го прави екзотично.

И всичко е написано с най-добри чувства......Пък за подиграването на футболистите - ами прочети коментарите във фейса на футболните отбори - там има къде-къде подигравки и насмешки....Ние тук с коментарите си - с перце да ни погалиш.......

# 736
  • Мнения: 3 826
Гонг и Дарик са подчертано левскарски медии , и да това правят - правят някакви опити да иронизират и подиграват , отгоре на какво пак не ми е ясно ,
освен че водят системна кампания с/у ЦСКА
какво им е на футболистите , че да не пътуват с влак ,
чак и да си го спомнят с насмешка , да не летят със самолет всеки ден
дали някой е коментирал 3 дена в Испания пътуването на отбор за един милиард два дена с рейс ?
министър председателят на Англия ходи с метро ,
обаче в най-бедната държава в Европа , да се пътува с влак с много срамно и странно ....

# 737
  • Мнения: 11 607
Гонг и Дарик са подчертано левскарски медии , и да това правят - правят някакви опити да иронизират и подиграват , отгоре на какво пак не ми е ясно ,
освен че водят системна кампания с/у ЦСКА
какво им е на футболистите , че да не пътуват с влак ,
чак и да си го спомнят с насмешка , да не летят със самолет всеки ден
дали някой е коментирал 3 дена в Испания пътуването на отбор за един милиард два дена с рейс ?
министър председателят на Англия ходи с метро ,
обаче в най-бедната държава в Европа , да се пътува с влак с много срамно и странно ....

Да не пишем пък за журналисти, които пък водят кампания срещу Левски пък във вестници......Но навсякъде има анти-ориентирани медии.....Нищо ново под слънцето!

Да, и аз това викам......какво му е на българина - независимо дали е футболист, министър и пр. да се движи така както обикновения гражданин......Спомняш ли си инспекцията по влаковете от министъра на транспорта - май в предното правителство бе......Та....отишъл човека до Варна с влака и бе  следен също така стриктно и с лека ирония от медиите(или и там медиите са срещу него), но....на гара Варна го е чакала служебната му кола за да го върне до София.....Защо не се върна пак с влака? Или просто щеше да дойде множко и в двете посоки да инспектира железниците ни? И не знам дали е бил във 2 класа като обикновен пътник или все пак е предпочел малко по-добрите първи класи?

И да.....колите, които карат нашите футболисти са сравними със самолетите....Бързи, модерни, удобни.....Или те нашите футболисти нямат автомобилен парк?

И да, срамно е да се пътува с влак по нашите земи......Ти пътувал/а ли си с влак? Аз пътувам от 20г. с БДЖ и няма да ти описвам красотите му - тоалетни, незатварящи се врати, вън е спряло да вали сняг, но вътре във влака - продължаа да вали, няма парно при най-големите студове......И по-точно не знам дали е срамно, но е страшно и ужасяващо да се пътува с БДЖ в сегашния му вид......

# 738
  • Мнения: 3 826
ти собствено мнение нямаш ,
ако по Дарик кажат , че е възхитително футболистите на Левски да пътуват с влак ,  ще почнеш да се възхищаваш ,
обаче нали Томислав Русев е почнал да се подиграва ...
той е съмнително мургав , интегриран е уж , но е запазил ромската си душевност и живее в най-мизерния квартал на София ,
ако му дадат 5000 лева ще тича пеш след рейса на ЦСКА и ще целува гумите на всеки 5 минути

# 739
  • Мнения: 2 280
Ееееех,  и аз изпуснах купоня днес Simple Smile Било е много весело. Сега ще пусна и нова тема.

Ръш, няма как да знаеш кой има собствено мнение и кой не. Говори за себе си. Помня те от преди. Всичките ти постове са негативни и носят отрицателна енергия. Не е местото тук да влизаш в лични спорове с персонални определения.

# 740
  • Мнения: 11 607
ти собствено мнение нямаш ,

Я пак опитай.......

# 741
  • Мнения: 3 826
възползвай се от собствения си съвет - не ми казвай какво да пиша ...

каква ви е положителната енергия ?
че се държите като деца в детската градина , и учениците имат по-смислени мнения от вас ,  подиграване на пътуване с влак за 1 час , защото НЯМА ПЪТ !!!! и чак го следят ...

Пътят се срути и затова пътуват с влак !! -  има ли друга страна в Европа , в която няма пътища !?

# 742
# 743
  • Мнения: 11 607
възползвай се от собствения си съвет - не ми казвай какво да пиша ...

каква ви е положителната енергия ?
че се държите като деца в детската градина , и учениците имат по-смислени мнения от вас ,  подиграване на пътуване с влак за 1 час , защото НЯМА ПЪТ !!!! и чак го следят ...

Пътят се срути и затова пътуват с влак !! -  има ли друга страна в Европа , в която няма пътища !?


Има обходен път - Папаз чаир.......Дали са будали хората, които минават по него? И не е пътя 1 час.....С международния е към 1,30ч., но с обикновен, бърз влак е 2ч. и 50 мин. Не продавай на ескимос хладилник - познавам добре пътя тук - и по влак, и с кола....Ти знаеш ли къде е Микрево? Аз го знам защото, имам познати от там.......Та и друг въпрос - ако са искали да са като всички останали, защо цесекарите не са хванали бързия влак, без бизнес класа?

Спирам....има нова тема и моля, да не се прехвърля негативното от тази там.......Ако някой иска да се пише на тема ЦСКА и БДЖ - моля, да пусне нова тема......Аз съм до тук, защото темата вече не е по темата.......А това не е по правилата на форума.....

# 744
  • Мнения: 2 280
възползвай се от собствения си съвет - не ми казвай какво да пиша ...


Къде съм ти казала какво да пишеш?! Казах ти, че тук не е мястото за негативизма ти.

Общи условия

Активация на акаунт