Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 127

  • 28 203
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Снощи някой коментира джипа и имаше въпрос кой е вътре в него.
На седалката до шофьора има оператор, а  Харун и Еда са отвън до задната врата. searchПо интересно е защо всички са се вперили в задната седалка.  Какво толкова има там?!  newsm78


# 31
  • Мнения: 0
Ами, ако още го мотаят тоя филм може и да се пенсионира с него, горкия. Нищо, че си мечтае да играе Джеймс Бонд! Това ще си му остане ролята на живота  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 0
Снощи някой коментира джипа и имаше въпрос кой е вътре в него.
На седалката до шофьора има оператор, а  Харун и Еда са отвън до задната врата. searchПо интересно е защо всички са се вперили в задната седалка.  Какво толкова има там?!  newsm78



Може би е Ямур, която не иска да слиза - пак е ядосана и си иска Едже! Божке, пепел ми на езика!  smile3555

# 33
  • Мнения: 0
В следващия сезон главния герой ще бъде заменен  hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 19
dorital, попаднах на тях във фейсбук. Една мацка ги беше пуснала с линк към основната страница на сериала.
Иначе и аз си мисля, че малката им прави номера, защото на снимката, където Еда я целува, Ямур гледа доста намръщено. Ако в този момент не и признаят истината , ще изтърват много нещата. Възможно е  Харун да отива на среща с Еда, взимайки със себе си Ямур, със цел затопляне на отношенията и след като малката я вижда да избягва от колата, докато двамата говорят навън.

# 35
  • Мнения: 183
Здравейте на всички!
Изчетох ви на един дъх от старата тема и се включвам направо тук.
Мокси, сърдечно благодаря за красиво оформената тема!
 Поздравления и за Кесара за забавните стихчета , които е написала![smilie=smile3525.gif] newsm51 smile3525
Новият фрагмент пак ни хвърля в страшни догадки с тази стрелба накрая. Колкото и абсурдно да е ,но на мен ми се вижда ,че застреляният е Бату. Мъжът е с доста голяма коса-изключвам Бурак. А може и Тарък да е, по погрешка ако е носел някакви уличаващи документи newsm78 newsm78

# 36
  • Варна
  • Мнения: 475
В следващия сезон главния герой ще бъде заменен  hahaha hahaha hahaha

hahaha smile3532 smile3532 smile3532 Бобо този репок от къде го намери

# 37
  • Мнения: 9
Момичета, благодаря ви за посланията и цветята! Но истината е,че този райски кът се създава от всички вас! Това е и  уникалността на форума Незабравима.

# 38
  • Мнения: 0
Обаче с всеки изминал фрагмент ни спестяват от целувата. #2gunfire

# 39
  • Мнения: 315
Снощи някой коментира джипа и имаше въпрос кой е вътре в него.
На седалката до шофьора има оператор, а  Харун и Еда са отвън до задната врата. searchПо интересно е защо всички са се вперили в задната седалка.  Какво толкова има там?!  newsm78



Може би е Ямур, която не иска да слиза - пак е ядосана и си иска Едже! Божке, пепел ми на езика!  smile3555
По скоро ,показват как качват Ямур на Джипа след инцидента!!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Обаче с всеки изминал фрагмент ни спестяват от целувата. #2gunfire
Подготвят ни за филм на ужасите.

# 41
  • Мнения: 0
Обаче с всеки изминал фрагмент ни спестяват от целувата. #2gunfire
Подготвят ни за филм на ужасите.
Още като започна фрагмента разбрах,че няма да е нищо лошо.Когато дават фрагменти с тази музика в серията наистина дават ужаси! ooooh!

# 42
  • Мнения: 0
Момичета, след тези снимки и инфото на Розовка, за което и благодаря, както и на момичетата за новите снимки, ясно е , че ще има затопляне на отношенията, а защо не и нещо поооооо така да се случи в това кипро хотелче smile3503 newsm53
Сега по спокойно ще приемем каквото и да ни предложат в оставащите серии, докато дочакаме тези от снимките smile3508

# 43
  • Мнения: 0


Toва дали е по сценарий newsm78 smile3521 smile3503

# 44
  • Мнения: 0
В следващия сезон главния герой ще бъде заменен  hahaha hahaha hahaha

hahaha smile3532 smile3532 smile3532 Бобо този репок от къде го намери
Във Фейса някой се е забавлявал като нас. А, че кво му е на репока? Я, какъв е сладур!  hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт