"Шеф под прикритие" по Нова

  • 70 626
  • 526
  •   2
Отговори
  • Мнения: X
От 8 февруари от 21:00 часа започва новото риалити "Шеф под прикритие".
Не знам какво да очаквам, но се надявам да е интересно и добре направено.

# 1
  • Мнения: 17 934
Дано не е толкова нагласено и театрално като Истински истории и т.н. реалитита  Peace

# 2
  • Мнения: 5 128
Знае ли се кой е продуцент на предаването? Ако е Краси Ванков, очаквайте същите "съдби на кръстопът"  Stop

# 3
  • Мнения: X
Продуцент е Явор Попов. Продуцирал е предавания като "Такъв е животът" и "Часът на мама". Първото, доколкото си спомням беше хубаво.

# 4
  • Мнения: 5 128
Е, значи може и да му дадем шанс  Peace

# 5
  • Мнения: 9 564
И аз смятам да гледам първия епизод,но ако е супер нагласено ще се откажа Simple Smile Дано е забавно.

# 6
  • Мнения: 2 838
"Такъв е животът" ми беше много интересно предаване, дано и това е такова  Laughing

# 7
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Според мен ще е нагласено. Така шефът да ти мине под прикритие е възможно в големите компании, където шефа на шефа на шефа си нямаш на идея кой е, а камо ли как изглежда. Тук с малко фалшива брада и очила едва ли ще заблудят някой служител...

# 8
  • Мнения: 60
Шеф под прикритие съм гледала по някоя от чуждите телевизии, но не беше кой знае колко интересно. Изглеждаше ми много нагласено.

# 9
  • Мнения: 259
И аз си мисля,че няма да е нещо кай знае какво,но пък ще му дам шанс,може и да се бъркам.Иначе като идея добре,хем шефът да види кой работи и кой кръшка от служителите,хем и да види как се бачка яко и,че работниците се скъсват от работа,а понякога заплащането въобще не е равно на труда,който извършват.Но разбира се на това би се обърнало евентуално внимание ако това бяха истински случаи,а не просто шоу с цел да развлича.

Последна редакция: сб, 30 яну 2016, 14:15 от skofiild

# 10
  • София
  • Мнения: 22 523
Рекламата за предаването не ми харесва! Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 38 201
Аз определено ще го погледна, тъй като много харесвам западния формат.
Но ми е интересно къде въобще ще намерят толкова големи фирми в БГ.

# 12
  • Мнения: 17 934
Бая голяма трябва да е, за да не си познават шефа  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 418
Шеф под прикритие съм гледала по TLC. Става за фирми с франчайз най вече. Примерно като Еконт, Спиди, хотелски вериги, ресторанти и т.н, където не познават собственика или бранд мениджъра си.
Много е интересно, когато го виждаш как се "гърчи" и не може да се справи с работата на служителя си, но пък взема в предвид идеите му и разбира къде е грешката на компанията като цяло за този офис или всички, които са му подчинени.
Подаръци получават служителите попаднали в полезрението му. На кой му дават пари за заемите му, на кой му плащат образованието, а  някой даже ги пращат в почивка на Карибите...
Друг е въпроса, че нашите като, че ли от TLC си черпят идеите... но ги опорочават...за съжаление...
Сега остава и "Кажи ДА на булчинската рокля" да направят .... Laughing и това ще е вече за сетен път плагиатство... а може и да си купуват лиценз знае ли човек     newsm78

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 19:12 от klodia

# 14
  • Мнения: 17 934
Звучи добре, фен съм на ТЛС  Peace

Общи условия

Активация на акаунт