"Шеф под прикритие" по Нова

  • 70 628
  • 526
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 526
Не съм впечталена от декизировката на шефовете.....поне това, което видях от рекламата.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В промото изглеждат толкова зле тези под прикритие, че не знам дали изобщо ще дам шанс на формата.

# 17
  • София
  • Мнения: 22 526
В промото изглеждат толкова зле тези под прикритие, че не знам дали изобщо ще дам шанс на формата.


newsm10 И аз! И аз! Но от любопитство ще изгледам 1-2 предавания.....ей така..

# 18
  • Мнения: 9 865
Още от рекламите ми изглежда супер нагласено, иначе идеята е интересна.

# 19
  • Мнения: 7 847
Шеф под прикритие съм гледала по някоя от чуждите телевизии, но не беше кой знае колко интересно. Изглеждаше ми много нагласено.

И аз! Не помня по коя ТВ, но ставаше въпрос за големи фирми и корпорации, например верига от хотели в Лас Вегас, където шефът поработи и на рецепция и в ресторанта. Изобщо на най - ниските нива, където дори не му беше необходима кой знае каква дегизировка.

Тук в БГ нямаме такива големи фирми, че чак да не си познаят шефа. Ще му дам шанс, но няма начин да не е нагласено и да не преиграват.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 436
Има компании, в които хората не познават изпълнителния директор. Доминосите, Мак Доналдс, КФС, ОМВ, Лукойл. Особено пък ако не се развива действието в София, въобще мисля, че е приложимо, ако бизнесът се състои от множество обекти. Не е задължително да е най-най-главният, може и със заместник-шеф. От рекламите обаче не ми се стори добра дегизировката.

# 21
  • София
  • Мнения: 22 526
МакДналдс и KFC са на фрайчайзингов принцип.

# 22
  • Мнения: 5 710
Записвам се при вас!
Мисля да го гледам, дано е интересно, а не е нагласено и изсмукано от пръстите! Peace

# 23
  • Мнения: 20 090
Ще му хвърля едно око.

# 24
  • Мнения: 4 785
Дегизировката според мен е не много добра, направо съмнителна. При явна камера дори под претекст "корпоративен филм" няма кой да каже нещо лошо или да не спазва правилата, все пак го снимат  Rolling Eyes

пп - няма как да не го познаят, той си говори на "р", заедно със съмнителната дегизировка... едва ли.

# 25
  • Мнения: 9 865
Като гледам цялата постановка, това е просто една реклама на фирмите, които се включват. Ала-бала.

# 26
  • Мнения: 5 710
Много нагласено! Stop

# 27
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Няма такова фалшиво предаване Tired Съвсем ни взеха за канарчета

# 28
  • Мнения: 3 315
Колко ли са си платили за реклама тези?

# 29
  • Мнения: 221
Голяма нагласация!

Общи условия

Активация на акаунт