САМО за фенове на Стивън Кинг! - 5 част

  • 35 838
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 193
Ако някоя от вас изпише с червило върху покривката "Стивън Кинг", то тогава още по-лесно ще ви открия  Wink

 Joy Joy Joy

Хайде Варна,какво стана. Казвайте 10-ти ли остава или ще го мислим за по-нататък. Thinking

Ами да, уж.. аз потвърждавам присъствие, когато и да е.

Таа... направо, може ли всички за варненската да кажат дали 10ти им е удобно и ако е така, да уговаряме час и място и готово. ^^
А, това ли сме всички всъщност?
1) Аз;
2) kingfan;
3) Dahlia;
4) Stephen King;
5) kontesa;
6) Джеронимо!

Иии три въпроса:

1] Ние хубаво ще се събираме, обаче как точно ще се познаем?

2] Извинявайте, че питам тук, но някъде във форума има ли тема за лично творчество?

3] Някой чел ли е "Кутия с формата на сърце" на Джо Хил и ако да, може ли някакви отзиви и заслужава ли си да я издирвам?

# 61
  • Мнения: 306

1] Ние хубаво ще се събираме, обаче как точно ще се познаем?

3] Някой чел ли е "Кутия с формата на сърце" на Джо Хил и ако да, може ли някакви отзиви и заслужава ли си да я издирвам?

1.Ще се познаем ние лесно - просто се резервира предварително маса в заведение на нечие име и сервитьора ще те  насочи към нея,като попиташ.
3.На мен мн ми хареса! И сериозно ме изплаши,хем една част от нея четох посред бял ден на пейка в Морската със сумати народ наоколо.Но бях почнала да се оглеждам за призрачни субекти. Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 193

1] Ние хубаво ще се събираме, обаче как точно ще се познаем?

3] Някой чел ли е "Кутия с формата на сърце" на Джо Хил и ако да, може ли някакви отзиви и заслужава ли си да я издирвам?

1.Ще се познаем ние лесно - просто се резервира предварително маса в заведение на нечие име и сервитьора ще те  насочи към нея,като попиташ.
3.На мен мн ми хареса! И сериозно ме изплаши,хем една част от нея четох посред бял ден на пейка в Морската със сумати народ наоколо.Но бях почнала да се оглеждам за призрачни субекти. Crazy


Окей, аз мислех да си примъкваме по някоя книжка на Кинг примерно.  Whistling

Иии благодаря за отговора. Значи да знам да започна да я издирвам по книжарниците. По едно време бях питала, но нещо не сполучих, гледаха ме с ей такива очи  smile3556 след като си бях задала въпроса.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 904
Oniyuri, за какво точно лично творчество става въпрос?
Теми има много....

# 64
  • София
  • Мнения: 193
Oniyuri, за какво точно лично творчество става въпрос?
Теми има много....

Стихотворения, разказчета ии.. общо взето това. Питам не за друго, а просто, защото имам няколко неща и се чудя къде да ги пробутам за критика.  Embarassed
Ако искаш да не спамим темата излишно можеш да ми пишеш на лично или скайп (freedom.fighter94)

# 65
  • София
  • Мнения: 4 904
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452060.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539293.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539383.0

Тези трите ти ги извадих от първите две страници на Литературния клуб. Разгледай и останалите теми там, със сигурност ще си намериш още подобни.

# 66
  • София
  • Мнения: 10 858
Ще се познаем, не се съмнявайте въобще  Naughty


VSV, айде сега, не давай отбой Crossing Arms Неотложния ангажимент ти е срещата Laughing
шегувам се ... но все пак   bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 0
Ще се познаем, не се съмнявайте въобще  Naughty


VSV, айде сега, не давай отбой Crossing Arms Неотложния ангажимент ти е срещата Laughing
шегувам се ... но все пак   bouquet



Вивиан, както се казва I`ll do my best да нямам по-неотложен ангажимент от срещата в Хепи Simple Smile

напоследък покрай работата нямам време да чета и с нетърпение чакам празниците, за да си "открадна" ако успея някой и друг час за четене покрай цялата какафония на празнуването, трапезите и т.н.
Между другото смятам да завърша тази година  с прочитането на "Кристин" пък да видим дали ще има достатъчно време за това ми намерение.

# 68
  • Мнения: 14
За 10.12 (петък) - 18.30ч. в "Хепи" на Орбита, съгласни ли сте, варненци?

# 69
  • София
  • Мнения: 193
За 10.12 (петък) - 18.30ч. в "Хепи" на Орбита, съгласни ли сте, варненци?

Аз потвърждавам присъствие.  Peace

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Аз също Peace

# 71
  • Мнения: 306
За 10.12 (петък) - 18.30ч. в "Хепи" на Орбита, съгласни ли сте, варненци?

Хайде и аз с Вас.  bouquet Ама да запитам - това нали е Хепито до Червения площад? Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 193
За 10.12 (петък) - 18.30ч. в "Хепи" на Орбита, съгласни ли сте, варненци?

Хайде и аз с Вас.  bouquet Ама да запитам - това нали е Хепито до Червения площад? Blush

Да, точно то.
Добре, че ме просветиха, че "Младежки дом" и "Орбита" е все същото  Embarassed

1)Аз;
2) kingfan;
3) Dahlia;
4) Stephen King;
5)kontesa;

6) Джеронимо!

Впрочем, остава само Джеронимо! да потвърди и всички сме налице

А да... аз пак да подчертая, че съм на 16 т.е. съм нЕкво лапе, та няма да ви се сърдя, ако не ме искате на срещата. Grinning

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 00:08 от Oniyuri

# 73
  • Мнения: 14

А да... аз пак да подчертая, че съм на 16 т.е. съм нЕкво лапе, та няма да ви се сърдя, ако не ме искате на срещата. Grinning

Айде, малко свежест в отбора няма да ни се отрази зле. Верно, че мога да ти бъда майка (доста млада майка), но няма нищо лошо в това. Ти си едно, умно, интелигентно и талантливо момиче, и ми е интересно да се запозная с теб Simple Smile

Така, значи правя резервация за този петък (10.12) в "Хепи-Орбита" 18:30ч. Мнозинството е съгласно, чакаме Джеронимо да потвърди.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 904
И да не си забравите фотоапаратите - ще ви чакаме на отчет тук  Hug !!!

Общи условия

Активация на акаунт