СГАЗИХМЕ ЛУКА

  • 2 900
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Ехехехееее, ЧЕСТИТО!
Добре дошла в отбора на Априлските майчета 2005!!!!
Ще се задяваш с мен, а? Wink  Wink  Wink  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Бравооооо!!!
Честитооооо!!!
Чудесна новина, Деси! Не се шашкай. Човек знае и 2, и 200! Ще се справите.
Леко и щастливо бременеене!!! Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 910
Chestito! Leka bremennost, leko rajdane, zdravo bebche!
I chestit 2ri rojden den na purvoto ti detentse, hubava razlika shte imat... Simple Smile Flowers Four Leaf Clover  thumbsup

# 18
Ихааааааа. Да си изкажа поздравленията и тука. Хич не е сгазен лука. Я виж каква хубава новина.
Хайде лека и безаварийна бременост и здраво бебче (пък може и две - кой знае Wink )
Целувки и за кака Детелинка. Их, довечера ще пийна по случай тази новина Grinning

# 19
  • Мнения: 5 250
Честито Деспина!!!
Това е чудесна новина!!!
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и на финала още едно здраво и красиво детенце!!!

# 20
  • Мнения: 7 821
Честито!!!
Прекрасна новина! Желая ти леки бременност и раждане и едно весело бебче!

# 21
  • Мнения: 6 206
Честито от още един представител на Везните! #Milti

# 22
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Честито!!! Чудесна новина! Желая ти лека бременност и едно прекрасно бебче! Simple Smile  Simple Smile
Нещо не успявам да пусна постинги в дир-а и няколко пъти ми се губи поздравлението. Дано тук успея.

# 23
  • Мнения: 5 539
ЧЕСТИТО!!!  bouquet
ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!

# 24
  • Мнения: 980
Честито!!!  Това е страхотно!!! За парите не мисли, чака те много радост. Добре дошла и лека бременост!

# 25
  • Мнения: 2 006
4естито и от нас Laughing Лека бременност и сладко беб4е Grinning Успех

# 26
  • Мнения: 3 042
Честито и от мен! Хитруша, надхитри го твоя тати- а сега да видим кой ще ходи на работа Wink

# 27
  • Мнения: 672
Ееее! Това е добра новина Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning !
Мила Деси, пожелавам ти една прекрасна бременост. А какво ще е бебето? Овне и Теленце?

# 28
  • Мнения: 3 591
СУПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР  :scatter:


честито мило майче!!!! приятно бременеене!

и не се притеснявай - деца се гледат с любов, не с пари  Laughing

# 29
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Цитат на: Despina

А пък аз се канех да се присъединявам към искащите да забременеят след някой и друг месец, а се оказа че събитията се развиха по-различно от моите планове. Нали се сещате - живота бил това, което ни се случва, докато правим планове.


И ако има по голямо доказателство за това !!!! Grinning

Ами честито и от мен!!! Значи си в отбора на априлските майчета Wink  ДОБРЕ ДОШЛА  Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт