Конкурс по декупаж за месец декември

  • 12 477
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 376
Антомче ,страхотни картинки!Браво,както винаги веднага си на линия с качествен материал!

# 46
  • Мнения: 1
Дидиа, по същество си права.Аз само предложих да е с еднаква картинка но , тя може и да е зимен пейзаж или нещо което някой друг може да предложи.Може просто да е жена.И в крайна сметка нали за това са конкурсите да има някакво предизвикателство и ограничение за да се види в пълна светлина възможностите на декупажа и неограничената фантазия на участниците в конкурса.И понеже до сега не сме правили нещо такова затова реших че , ще бъде интересно .Но аз също ще се съобразя с мнозинството.
Антомче черпя за линка Wine Glass

# 47
  • Мнения: 7 391
                  Виванова,аз имах предвид ,че по-ограничаващо ще е в темата за жената-загадка,защото има хиляди варианти и картинки.Фентъзи картинките предлагат изключително богато разнообразие с изключителни превъплъщения на жени.Само дето не мога да ги сваля  Embarassed Да ги изпринтя мога ,ама сваляне - не знам как да го направя след като съм ги сейфнала в компа и адрес не ми излиза.Така,че не мога да ви ги покажа даже. Embarassed Embarassed Embarassed За това моето предложение беше да се използва за друга тема .Все ми се струва,че теми от рода на "Зима","Пролет" и т.н. са малко скучноватички.Не казвам,че не може да се измисли нещо интересно,но са си банални спред мен и нека в такава тема изпробваме възможностите на еднаквата картинка.
                  Не отричам предизвикателството,а само изказвам мнението,а вие си знаете ,че каквото решите това ще бъде! Peace

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 09:23 от Didia

# 48
  • Мнения: 139
Момичета, вие давайте предложения - всичките са интересни. Аз ще изчакам с анкетата до утре, Ще я пусна по обяд.

едит: пуснах анкетата  Mr. Green

И забравих да докладвам - имаме 9 участника  Wink

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 11:15 от kris70

# 49
  • Мнения: 7
Момичета аз гласувах ЗА защото и аз смятам че е предизвикателство да работим с една картинка и до сега не сме го правили.Пък може и друга да е еднаквата картинка !Хубав ден на всички!  bouquet

# 50
  • Мнения: 7 391
                             Аз също гласувах ЗА работа с еднаква картинка,но тогава нека няма тема и предмет.Просто картинка и всеки да прави каквото му идва на ум и муз! Laughing

# 51
  • Мнения: 376
И аз гласувах ЗА
ето такъв конкурс при рускините,и нашата Дадусинка е ПЪРВА!  smile3501
http://www.decoupage-in.ru/forum/viewtopic.php?f=66&t=595

# 52
  • Мнения: 2 280
Момичета, идеята на Дидия е чудесна.
Аз също съм "ЗА" да се ползва еднаква картинка в случай в който няма зададена тема и предмет и/или зададената тема е неутрална (скучновата, традиционна..)
При тема :"Жената - една вечна загадка" според мен, еднаква картинка би била ограничаваща, а темата е...прекрасна!
Антомче,прекрасни линкове.. Hug

# 53
  • Мнения: 106
Момичета, и аз гласувах ЗА, защото наистина интересно да участваш в такъв конкурс Simple Smile само да ми кажете каква картинка трябва да ползваме:)))

Здравкова мерси, че си сетила за мен, безумно е приятно Hug

# 54
  • Мнения: 0
Антомче-благодарности и от мен за линковете.
:"Жената - една вечна загадка"- е много хубава тема,която всички заслужават.Аз съм от скоро с вас,не зная дали имам право като новичка,да се меся,но искам да си кажа мнението.За мен има толкова красиви мотиви с жени,защото това е красотата в живота и   човешкото око(особено мъжкото)се заглежда по най красивото.Така ,че мисля,че ще е най добре мотива да е еднакъв,а предмета различен..така всеки ще гледа техниката,фантазията,а няма да се заслепи първо по някоя пишна красива амазонка  Simple Smile,вместо по някоя отрудена девойка,с подвит кръст от работа на полето хахаха?макаар че тя ще заслужава повече да и се отдели внимание като жена. newsm78  bouquet

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 14:31 от росирос

# 55
  • Мнения: 139
Виждам, че все повече момичета са съгласни. Ето какво ви предлагам - Темата за жената е наистина хубава тема и наистина е по-добре да не я ограничаваме с една картинка. Нека тази тема да остане за февруарския ни конкурс в такъв случай. Така ще си имаме готов февруарски конкурс от сега  Mr. Green Даже който иска може да се подготвя от далеч, струва ми се, че ще има мнооого участнички  Laughing
Аз все пак си мисля как точно да изберем картинката  newsm78 няма как да ви направя анкета за картинка  Laughing За това съвсем сериозно, Виванова, ти нали предложи тази хубава идея, дай и картинка и всичко ще е наред. Каквато - такава! Много сме и все някой ще има недоволен, ама какво да се прави  Wink
Хайде, че да не ви изтипосам аз някоя картинка  Joy Joy Joy

Дадуска, браво на теб - напълно заслужено първо място!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 7 391
                      Крис,аз подкрепям идеята ти ! Peace Оставете жената за преди 8 март  Mr. Green да мислим колко е загадъчна  Mr. Green , а Виванова или Антомчето да пуснат по една картинка.Ако няколко момичета пуснат картинки ще изберем една от тях!И то без анкета,а всеки да каже коя картинка му харесва и събралата най-много положителтни мнения ще стане картинка на конкурса.
                      Росирос, що ли не се сещам в живота някое око / не само мъжкото / да се е спряло върху някоя отрудена девойка,с подвит кръст от работа на полето! Joy Joy Joy Май амазонките си ги харесват още от древността! Wink Та,ако решите все пак да пускате картинки на девойки давайте нещо от амазонките! Laughing
                      Малеееееее,че съм тъпа! ooooh! Сега се сетих как да ви покажа една картинка,която много ми харесва!

http://media.snimka.bg/7793/021842343-big.jpg
                      Ето я и мъъъничка за да я видите!

 


  

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 19:50 от Didia

# 57
  • Мнения: 1
Крисче , благодаря.Ами то всеки може да пусне картинка която му харесва.Ето и моите предложения.№1-изповед
№2-веселият готвач
№3- детенце
За първата имам специални предпочитания .Картината се казва изповед.Тя е от един мой любим автор-Чудомир,много българска и  смятам че е подходяща за декупаж.
За втората и третата фона може да се промени и според мен могат да се получат много интересни неща.
Диди, страхотна картинка .Ще си я сейфна , да знаеш!  bouquet

Последна редакция: пт, 24 дек 2010, 16:10 от виванова

# 58
  • Мнения: 139
Виванова, много хубави картинки  Hug ами да, то всеки може, ама нали идеята е да е една...така всеки като предложи картинка и до другата Коледа няма да може да си изберем  Mr. Green
Като свърши тази анкета, утре, ще пусна нова за избор между трите. Ти можеш ли все още да се редактираш и да номерираш картинките? Ако не, ще ги нарека по имена.

# 59
  • Мнения: 2 024
Виванова просто ме разби с първата картинка- Изповед- тя виси в мойта спалня!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт