Любители на котки - тема 45

  • 37 132
  • 728
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 125


[/quote]

Но има сайтове които често се посещават и където повечето животинки имат по-голям шанс бързо си намерят дом.
[/quote]

Пуснала съм на много места, но все пак ми кажете вие кои сайтове предлагате и смятате, че са много посещаеми?

# 167
  • Мнения: 481
Аз я купих от тук за 9 лв. + доставката.
Книжката си струва всяка стотинка.

http://kutlovica.com/detail.php?id_prod=3736

# 168
  • София
  • Мнения: 973

allexa миналия четвъртък направих поръчка от този сайт, но така и не ми отговориха и на повторното ми запитване
Ще пробвам и от сайта предложен от kokoshinkata

 Hug благодаря Ви момичета

# 169
  • Мнения: 1 175
Вчера украсихме елхата, и в чест на Богданка си имаме и специална топка за нея  Mr. Green (не помня показвала ли съм я преди...)

# 170
  • Мнения: 4 116
Хахах, Диди - жестока е коледната ви играчка! Ще взема и аз да потърся  нещо подобно. Е, няма как да е същото, но поне да е котка за елха  Laughing
Вчера сложих в чорапчетата на децата малки порцеланови фигурки  бели мечета за елха, много им се зарадваха, ама ако бяха котета щяха да подивеят от кеф.

# 171
  • Мнения: 239
Момичета кучето ни умря тази нощ  newsm45
Нямам сили да ви чета сега.
Котките незнам дали разбраха какво стана с Мо, но разбират че ние страдаме. Сода като никога идва да се гуши в нас дори когато седим на стол, което никога преди не е правила.

# 172
  • София
  • Мнения: 13 283
Ган, много съжалявам!  Cry  Имаш голяма и силна прегръдка от мен!  Hug

# 173
  • България
  • Мнения: 490
Богданка има страхотна играчка.замислям се как ще опазим елхата от Макси?!сега щурее-пъха се под ковертата на леглото .сега събори половината книги от шкафа.преди това легна между клавиатурата и монитора и хоп изтри написаното-не знам къде натисна  лапичка.сега щурмува прозореца Joyще е веело пак у нас.

тук с любимата ирачка
ох ган много с ъжелявам!

# 174
  • Мнения: 4 116
Ган, много съжалявам и аз! какво се случи? не помня да беше болен Мо? Да не е успожнение от кастрацията?

# 175
  • Мнения: 239
Ган, много съжалявам и аз! какво се случи? не помня да беше болен Мо? Да не е успожнение от кастрацията?

При всеки случай е усложнение от кастрацията. Док каза, че сърцето му не е издържало упойката. Умря спокоен в съня си. Тези дни неискаше да си яде неговата храна, но не отказваше от нашата.

# 176
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Но има сайтове които често се посещават и където повечето животинки имат по-голям шанс бързо си намерят дом.
[/quote]

Пуснала съм на много места, но все пак ми кажете вие кои сайтове предлагате и смятате, че са много посещаеми?
[/quote]

Ето този сайт, освен мен има и едно момче, което намери дом на своето коте 2 часа след пускането на обявата. http://kotkite.com/cat_17.html
Може и тук да пуснеш: http://www.bezdom.info/index.php?option=com_adsmanager&page= … nd=0&Itemid=0
Тези ми се струват най-посещаваните. Най често се публикуват обяви, съответно най-много хора ги посещават. Аз пуснах за моите двамата в тези сайтове обява.
Вие ако имате маза, не можеш ли да го прибереш в нея, като му носиш храна и вода, докато си намери дом. Все пак е по добър вариант от улицата.

ganbg на каква възраст беше котето. Как така не е издържало сърцето му? Освен ако не е много възрастно или ако няма вроден дефект.  newsm78

# 177
  • Мнения: 481
 Flowers Rose Ган, моите съболезнования за Мо. Пълната упойка винаги крие рискове, не само за животните. Никой не е виновен. Просто така се е случило. Със сигурност усещат котките.  Hug

Играчката за елха в чест на Богданка е страшна просто. Много весела и сладка.
А колкото до опазването на елхата, аз с Рижко нямам притеснения, той само спи под нея (като коледен подарък се дегизира).
Преди това, заради Азисчо съм я връзвала за тръбите на парното, защото той обичаше да краде всичко, което може. Друг е въпроса къде ще го носи но ...  Joy  Той беше куче в котешко тяло. Изобщо не се държеше като котарак.

# 178
  • Мнения: 70
Ган приеми и моите съболезнования за кучето,прегръщам те  Hug

# 179
  • Мнения: 359
Привет и от мен! Завърнахме се след 2-седмично отсъствие,а пък вие колко сте напреднали.....

Отивам да чета, само да спомена с две думи за прословутите истанбулски котки!
Ей, шапка им свалям на тези турчоля! Из целия център на Истанбул, пред всеки вход има купичка с вода и суха храна в огромни количества. Из парковете и зелените площи - котешки къщи, палатки, обиталища от всякакъв вид. А котките - огрооомни! И всички им се радват. Даже коскоджа ми ти мъжища, мустакати едни такива, страшни на вид, гледаш го върви си по улицата и по някое време: "пис-пис" и клекне да погали някой мачок! Това ще да е котешкия рай! LaughingСнимала съм ги, ама с телефона и сега трябва да проуча как се свалят снимките от него.

Ган, съболезнования за кучо....милия! Cry

Общи условия

Активация на акаунт