Любители на котки - тема 45

  • 37 096
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Весела Коледа момичета! Много здраве и усмивки ви желая ! А на мъркащите ни любимци много ласки!

# 646
  • София
  • Мнения: 1
Close-mas: От нас Честита Коледа! Много здраве, щастие и късмет в домовете Ви и на Вашите милички косматковци!
    опитах се да събера всички  Hug, дано съм успяла и пак Весели празници

 

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 18:50 от eliadn

# 647
  • София
  • Мнения: 39 881
Малко е трудно с едната си тъка да снимам другата Simple Smile След това мъж ми ни снима каква картинка бяхме с Харо.

# 648
  • Мнения: 3 622
Весела КоледаМного здраве за нас и нашите котета
Да ни носят много радост и усмивки

 

# 649
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ето така спи повече от час  hahaha

# 650
  • Мнения: 1 175
Ето така спи повече от час  hahaha
Ох колко сладко се е изкълчило!  Heart Eyes


Нашият коледен подарък от миналата година все още се използва с голям ентусиазъм:

# 651
  • Мнения: 4 116
О, някой има снимащ коледен  подарък   Laughing
AnMary , със здраве да си го ползвате и редовно да снимате Харитон  Wink

И от мен Весела Коледа. Не е с котка, ама кой квот си има,  това си снима. Отгоре на всичкото на снежния човек му е отчупен носа, ама това го забелязах тврде късно  hahaha

# 652
  • София
  • Мнения: 39 881
Тедке, а на 1ви юни получих тоз подарък  hahaha Няма само децата тогаз да имат подаръци Simple Smile

# 653
  • Мнения: 5 173
Весела Коледа и от нас.
Бебето се казва Андре. Вчера беше вътрешно обезпаразитен. Мн е лош. Дере и хапе на поразия.

# 654
  • София
  • Мнения: 1
 santa2 Дядо Коледа мина и остави за всички Вас един чувал с коледно-новогодишни котешки картички. Моля, минете от тук и си вземете Вашата коледна картичка, а това изпадна от чувала /били gif-чета, тежали му  hahaha/

     newsm19 това е от нас /опитах се да събера повечкото от диЧата/

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 03:36 от eliadn

# 655
  • Мнения: 1 175
santa2 Дядо Коледа мина и остави за всички Вас един чувал с коледно-новогодишни котешки картички. Моля, минете от тук и си вземете Вашата коледна картичка

Хаха, страхотни са! Мале, 102 картички... бая време си е поиграл дядо Коледа! Намерих си дитету, поласкани сме  Hug

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря eliadn  bouquet!

# 657
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Весела Коледа и от нас Hug
eliadn, и аз открих детИту, благодарности  bouquet
На мен никак не ми беше коледно, така и не украсявах елхата тази година, нещо музата ми не дойде. Иначе Кетя получи подаръци - две мишки (една от вета и една от благотворителния базар на Animal Help Varna), нова подложка за купичката с гранули, че нейната се беше оръфала и нова тоалетна, защото татко и стъпа в старата и я направи на трески Crazy

# 658
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Честита Коледа, скъпи дами! 
Елиа, много приятна изненада. Големи благодарности за коледно-новогодишния поздрав!   Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 359
Elia, страхотни колажчета! Ами то с таквиз прекрасни модели кво....

Хайде и от мен Весела коледа! Тъпото е, че всички спят върху парното и никой не иска да се гушка!

Общи условия

Активация на акаунт