Любители на котки - тема 45

  • 37 058
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 956
Благодаря eliadn  Hug   bouquet

Сложих я на десктопа  Heart Eyes

# 661
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Добро утро на всички!
На моята глезана й е скучно у дома. Гледа често през прозореца или й се ходи на блакона. Може би й липсват другарите от улицата.
Само на мен дава да я гушкам за по минута, иначе всички я галим дружно в любимата й поза - легнала по гръб  Grinning
Най-обичам сутрините, когато преди закуска е готова да се качи на рамото ми за да се погали, тогава, така силно мърка, че се чува през две стаи в трета  Laughing
Обича да си играе с количките на детето, побутва ги леко с лапа, после подушва, пак побутва и прави смешен скок назад. Голям образ! Laughing
Сега погледна през прозореца, видя, че вали и доволно се изтегна на дивана пред климатика.

# 662
  • На небето
  • Мнения: 5 530
eliadn чудесни колажи. Много са оригинални.  smile3501

Аз пък имам гостенче за около 1 седмица. Нали се сещате за котето, което прибрахме от улицата и му намерихме нов дом. Около седмица ще ми е нагости понеже стопанката му има затруднения. Така и не разбрах точно какви, но така или иначе щ ни е на гости. Ники много е пораснал и определено, не се държи като бебе, не мърка и не се гали. Само гледа къде да се скатае. И голям бой пада с Мърчо. Не знам как ще се разберат.  ooooh!

# 663
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година и от нас. Бъдете живи и здрави и всичко най-добро Ви желая от сърце!!!

eliadn, страхотни колажи - благодаря ти.

# 664
  • София
  • Мнения: 1 825
Честит празник!

elia, каква приятна изненада! Ще си ги редувам и трите на десктопа. Радвам се, че не си пропуснала Апостилчо - така ми мъчно за него.  Sad Нямам информация от новите осиновители, сигурно са заети около празниците, ама как може да нямат капчица жал за мен.

А Кьорчони си живее живота при нашите. Те до тази година се отопляваха на климатик - и в тяхната, и в Кьорчова стая. Това създаваше сериозни затруднения, защото котан има сърчице на мишка и избеснява, като усети, че нещо духа, особено ако издава и някакъв шум. Това наложи нашите да се снабдят с печка на дърва и така отопляват целия апартамент - вярно, че хамалогията е голяма, но всички се чувстват много по-уютно. По Нова година сме заедно, нямам търпение да го нагушкам.

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 45
Весела Коледа и от нас!

# 666
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оле, момиче не знам какво да правя много се бият тези двамата. Как ще съжителстват цяла седмица.  ooooh!

# 667
  • София
  • Мнения: 39 823
elia, хубави картички. И Харо намерих. мерси Simple Smile

# 668
  • София
  • Мнения: 832
Елиа,много ти благодаря,ма много ми красиво детенцето. Grinning Grinning Grinning
Пуфито днес реши да се прави на изследовател в снега-сутринта се шмугна в краката ми и навън,половин час се гонихме по двора и накрая той спечели,оставих го да се прави на снежен човек  Peace Peace Peace

# 669
  • София
  • Мнения: 1
 santa2 Ей, сега минаха джуджетата и пак ми донесоха едно малко чувалче били пропуснали някой, вижте ......

santa2 Дядо Коледа мина и остави за всички Вас един чувал с коледно-новогодишни котешки картички. Моля, минете от тук и си вземете Вашата коледна картичка
search гледам, гледам някой деца имат повече новогодишни картички, сигурно са слушали повече. Който не си намери детето да се обади на лични, дядото не е намерил  smile3509 обеща да мине пак  Laughing

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 13:52 от eliadn

# 670
  • Мнения: 0
Честито Рождество на всички.
Пожелавам ви щастие и здраве, за вас и всички които обичате.

eliadn
Благодаря за картичките, всички пухчовци са страхотни.  bouquet  bouquet  bouquet
Особено моето  hahaha hahaha hahaha

# 671
  • Мнения: 2 125
Честита Коледа! Здраве и щастие на всички ви пожелавам  Hug

eliadn, благодаря за картичката   bouquet Много са оригинални всички  Simple Smile

# 672
  • София
  • Мнения: 7 142
Елиа, благодаря и аз за старанието и отделеното време за наште джуджета   bouquet
Намерих си Мишелка  и си я цъкнах на десктопа  Flutter

И колажите са много готини  Grinning

# 673
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
eliadn, страхотни колажи и картички. Благодарим дружно Hug

# 674
  • София
  • Мнения: 13 209
eliadn, много благодаря за картичките! Невероятни са!  Hug

Ние се завърнахме. Мъро постави рекорд в историята на пътешествията си- не повърна  Mr. Green. Само веднъж се подаде от отворената чанта и каза "Мяу". Мисля, че питаше - "Абе, не стигнахме ли вече?" и като видя как пъплим по ледовете, се върна на топло и продължи да спи  Mr. Green. Този път обаче вместо котешките завивки и шалчета, взехме едно поларено одеяло, което сложихме в чантата му и той беше много доволен. Чак се питам толкова ли съм тъпа, че досега не съм се сетила за този вариант  ooooh!? Друг път пак му постиламе одеялце, но котешко, което е със страна 1/2 метър. Взимаме и вълнени шалчета, за да го завиваме, но не е същото...

Общи условия

Активация на акаунт