Какво правите когато не ви се готви?

  • 1 950
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Обикновено устройвам вечер на сандвичи или на пържени картофи.
Всъщност са доста такива вечери  Crossing Arms ooooh! Tired
Ами без сандвичите важи и у нас.(Ама добре че е фритюрника че иначе съм загубена).
Срам

# 16
  • Мнения: 3 777
Този сайт, ам ам е много готин.
Как не съм знаела досега.

# 17
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Вие в големите градове сте си добре - китайска храна, пица... Ама ние тук - нъц. Когато не ми се готви, взимам нещо аламинут - нещо за скара или за пържене във фритюрника. Яйцата също често ме спасяват, мъжо много ги обича и може да ги яде, айде не всеки ден, ама доста често.

# 18
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Правим сандвичи, поръчваме пици или излизаме да хапнем на вън Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 2 671
Ами възлагам на скъпия тая отговорност и ако нямам изрични желания похапваме по 4-5 яйца на очи (това му е signiture dish-а на моя съпруг  Grinning )

# 20
  • Мнения: 2 498
Аз рядко готвя...срещу нас има ресторант-или там вечеряме или поръчвам по тел. каквото искам и ходя да си го взимам....

# 21
  • Мнения: 4 546
сандвичи. или варя яйца, нарязвам сирнеце или кашкавал, краставички - каквото има в хладилника. също пека някакъв колбас , но това по-рядко, защото не си струва и като цена, и като качество. преди 20ина дни мъжо откри 1 месарница и купува от там сурова наденица - ама истинска. така че, напоследък май това ми е варианта като не ми се готви.

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
При нас въпросът седи така: Какво правя когато на свекърва ми не и се готви?  Laughing /защото например има ядене от предния ден, а аз такова рядко консумирам/ - ами Аморе Мио, къдрави китайски спагети, картофено пюре, кремвирши, готови крем супи. И да не си помислите, че не мога да готвя. Мога, мога, но рядко ми идва музата.

# 23
  • Мнения: 4 546
какво представлява това аморе мио?  Embarassed

# 24
  • все тук
  • Мнения: 1 716
поръчвам китайска храна или пица, или правя вечер опразване на хладилника - каквито салами, сирена и кашкавали са останали, масло, лютеница и давай - едно здраво ядене на сандвичи. Накрая всички доволни  chef

# 25
1. Китайска храна- поръчваме;
2. Пци от пицарията до в къщи;
3. Препечен хляб с всичко останало в хладилника.

# 26
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аморе мио е полуфабрикат на Маги. Макарони със сос представлява. Има 2 вида - с бял и с червен сос.

# 27
  • Мнения: 6 472
1. Всякакви вариации на пържени яйца
2. Принцеси с кашкавал или с кайма
3. Препечени филийки с лютеница, сирене и саламче
4. От готовите макарони

# 28
  • Мнения: 5 877
Ами казвам си: Днес никак не ми се готви.
Съответно другарчето отива за любимия си китайски ориз или за разни руски салати, тиквички с извара и прочие неща, които всеки може да си маже на филийка.
Ако нямам чак такава аверсия, слагам нещо суперелементарно, да речем леща или варени картофи, или супа - колкото наистина да има нещо за ядене. После ако междувременно ми се доготви, го ъпгрейдвам мъничко - слагам да речем разни подправки на лещата или набутвам на варените картофи яйца и кашкавал и ги запичам за малко.

# 29
  • Мнения: 2 241
Рядко ми се случва съвсем пък нищо да не сготвя, поне една салата задължително правя, а към нея нещо готово от магазин - пържола, кюфтета и прочее, които само притоплям.

До пица прибягваме и ние, но много рядко, когато съвесм нямам време да бъркам манджи. Бих употребявала по-често и китайско, но моите мъже не са особени почитатели.

А пък и аз съм се уредила като Слънце с мъж, който иска прясно приготвена домашна храна, а и да не "сухоежбина" (за сведение - това според него е всичко, което не е супа или не плува в сос) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт