Отговори
# 675
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 730
ЕлБиЕн, д-р Марков ми прави ФМ, но го помолих да огледа добре шишйката на матката и плацентата , за да си каже и неговото мнение, тъй като повечето лекари са категорични , че след като предишното ми раждане е секцио и сега трябва да е такова. Ето обаче , че се оказа , че не е точно така!

# 676
  • Мнения: 1 043
Добро утро , аз съм много много щастлива днес , не бяхме правили качествен секс с мъжа ми от много време - а тази нощ до сутринта чак постасвяхме рекорди  Blush Mr. Green .

И аз съм от тези който ще откажат ваксинацията , много го мислих ... притискат ни с неизплащане на детски покмощи - , но по добре здрави и гладни/ не че ще стой гладно човекото / отколкото ваксинирани  Sad.  Незнам защо ни поставят под този натиск , много учените и знаещи управници ... тъжно е , тровим себе си и насилствено тровим и децата си  Praynig. Дано господ да ни прости и да ни помогне да прогледнем колкото се може по скоро. То една болест ще прескочим с ваксина , но на няйно място се появява ново по тежко наказание . Ама кой знае кога ще се сетим че болестите ни са си наша вина , морала ни е вързан за здравето и колкото по упаднали ставаме толкова по болни ще бъдем ... въпреки напреднали технологии и "прогреса "в медицината ни .

kroelahai   позитивно мислене , и колкото може по безстрашни трябва да сме - представяй си всичко как минава без проблем и как се шегуваш със сегашните си страхове, всичко което преживяваме сме си го пожелали или ако не ние някой около нас - затова не позволявай друг да управлява страховете ти - надвий ги сама и ще видиш как всичко ще се нареди безпроблемно  Hug


# 677
  • Мнения: 11
здравейте и от мен,тук при нас е отврат,вали ама дъжд разбира се.типична холандска зима.бързам да се включа,че все по рядко ми се отдава тази възможност.ние сме си супер с нашия бебко,ритка си и много си ме радва.аз още не съм била на консултация в Холанд,ама скоро надявам се и това да стане,че не са ни готови още документите с регистрациите.
Nelinka20 не знам къде си гледала,ама в H$M имаше прекрасни бодите по 5-7 до 10 евро,а и не само там,трябва да се поразшеташ хубаво из маг,сигурна съм че има и по сносни цени.аз не мога да коментирам предаването на Гала не съм го гледала,ама наистина доста лекари в Бг като разберат,че си над 35 казват че е задъл да родиш секцио.аз съм на 40 ,но съм сигурна че съм много по здрава от много по млади от мен бременни.да чукам на дърво,не съм имала сериозни проблеми и оплаквания,освен малко контракции,ама защото не си давам сметка за състоянието и се пренапрягам.епизотомията не е чак толкова страшен вариант,срязаха ме с големия,но по добре беше така,че с увита 2 пъти пъпна връв и трудно раждане,щеше да стане по страшно без нея.пък и ме зашиха с упойка та си починах и си поспах.толкова се надявам в тая цивилизована държава да не изживявам това което беше в Бг,не ти дават да мръднеш,аи лошото отношение на персонала.дано сега да са се променили нещата и да имате по добри условия. bvl дано бързичко оздравее детенце,а и ти се пази.отивам да си взема баткото,че снощи беше на гости при приятели и е време да си го прибирам,ане ми се мърда в това лошо време.о,и тнкс за линковете сайтовете са супер,особено немския,че в Германия е май най евтино.Невенка да каже,ама поне колкото пъти сме били там с такова впечатление останах. newsm51

# 678
  • Мнения: 442
Тези девойки разкриващи се ми стоплят душата  Heart Eyes и хайде женските мами да споделят идеи за имена. На мен частта с женските имена ми е любима и съответно много любопитна!  Flutter

Оф, Трюфел, на нас вчена ни затвърдиха розовите гащи и само разлиствам една книжка с имена и нищо - направо съм в мат...не мисля, че ще ми е по-лесно защото ще е момиченце...аз и за мъж щях пак да съм така...

# 679
  • Варна
  • Мнения: 237
Аз незнам за хвалене ли съм:) днес бях на ЖК, доки каза МОМИЧЕНЦЕ,ако още един път ме 'излъжат', ще викам:) За трети път ми сменят пола. Иначе сме 700грама, аз не съм качила и кило, хемоглобина 119-каза ОК, но захарта е вдигната на 8. Винаги съм била с ниска кръвна захар, а сега това... Май ще си разбера пола на детето, след като го родя Heart Eyes
Някой пита за ОСЦИЛОКОКЦИНУМ-а - аз съм го пила и знам, че няма проблем. Както и Цитросепта, който препоръчвам с две ръце.
ЕлБиЕн за поръчката на дрешки- аз си поръчах при Веси - сега яакам подаръците за Коледа:) Така си поделяме доставката, само дето натоварвам Веси да ми ги праща после Hug
  bouquet
За имената дори не смея да мисля , ако ми сменят пола така редовно май ще мислим име март-април. 

# 680
  • Мнения: 2 478
Днес ми е много хубаво с този сняг. Толкова е красиво и тихо. Обещала съм на синът ми след градина да му направя снежен човек, ...но ако е мълчал на обяд докато децата спят. Само моето дете ли не спи на обяд и не може да се научи да не говори ooooh!
Не ми се отваря дума за ваксините, защото съм почти убедена, че те са причина за един проблем, който възникна в развитието на синът ми, но Слава Богу от ранно работим по него и вече няма изоставане. Истината е, че няма начин да ги избегна...ДГ, училище....

# 681
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Здравейте! Mwpo кофти че все сменят пола на бебето, но може накрая да се изненадаш на раждането:), затова купувай по-неутрални цветове.
Тези скъпи боденца ги видях в магазин Пренатал(м/у другото казаха ми, че това не било скъпо Shocked, ама то тук всичко си е скъпо за мен, щото в БГ са други цените - ама то тук що е и криза-изкарват 5, а харчат 7, но да не се отплесквам), който си е фирмен, но има и по-скъпи от него. Иначе евтини неща мога да намеря в да речем JUMBO, но не са май мн. качествени. Не съм запозната как се пазарува по нета(трябва ли кредитнa кaрта или се плаща при доставката). Sad А и незнам дали ще имам време да ида до Бг да си напазарувам или ще чакам на майка ми да купи някои дрешки. В крайна сметка бебето няма да остане голо, но още не съм почнала с покупките, а и не съм наясно колко ще е голямо детето, колко дрешки от всеки тип за всеки месец ще има нужда, затова ще изчакам да наближи пролетта, пролетните колекции и да съм по-ориентирана, но ми се иска вече много да му купя нещо. Simple Smile
Този балкански синдром за съжаление го има и тук и няма оттърване - днес мен ме оцели снежна топка през рейса, който го замерваха ученици, радващи се на снега и изкарващи си тийнейджърските хормони.
Ох, оплаках се и аз. Лек ден и се пазете!  Hug

# 682
  • Мнения: 22
Здравейте, днес е спокойно и много бяло  Nature Snowman santa2 даже лекооо ми се появи коледно настроение и същевременно ме е налегнала "всемирната мъка".И преди да забременея имах такива периоди ама сега като дойде няма тръгване #2gunfire
Другата седмица съм на изследване ПКК и урина и с това приключвам с лекари за тази година. Няма да имам и допълнителен БХС и ФМ по изрично мнение на Марков така че от тук нататък- "Си носим и си свиркаме" Heart Eyes дано да е така за всички Hug

# 683
  • Мнения: 52
Mwpo ,голямо шоу Simple Smile първо момиченце,после момченце,сега пак момиченце  Rolling Eyes само да сте живи и здрави пък каквото такова Simple Smile Не ме затрудняваш  Wink Party Hug Peace

Днес имахме гости с Алекс,после излезнахме с шейната на разходка,много му беше хубаво,но на мен  Crazy живеем по едно нагорнище  Whistling Другата седмица и аз съм на преглед и нямам търпение да видим Мити

# 684
  • Мнения: 348
Момичета, аз пък съм много доволна от епизиотомията първия път. Тук правят разреза към ануса, а не настрани - имах само два малки шефа, които за седмица зарастнаха.
Когато бебето се роди ни го оставиха и два, три часа никой не дойде да го поиска  Heart Eyes, не са го отделяли от мен повече от два часа на ден за обичайните прегледи и изследвания.
А, и който е измислил Епидуралната опойка - Да му дадат Нобелова награда!!!

# 685
  • София
  • Мнения: 742
Mwpo, това за полае направо невероятно. Все пак не сме в 3 месец, та така да се колебаят. Но вероятно скоро ще разберете, ама че изпитание на нервите, обаче!!!! Как го правиш това с килограмите не знам, ак качвам ли качвам... Благодаря ти за отговора по повод на поръчките, може да се включа и аз.   Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 11
галче,не се ядосвай,сега поне има надежда,че може да е момиче,а дано.
JUPETO кажи ми моля те,ти си в Испания,нали,плаща ли се епидуралната или ти влиза в застраховката и ти ли си я искаш или те ти предлагат.да се орентирам поне,че и на мен ми се иска този път епидурална,може и да е глупаво,но предишните 2 пъти не ми беше леко,всичко се забравя само като зърнеш детенце,ама като има такива възможности,защо не!!!Nelinka20 аз така и си помислих,че си влязла в Пренатал,ама там е голяма скъпотия.както ти казах можеш да се поразгледаш има доста по евтини магазини,а в Солун аз съм си купувала много готини работи на сносни цени.скоро не съм ходила,но приятелки ми казаха,че доста са вдигнали цените напоследък.на мен взе да ми липсва тоя "балкански синдром",че пък от тая любезност ми се догади.ехей и при нас заваля сняг,ама и буря се завихри.  Hug

# 687
  • Мнения: 1 574
На който му предстои 3 раждане ,никак да не му мисли ,толкаво по бързо и леко е от 1 и 2 ро.и не е само мое виждане ,познавам 3 майки ,които са със 3 деца и казват ,че 3 е най леко,но може и да не е така знае ли човек   newsm78.
Дели аз исках епидорална ,но когато ме хванаха болките имах 5 см. разкритие и ми казаха че няма смисъл ,егати хората ,защо не искаха да ми вземат парите ?
Mwpo,как е възможно един пол да не могат да видят тези доктори ,срамота ,но нищо подготви се за изненади като се роди .Все пак да е живо и здраво и дано бъде мома ,нали мадама искаше?
Днес се натоварих малко и ми е едно такова там отдолу ,придърпваме се едно костите ми се разтягат офф ,скоро ще си снимам корема ,за 22 седмица е много голям ,скоро няма да мога да си обувам чорапите и да си режа ноктите ,майлее а има още цяла зима и ooooh!.

# 688
  • Мнения: 10
Mwpo, честито момиченце ОТНОВО! Да сменяме ли щъркела?  Laughing

# 689
  • Варна
  • Мнения: 237
Незнам за щъркела:)
Първото момиченце го видя Яков-уж име,а 4Д. Момченцето го видя Александров-пак име, на 3Д. Момиченцето- Бочева, на обикновен. Май го април ще си бъдем KINDER SUPRISE:))) Остана да отида при Балев. Не мога да убедя баща ми,че бебето е едно-той си мисли,че са две и ме бъзикат отсега.
 Нищо, ЖЗ, скоро ще си имаме и розови дрешки и екип на Манчестър Mr. Green благодарение на Веси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт