Детски клуб в Красна поляна,Света Троица и Разсадника-къде?

  • 4 615
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Ако някои има мнение,да ни даде в кои клуб да отидем?

# 1
  • София
  • Мнения: 377
Колко е голямо детенцето? Над 3г., може в клуба на кино Арена. Доста голям е, има надуваем батут, пързалка с басейн с топки, масички за рисуване и доста място за тичане. Не сме ходили от пролетта там, не знам дали нещо е променено, но бяхме доволни от отношението и грижите на каките Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 989
Тежка задача. В Мола на Стамболийски има детски кът....

# 3
  • Мнения: 9
Синът ми е на 9 месеца,а в понеделник  има мен ден и исках да го изненадам с някое клубче

# 4
  • София
  • Мнения: 1 890
    Щом е на 9 месеца, ти препоръчвам клуб "Теди"- http://www.clubtedy.com/ . В Св. Троица се намира, до 3 градска.  Peace Не мога да кажа за рожден ден, но тъй като си гледам детето сам самичка, и ми се е налагало да го оставям за час - два да свърша нещо, в повечето клубове ми отказваха, щом разберяха, че става дума за непроходило бебе. В Теди съм го оставяла няколко пъти, момичетата са много приятни, чисто е, уютно, като проходи пък се заиграваше с играчките и си го взимах каталясал. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 293
Знам един клуб точно до пазара "Д.Петков", просто съм го виждалала като минавам. Намира се на Пиротска, почти на трамвайната спирка на пазара посока център. Да ти е жив и здрав именника и много да ви радва:)

# 6
  • Мнения: 10 614
Този до Д. Петко е детски клуб Елмо - имат и сайт. Много пъти сме ходили там, празнували сме и рожденни дни, Препоръчвам го , както и Теди!

# 7
  • Мнения: 1 170
И аз харесвам "Теди", макар че сме го посещавали броени пъти. Малко е малък, а и неудобен за колички /няма къде да се оставят, освен отвън/, но винаги е било приятно като сме ходили.
Друг наблизо е този в Piggy's Peace

Общи условия

Активация на акаунт