Има ли мами кърмили или кърмещи над 2години?

  • 1 588
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
С риск да прозвочи грубо,но ми се повдига само като чета и си представям.Всеки има разбирания и никого не критикувам . Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ми що четеш ма булка hahaha

# 16
  • Мнения: 3 161
Аз кърмя 2 г. 1 м. вече. През деня, ако не съм на работа - по няколко пъти. А защо питаш? Какво точно те интересува?

Rumpy, не знам защо, ама хич не ме обиждаш, само ми стана смешно, че ти се повдига от такова нещо  Joy. Но виж ако беше мама кенга тук, щеше да те подхване, че прозвОчи е с правописна грешка, думата идва от звУк защото. Но хич да не ти пука, нека всеки да си пише както иска и да кърми колкото иска - стига да не нарушава правата на другите.

# 17
  • София
  • Мнения: 897
Ами да видим колко сме, може и да се увеличим. Пък и за кураж. По-добре се чувствам, като знам, че не съм само аз. Grinning

# 18
  • Мнения: 3 161
Ми да направим една софийска среща за кърмачета над 2 г., а? Ще потърся някой детски клуб - а ако искате, на куклен театър за по-лесно (миналата седмица ходихме за пръв път и ни хареса). Tinkerbell, и за вас важи, нищо че сте приключили вече  Wink!

# 19
  • София
  • Мнения: 897
Аз съм ЗА!
Може би в детски клуб е по-подходящо, децата ще поиграят, а мамите ще се видят.
"Ментов Носорог"?

# 20
  • Мнения: 3 926
Божееее,на толкова моя син вече маструбираше.
Първо се пише "мастурбирам" Wink И второ - по-вулгарно изказване не съм чела Sick Би трябвало да се засрамиш или да ти е неудобно да го напишеш. Изобщо как им идва на някои хора на ум да сравняват кърменето с това newsm78

# 21
  • Мнения: 1 685
Божееее,на толкова моя син вече маструбираше.
Първо се пише "мастурбирам" Wink И второ - по-вулгарно изказване не съм чела Sick Би трябвало да се засрамиш или да ти е неудобно да го напишеш. Изобщо как им идва на някои хора на ум да сравняват кърменето с това newsm78
Много си права по този начин звучи вулгарно.Засрамих се.Затова ще използвам думата онанирам(дали не направих пак грешка?).
Аз не разбирам възпитанието ли ти е пуританско или не приемаш това като част от живота.Мислиш ли,че едно дете на 3.7 години не е осъзнало себе си сексуално?Според мен не само вече знае за разликата между момичета и момчета,но може би си играе и на "чичо доктор".Децата след 3 години вече са напълно запознати със своето тяло и отлично знаят,че докосването на определени места им носи удоволствие.И не само това понякога използват това изживяване за успокоение.Да не говорим за това,че едно време бабите ни по този начин са успокоявали плачещите бебета.Не съм сравнявала онанирането с кърменето,но и едното и другото са напълно естествени неща.Или твоето бебе като порасне няма да прави така?То сигурно е по-различно от всички други.Интересно ми е с това твое изказване как въобще кърмиш.Не ти ли се струва вулгарно?

# 22
  • Мнения: 3 926
Всъщност приемам всичко свързано със сексуалността и секса доста свободно. Мисълта ми беше, че говориш за дете. Останалата част от постинга ти няма да я коментирам. Уважавам този форум и модераторите му и не желая да влизам в безсмислени спорове Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 161
Ами ние много обичаме Ментовия носорог, ама ще звънна да питам през уикенда дали има свободен час, защото през седмицата едва ли има свободни мами на толкова големи деца? Пишете ми ако има други желаещи за срещата и кога ви е най-удобно.

Момичета, не се връзвайте толкова бе! Къде по-страшни неща са ни казвали в лицето. Явно днес съм в смешно настроение, ама и забележката за мастурбирането ми се видя забавна и смешна и не видях нищо срамно в нея. В крайна сметка, еднакво нормално ми се струва е едното, и другото; а пък едно дете на 3-4 г. не е нито голямо за едното, нито малко за другото.

Bise, щом е за кураж - брой и Ива_Д и Инка, макар че Инка вече не пише тук. А за Джейд какво да кажем - нейният пораснал син не само сучеше в тандем, ами и кърмеше зайчетата Wink!

# 24
  • Мнения: 2 531
   kamy7   преди да пишеш такива коментари , попрочети малко литература по въпроса! Пускам цитат:

 "Какво да правим, когато малкото играе с половите си органи? В много трудове се говори за тази игра като за „детска мастурбация" - крайно неподходящ според мен термин, тъй като тук абсолютно не става дума за мастурбация; тя се появява чак през юношеството, когато половите органи са вече напълно развити. Да се твърди, че тригодишното момченце, което си играе с пениса, докато се къпе, мастурбиране неправилно. Нека просто кажем, че си играе с половия си орган. Когато е било по-малко, то е правило това от любопитство - по това време пенисът му не е представлявал за него нещо различно от ушите или краката му. Но сега разбира, че става дума наистина за нещо по-специално. Открива, че изпитва особено удоволствие, когато гали пениса си. Някога са мислели, че нищо подобно не може да се случи преди пубертета, но викторианската ера отдавна е отминала и днес вече знаем, че сексуалното удоволствие, изпитвано при тази игра, е част от нормалното предучилищно развитие."
 

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ками, ми то кърменето си е половин е*ане, бе мила...ти си тръгнала с ръкоденлие да го сравяняваш Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 685
Ками, ми то кърменето си е половин е*ане, бе мила...ти си тръгнала с ръкоденлие да го сравяняваш Mr. Green
Laughing
Първо искам да се извиня на момичета тук,че ги занимавам с нещо извън темата.Прегледах обсъждани теми по този въпрос тук във форума.Assinka прочети,става въпрос точно за деца.Темата не е само тази,явно тук е обсъждано доста това явление.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16984.0Искам после да ми кажеш дали мислиш и тези майки за вулгарни.И да те обсъждат точно деца.Не знам какво толкова те е потресло в изказването ми.
Още веднъж се извинявам за отклонението!Досега никога не съм се впускала в спорове.

# 27
  • Мнения: 1 878
kamy7 , просто не му е мястото на подобен коментар тук в тази тема, а и така казано.................... и аз го приех за грубо и вулгарно, но не самото действие на детето - за това никой не говори, а начина ти на изказване ..................- друго лошо няма.

Ми аз само четях тук с възхищение и невярваща на очите си, но сега като не се въздържах ще взема и да ви кажа и едно Бравос на всички така дългокърмещи мамита smile3501

# 28
  • Мнения: 470
2г и 4 месеца, а от 3 месецяа кърмя в тандем

# 29
  • Мнения: 1 214
Момичета,искрено ви се възхищавам и ви поздравявам!Да си призная честно малко ви завиждам  Embarassed   Heart Eyes   Страхотни сте!

Bise,снимката е страхотна и много ме впечатли  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт