THOMAS съдовете от Метро

  • 6 572
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз ходих да гледам тенджерата под налягане, никак не ми вдъхна доверие. В крайна сметка си купих на друга марка. Докато проучвах тенджерите на Томас ми направи впечатление, че в нета не открих никаква информация за тях. Този факт мисля, че сам по себе си говори за това какво може да се очаква от тези тенджери.

# 16
  • Мнения: X
Аз ходих да гледам тенджерата под налягане, никак не ми вдъхна доверие. В крайна сметка си купих на друга марка. Докато проучвах тенджерите на Томас ми направи впечатление, че в нета не открих никаква информация за тях. Този факт мисля, че сам по себе си говори за това какво може да се очаква от тези тенджери.

Не си търсила както трябва... Томас е марка на Розентал груп. А Розентал няма нужда да обяснявам какво е....

http://www.int.rosenthal.de/1136//Brands_Products/Thomas.htm

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Аз също се чудя за тези тенджери, но моята печка е AEG и плота има два котлона с диаметър 15 см, един с диаметър 19 см и един, който мах. му диаметър е 22 см. А дъното на тенджерите е с диаметър 24 см.  Thinking И затова още не съм взела иначе ми харесват. Има ли и при вас подобен проблем?

# 18
  • Мнения: X
Аз също се чудя за тези тенджери, но моята печка е AEG и плота има два котлона с диаметър 15 см, един с диаметър 19 см и един, който мах. му диаметър е 22 см. А дъното на тенджерите е с диаметър 24 см.  Thinking И затова още не съм взела иначе ми харесват. Има ли и при вас подобен проблем?


Когато дъното на съда е по-голямо от котлона няма проблем... не губиш енергия. Проблема е когато е по-малко.  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Благодаря за бързият отговор.   bouquet  Личи си, че не готвя често  Blush Но в този случай ще си купя тенджерите.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 296
Никой ли не иска точки за тези тенджериии smile3511 Подарявам ги Peace

# 21
  • Мнения: 187
Писах и в друга тема за тенджерите от Метро. Купихме си 3 бр. Две от тях се прецакаха още при първото ползване - в едната запарих чай, в другата сварих супа. Оцветиха се безобразно много - силен цвят индиго. Третата не бях ползвала. Веднага естествено отидохме и направихме рекламация в Метро, отговора им беше... еееми тя неръждавейката така си се оцветява. Не е точно така, тенджери от неръждаема стомана ползвам от 15 г., турски, евтини, непокътнати са! Третата реших да ползвам само за варене на спагети, еми и дори и тогава се появи дефект - точки, като вдлъбнатинки, все едно е забивано пиронче.
Все още си чакаме рекламацията. Ходихме да се поинтересуваме какво се случва, че така се бавят, отговорът им беше, че не могат да вземат решение още и че след като мине 1 месец ще ни върнат парите, както е по закон.
Моят съвет е - не си купувайте от тях. Вече за втори път се разочаровам много от промоции с точки от Метро, това ще ми е за последен път.

# 22
  • Мнения: X
Не че съм голяма фенка на съдовете... ама на мен от силен чай ми се оцвети дори оригинален Цептер. А малки петънца ми се получиха като сложих вода със сол за спагетите. После прочетох упътването и там си пише, че солта се слага след като водата е кипнала. В противен случай се получават отлагания.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Много странно и неприятно Sad.

Аз варих чай мурсалски и мента. ПО- скоро го запарих, защото когато завря водата изключих котлона  сложих нещата и захлупих касеролата.  Супа топчета няколко пъти правих в голямата тенджера, нищо й няма.
На газов котлон готвя. МИя ги в миялна. От скоро ги имам, голямата от декември, касеролата от неделя


# 24
  • Мнения: 1 217
Никой ли не иска точки за тези тенджериии smile3511 Подарявам ги Peace
Аз ги искамммммммммммм
Писах ти на лични

# 25
  • София
  • Мнения: 5
Аз съм много доволна от тенджерата под налягане. Мъжът ми сам взел решение и я купил, въпреки че първоначално и аз бях малко скептична. Вече готвих над 10 пъти в нея и не е мръднала.

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте,аз си купих тенджера под налягане и обикновена тенджера. Сготвих веднъж и всичко е нормално в тенджерата под налягане, харесват ми предпазителите и начина по който пищи, за разликата от тази на майка ми от едно време е доста по-добра.
Изглеждат ми качествени и са много красиви. Странно ми е как се е случило от едно готвене да дадат дефекти както е писано по-горе.
Мисля да се доверя на коментара че тефлона е хубав (и на мен така ми изглеждаше), въпреки че съм фен на тефал и да си купя и един тиган Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 320
Тези съдове Thomas от Метро се оказаха поредния китайско-метровски боклук, за съжаление. Касеролата с тефлоново покритие и стъклен капак се повреди на първия месец употреба - подпухна и започна да се разлепва покритието! Самото незалепващо покритие изглежда много зле - като тънка гумена ципа, явно просто е лепнато върху стоманата и е въпрос на време да почне да се отделя!

Към всички, които са си купили такива съдове с незалепващо покритие - погледнете и натиснете с пръст пространството около нитовете за закрепване на дръжкката - там се появяват първите "мехури" в покритието, които постепенно се разширяват...

Отидохме в Метро и предявихме рекламация. Гледаха учудено отлепеното покритие и веднага ни върнаха сумата под формата на ваучер.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 441
Интерисува ме при готвене със съдовете Thomas нагряват ли се дръжките и най-вече тази на капака?

# 29
  • Мнения: 2 531
Интерисува ме при готвене със съдовете Thomas нагряват ли се дръжките и най-вече тази на капака?
ne, ne se nagrjavat ! No i az se razocharovach ot tjach , Privileg-a e mnogog nad Tomas-a Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт