My Toys - В света на играчките - 37!

  • 34 410
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 288
ivasl, искам да попитам всичките ли с Scout Nano са комплект от пет части, защото не ги виждам на картинката  newsm78

Харесала съм тази:
Мега също изглеждат хубави, това, което аз гледам най-вече теглото...на Мега-та  раницата тежи : Gewicht: ca. 995 g netto inkl. Organizer: ca. 1.100 g (не разбирам всъщност колко тежи самата раница  Rolling Eyes) , a na Nano тежат:Gewicht: . 1.180 g
Най -леки са тези 500гр. http://www.mytoys.de/Scout-Rucksack-VI-Dino/Rucks%C3%A4cke/KID/d … c.ca01.06/1790058 ...но незнам дали са функционални колкото другите  Rolling Eyes
Bobka  Simple Smile раниците са комплект 5 части, ако изрично е записано 5-tlg, има много раници, които се продават като единични артикули, без друго към тях. Жасмин ти е дала цените, на които поръчах и аз.  Намаление на тези два модела нямаше. Но пък и двете раници поръчах с -10% в началото на лятото. Не знам колко точно тежи Nano, но разлика от 80 или 100 гр (2 тетрадки), не би ме убедила да променя избора си, ако всичко останало е ОК.  
В немски книжарници има намаления на единични, по-стари модели (без никакви дефекти, но заредени с по-стари серии моливи примерно).
Попаднах на такава, цената на Мега 5 части беше 50 евро, но цветът беше само един. Ако имаш път натам или имаш приятели може да проверяват за теб. Може и да изчакаш лятото, ако не ти е спешно сега, дано ги намалят или поне -10% да ползваш  Peace

Може и да не съм наясно колко точно раници сте имали вече, Жасмин  Laughing, но съвсем отблизо следях движението от Швеция на сигурно 5-тата ви шейна, а вече мислиш за шеста ... Неуморна си, особено сега без гипс и без патерици, надявам се! Дано!

И да се похваля малко: всички поръчки с намалените Лего и игри от 27.12 насам са предадени, без сторнирани артикули, за обработка в ДХЛ, имам и трак № вече  Peace Остава търпеливо да чета "справките" за движение след няколко дни и дано да помръдват бързичко от първото редче  Grinning

# 661
  • София
  • Мнения: 159
jijibiji благодаря ти  Hug

ЧНГ на всички !!!
Да кажете нещо за това колело, че се чудя какво да измисля за 2,8 г. племенник -скоро има рожден ден!
http://www.mytoys.de/Hudora-Fahrrad-10-Zoll-grau-orange/Fahrr%C3 … a02.07.04/1745411

четох добри отзиви за Hudora, аз се ровя за техен модел без педали, че на нашата площадка дацата все се караха за едно Puky което върви м/у 160 и 120 лв. http://www.misto-bg.com/puky/lrm.htm

# 662
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
харесала съм колело без педали на Hudora за 20 евро http://www.mytoys.de/Hudora-Laufrad-Bikey-3-0-12-Zoll/Laufr%C3%A … r01.10.06/2053767

не съм пазарувала до сега... от оказаната на първа страница информация за доставката до България разбирам, че цената е 15 евро. Възможно ли е да я избегна тази сума?

Този модел не е подходящ за възрастта на детето ти. Няма да може да го кара през цялата 2011-а година. Модели като този са подходящи за деца над 2,5 г.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 11 340

E-е-е-е, до преди няколко дни не беше... Ама че ме ядосват! Отивам и аз да гледам в немския амазон.  Twisted Evil

# 664
  • Мнения: 288
Maybe  Simple Smile племенникът е на 2.8 г сега. Както казваш ще има РД след 4 месеца, но ще става и все по-голям до лятото Peace Колело 10" ще е доста малко за него, независимо колко е дребничък. Синът ни не е едър, нито от високите. Кара 12" до миналото лято, когато беше на 3.5 г. Много се зарадва на новото си колело 16" за 4-ти РД. Кара го без проблем ... с помощни, че ме мързеше октомври да тичам след него  Blush  Пролетта ...  обещавам  Laughing
Потърси колело поне 12" за детето, ако не в тойса, в магазините също има добри попадения  Hug

# 665
  • Мнения: 3 595
chockolina предвид липсата на последната поръчка съм в тих ужас дали да рискувам, та казвай дали наистина ти се занимава и да стягам ли линковете  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 101
Maybe  Simple Smile племенникът е на 2.8 г сега. Както казваш ще има РД след 4 месеца, но ще става и все по-голям до лятото Peace Колело 10" ще е доста малко за него, независимо колко е дребничък. Синът ни не е едър, нито от високите. Кара 12" до миналото лято, когато беше на 3.5 г. Много се зарадва на новото си колело 16" за 4-ти РД. Кара го без проблем ... с помощни, че ме мързеше октомври да тичам след него  Blush  Пролетта ...  обещавам  Laughing
Потърси колело поне 12" за детето, ако не в тойса, в магазините също има добри попадения  Hug

Много ти благодаря за съвета  bouquet, нищо не разбирам от колела даже не бях забелязала, че има такива означения 10 и 12  Grinning Сега ще  поразгледам и ще се образовам технически !

# 667
  • Мнения: 2
Здравейте и ЧНГ-  пълна с радост и добри неща Simple Smile

Аз пак да си пиша за първата си поръчка - комбинирана бебешка количка.
Личен статус: Чакам я - нервно Simple Smile
Статус в DHL: Status from 29.12.10 18:42 hours -  The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically 
Ей, така си седи този статус в DHL от самото начало, като за следваща стъпка, която по мое разбиране още не се е случила, пише: The shipment is being scanned in the parcel center of origin.
Ако сравнявам с laRedoute все си мисля, че до момента статусът щеше да е леко мръднал по-напред. Дори номер на товарителница не ми дава. Стоя си само с номера на колета от toys-a.

Моля много за съвет - да продължа да си почуквам нервно по бюрцето, чакайки статусът да мръдне напред, или следва да предприема нещо допълнително, като например да пробвам да се свържа с toys-a да питам тръгнала ли е въобще? И ако си чакам, пренебрегвайки напълно инфото от DHL, от кой ден мога да почна регулярни посещения за проверка в районния пощенски клон според вас?
Ей, това хормоните мира не ти дават Simple Smile

Благодаря предварително,
Една супер нетърпелива настояща и бъдеща мама




# 668
  • София
  • Мнения: 1 849
И аз нищо не разбирам от колелета. За дъщеря ми има ли подходящо колело, че нещо напоследък мрънка за колело, досега изобщо не е карала, имаше едно като по-малка, но го продадох чисто ново, че само си събираше прах. Колко трябва да е голямо за нея?

# 669
  • Мнения: 277
ох, надявам се, че не това са големите зимни намаления на дрехи, уж обявени така. намалени са по - малко неща от преди и основно са си есенни

# 670
  • Мнения: 511
ЧНГ на всички в любимата темичка!Бъдете здрави и все така прекрасни!
shmetia, съветвам те, почуквайки нервно по клавиатурата Mr. Green да им драснеш два реда с въпросче какво се случва.........защото ей, така без да имам за цел да те притеснявам ще споделя, че последната ми поръчка стоя със същия статус в DHL повече от седмица и накрая ми я отказаха, защото станала грешка дрън-дрън-дрън.....

# 671
  • Мнения: 288
И аз нищо не разбирам от колелета. За дъщеря ми има ли подходящо колело, че нещо напоследък мрънка за колело, досега изобщо не е карала, имаше едно като по-малка, но го продадох чисто ново, че само си събираше прах. Колко трябва да е голямо за нея?
Много се радвам, че няма да тичам само аз след колелото в парка  hahaha ще тичаме заедно, коментирайки Хансапласт и коя каска е по-здрава  Laughing Като начало ... вече писах, че дребосъка е с 16", навярно може да пробвате 20" във вело-магазина до нас, преди да се жертваш с поръчка, помощни колела има и за този размер, ако потрябват  Wink
Дали ще ти е по-спокойно, ако кажа, че и дъщеричката иска колело, подозирам отново само за да се "закара" до парка  Mr. Green Ще си караме с нея ролерите, то и аз искам хеликоптер ... ама ще си купя ... друг път  Joy

shmetia, присъединявам се към мнението на Dennia да пишеш на тойса  Peace Както се казваше в една реклама "пишете ни, не ни жалете"   Sunglasses   Успешно придвижване на поръчката  Hug

# 672
  • София
  • Мнения: 1 476
shmetia и аз да ти кажа, че по добре да пишеш. И аз имам едно килимче /Иве  Blush/ което от 28.12 е с твоя статус и си стои така и им писах вече, защото е подозрително и притеснително Confused
А поръчки от 4 и 12.12 си стоят от 20.12 без движение, за които вчера от бг пощи ме успокоиха че за по лесно миналавали през Гърция наземните ни пратки и по тази причина се бавели повечко...писах и за тях на тойса за всеки случай, но се надявам скоро да ги получа, че ако ми се загуби още някоя пратка ще ми дойде в повече  Crazy

Половината от моите и на снежко неща така и не се появиха, пак им писах запитване за случая и да вземат да върнат пари, но засега отговор нямам, пари също. Извинявам се на всички пострадали от тези поръчки, каквото мога правя - тормозя с мейли...но подозирам че докато си разследват и търсят загубените неща ще забавят и мен с връщането на парите  Confused

# 673
  • Мнения: 15
Здравейте,
Съвсем съм нова и искам да си пусна поръчка и се мъча в момента.
Но не ми приема кода за 10% намаление за нов клиент.
Моля някой ако знае от къде да го намеря коректен да ми пише  Praynig
че от една доста стара ваша тема изкопах някакъв, който не ми приема.

# 674
  • Мнения: 2
Dennia, ivasl, jijibiji,

Много ви благодаря, мили дами, за скорострелните отговори и съвети.
Ще пиша тогава. Но, тъй като и това ще ми е за първи път - става ли да им пиша на английски и контактът се осъществява от личния ми имейл до този техен: service@myToys.de  или има форма за контакт директно от сайта?
Извинявам се, ако съм го пропуснала някъде написано и вече обяснено - уж до сега внимавах да не задавам излишни въпроси, но немският е доста далече от разбираемите за мен езици  Embarassed Blush и се кахъря повече от обикновено...

Благодаря отново.

Здравейте,
Съвсем съм нова и искам да си пусна поръчка и се мъча в момента.
Но не ми приема кода за 10% намаление за нов клиент.
Моля някой ако знае от къде да го намеря коректен да ми пише  Praynig
че от една доста стара ваша тема изкопах някакъв, който не ми приема.

dandarelia,
аз кодчето си го изкарах от тук: http://www.coupons4u.de/?part=show_details&id=261
Само да добавя, че беше за - EUR 10, а не за 10%...

Общи условия

Активация на акаунт