My Toys - В света на играчките - 37!

  • 34 411
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 326
НАМАЛЕНИЯТА НА ДРЕХИ ЗАПОЧНАХА, ако някой не е видял.
Някои марки са вече на 50%, други на 40% и 30%.
Аз смятам да почакам още и да купя на 60% и 70%, защото нямаме вопиюща нужда от дршоряци, ама ей така, колкото за спорта.  hahaha  baby_neutral

Mдаа и аз чакам още по-големи намаления  Wink

# 691
  • Мнения: 288
Здравейте,
Има ли някакви специфки, който трябва да гледам за скутер.
Чудя се заслужава ли си да си поръчваме Скутер от Тойса или да си купим от БГ на пролет? newsm78
http://www.mytoys.de/Scooter-Roller/Hudora/KID/de-mt.sp.br01.10. … se&sort=price
В момента е пълно с намалени "тротинетки" и с малки и с колеми колела (гуми). Ако предпочитате тези с големите "колела" поръчай си сега от тойса, другите може и тук да намериш напролет, въпреки че са на малко по висока цена. Най-добрата, която съм срещала в магазина за колела беше към 40 лв, за детенце 3-5 г.

хихихи Жасмин, добре, че доброволно си признала "вопиющата" нужда от дрешки  Wink  дали да не те търся в темата  "Търся си нов много по-голям гардероб ... може и виртуален"  Joy   Разбирам те, че в момента друг спорт е трудно да практикуваш, но все пак .... по-добре да се разходим в парка, та да се откъснеш за миг поне от нет-а и шопинг изкушенията  Laughing   И аз отивам на разходка до у-щето ... да видим колко молив сме изразходили днес ... ще ходя и аз скоро в Карфур за 10-тина опаковки моливи от онези с "трудното немско име". Добре че придвидливо се запасих с 10 пакета автоматични пастели на едноименния производител Mr. Green

# 692
  • София
  • Мнения: 714
Момичета, помагайте,  Laughing реших да поръчвам.
Някой има ли такава игра http://www.mytoys.de/Jumbo-Disney-Princess-Das-magische-Schuhspi … p.ca01.03/1462945
Не ми я ясна тази номерация на сандалките http://www.mytoys.de/adidas-ADIDAS-Badeschuhe-Akwah-5-K/Badeschu … a01.06.01/1951740

# 693
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз също се въздържам засега, но мисля утре сутрин раничко да стана и да поръчам малко нещица, да не ми остане голо детето  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 286
да ви попитам за новорегистрирани , каква далаверка има, код, намаление или не6то такова? за да си направя сметка , с колко мога да си намаля нещо?

# 695
  • Мнения: 245
да ви попитам за новорегистрирани , каква далаверка има, код, намаление или не6то такова? за да си направя сметка , с колко мога да си намаля нещо?
Код за 10 евро намаление - J3NNTTKLMEDK

# 696
  • Мнения: 286
кода намалява ли доставката? или е 10 еуро от стойността на покупката само?
а мин стойност на поръчката има ли?

# 697
  • София
  • Мнения: 1 476
кода намалява ли доставката? или е 10 еуро от стойността на покупката само?
а мин стойност на поръчката има ли?

минимална стоийност при поръчка с код е 30 евро. Кода намалява 10Е от сумата на поръчката, доставката си е 15,95 евро....Май не е важно какво намалява кода, вадиш 10 евро от поръчката с доставката и виждаш колко ще ти излезе  Peace

# 698
  • Мнения: 288
кода намалява ли доставката? или е 10 еуро от стойността на покупката само?
а мин стойност на поръчката има ли?

И аз да попитам  Blush А каква, според теб, е разликата дали артикула се намалява с 10 евро или доставката?
Ако нещо струва 70 евро и го намалим с 10 евро, плащайки доставка 15.95 по-евтино или по-скъпо е от нещо, което струва 70 евро, с доставка 5.95  Thinking
Въпроса ми е съвсем добронамерен, може и на мен да е полезен отговора ... ако има отговор въобще, аз поне нямам ... вече четвърта година Wink
Може би наистина е време да си поговоря сериозно с фризьора  Mr. Green

ПП: Диди, изпревари ме  Laughing
Остава само Ива да се появи и да ме направи на пух и прах ... от счетоводна гледна точка .... но това си го зная и без друго ... още  ми е прясно приключването на фин година  Crazy

# 699
  • Мнения: 286
попитах, защото става дума за едни сандалки от 9 евро!!! за това сетихте ли се или вашите поръчки са от 70 евро нагоре?

# 700
  • Мнения: 7 605
Тъй като трябва поръчката да е на стойност минимум 30 евро, на дали някой се е сетил за такъв проблем  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 288
Правилно! За това и аз не се сетих  Blush  Признавам, че и през ум не би ми минало да поръчам артикул за 9 евро. Примера със 70 евро, е само за улеснение (да имае какво да смятаме и намаляваме), можех да напиша 30 и 130 евро, въпреки че и такива поръчи нямам.
Ако ще ти помогна, самият код за намаление има условие за мин поръчка 30 евро. Иначе поръчките са успешни и при задължителен мин 15 евро. Конкретно в момента, това няма значение за теб, може би в бъдеще.
Навярно ще ти е от полза да прочетеш последните няколко стр от темата, за да не те четем след време с "къде ми е поръчката, кога и къде ще дойде" ... всичко е поправимо, не се притеснявай, само да не натискаме бутончето за сторниране.

ПП: може би чисто хипотетично би имало някакъв смисъл във въпроса ... кое се намалява - артикула или доставката ... ако артикулът е под 10 евро ... даже ще ни "остане" от намалението. В твоя случай, ще имаме да си до-намаляваме 1 евро  Peace Направо може да си го прихванем от доставката и да платим само 14.95 евро ... като получаваме 1 чифт сандалки, доставени до Бг  Grinning
Наистина прочети няколко стр по-назад в темата .... съвсем сериозно споделям ... може и малко по-евтино да излезат сандалките, доставени до Бг  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте. HugНякой да има представа  ботушите на s.Oliver, TOM TAILOR и
KangaROOS дали си отговарят на номера?Например тези Simple Smile
 http://www.mytoys.de/s-Oliver-Shoes-S-OLIVER-SHOES-Tex-Kindersti … a02.17.08/2026399

# 703
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Момичета, някой виждал ли е такова нещо в сайта:



Не точно същото, а този сорт, като го разтръскаш, да вали сняг Simple Smile

# 704
  • Мнения: X
Здравейте. HugНякой да има представа  ботушите на s.Oliver, TOM TAILOR и
KangaROOS дали си отговарят на номера?Например тези Simple Smile
 http://www.mytoys.de/s-Oliver-Shoes-S-OLIVER-SHOES-Tex-Kindersti … a02.17.08/2026399


Аз ботуши на s.Oliver купих на моята щерка от Мола на Цариградско шосе, тоя с Карфур, от магазин HUMANIC. Имаше много модели детски ботуши и обувки S.Oliver. HUMANIC мисля, че има и в Сердика център. Най-добре да се мери, според мен, ботушът е капризно нещо - височина, прасец, всичко е от значение. Щерката носи 37 номер, тези, които й купихме, й заспаха на крака, бяха точни като размер.

Общи условия

Активация на акаунт