My Toys - В света на играчките - 37!

  • 34 443
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 337
Момичета, помагайте,  Laughing реших да поръчвам.
Някой има ли такава игра http://www.mytoys.de/Jumbo-Disney-Princess-Das-magische-Schuhspi … p.ca01.03/1462945
Не ми я ясна тази номерация на сандалките http://www.mytoys.de/adidas-ADIDAS-Badeschuhe-Akwah-5-K/Badeschu … a01.06.01/1951740
Имаме същите сандали номер 9 и 1/2, "стелката" им (или по-скоро вътре стъпалото) е 18см. Ако това може да те ориентира. Дъщеря ми носи 29 по принцип, но моделът е широкичък и сигурно ще й стават и за другото лято. Понеже са й малко широки, мислех, че няма да са удобни за през деня, а само за плаж, но тя шляпа с тях цял ден без проблеми.

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 16:38 от makoka

# 706
  • Мнения: 511
geryger , това е една от актуалните игри напоследък, няколко момичета я похвалиха(обувката свети и свири). Аз два пъти я поръчвах неуспешно и сега се надявам при третия опит да я получа.
krisiki, добре дошла отново Hug Mr. Green

# 707
  • Мнения: 288
Криски, Кенгуру имаме постоянно  Simple Smile в момента е това: http://www.mytoys.de/KangaROOS-KANGAROOS-Strike-V-Kinderschuhe/M … .39.05.16/2024378  - № 27, стелка 16.8 -16.9 ... трудничко се измерва точно. Според мен са умалени малко, купувам +1. Точно толкова е стелката на Индиго № 26.
За Оливър и ТТ ... не зная ... дано някой има възможност да измери, в краен случай ... разходка до МОЛ-а ... само дано не ти е на 200 км, или дай знак на лс за кой номер се колебаеш, мога да отида и меря вместо теб  Peace   Жасмин   Heart Eyes точно тез двата планирам да посетя ... още не съм го направила ... търся си повод ... уж за да услужа на друг човек  Joy

Оливър са красиви и ефектни, сигурно са и удобни ... но да си знаем, че много модели са Lederimitat ... само за инфо, ако някой не си го е превел.

Диди ... много "снеговалежни" има в книжарниците и в "любимия" ми Джъмбо ... от Нова Година до днес 3 счупихме, нали имаме и помощници в мом  Mr. Green  На кутийката му е написано "прес папие" ... ако ще ти помогна, да формулираш въпроса си в някой книжарница   Wink

Нали ще сме положително настроени и оптимисти, Дени - смятай че я имате играта ... почвай да учиш правилата  Laughing

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 16:34 от ivasl

# 708
  • София
  • Мнения: 168
Дени добре заварила отново  Hug
ivasl   ще се ходи в МОЛ, но трябва през почивните дни, че сега няма как.
Жасмин благодаря за разяснението Hug
Боже от колко дълго време не съм влизала тук , но като гледам обичайните заподозрени сте на линия. Grinning
Диди за теб  bouquet да знаеш, че  работата ми вече не е близо до теб  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 7 605
Здравейте. HugНякой да има представа  ботушите на s.Oliver, TOM TAILOR и
KangaROOS дали си отговарят на номера?Например тези Simple Smile
 http://www.mytoys.de/s-Oliver-Shoes-S-OLIVER-SHOES-Tex-Kindersti … a02.17.08/2026399

На С. Оливер отговарят  Peace

# 710
  • Мнения: 359
И двете са добри, но да те предупредя, че не могат да се използват, ако има подматрачна решетка. Трябва да е равна повърхност под матрака, иначе няма как да се мушнат и защипят между матрака и леглото.
Благодаря ти за уточнението, Жасмин. Няма да има подматрачна рамка, матрака сме го поръчали 18 см, надявам се да стане.
А някой може ли да ми каже къде са водонепропускливите чаршафчета да видя доставят ли се още до БГ, че нещо ми се крият. Търся за матрак 82/190  Laughing

# 711
  • Мнения: X
А някой може ли да ми каже къде са водонепропускливите чаршафчета да видя доставят ли се още до БГ, че нещо ми се крият. Търся за матрак 82/190  Laughing

Има в Карфур и по бебешките магазини, ако не се доставят.   Laughing

# 712
  • Мнения: 359
А някой може ли да ми каже къде са водонепропускливите чаршафчета да видя доставят ли се още до БГ, че нещо ми се крият. Търся за матрак 82/190  Laughing
Има в Карфур и по бебешките магазини, ако не се доставят.   Laughing
Ще имам предвид, Жасмин, но толкова съм свикнала да пазарувам, докато си стоя на дивана, че ходенето по магазини не ме привлича изобщо...пък и с този корем вече трудно дишам, не ми е и до разходки...Ако не стане от тойса, ще проверя амазоните първо, пък ако се налага...и по магазини ще тръгна...  Thinking

# 713
  • София
  • Мнения: 137
за тези които се интересуват от лего дупло , днес в кауфланд младост видях ето това http://www.mytoys.de/LEGO-DUPLO-LEGO-5641-DUPLO-Ville-Werkstatt/ … .21.28.06/1852664  на цена от 37лв и нещо, а кутия с елементи дупло 60 бр - за 30 лв   bouquet

В тази връзка , дуплото може ли да се ползва с по-малките  елементи на Лего , или няма как ?

# 714
  • при принцесите
  • Мнения: 90
...
Диди ... много "снеговалежни" има в книжарниците и в "любимия" ми Джъмбо ... от Нова Година до днес 3 счупихме, нали имаме и помощници в мом  Mr. Green  На кутийката му е написано "прес папие" ... ако ще ти помогна, да формулираш въпроса си в някой книжарница   Wink
...

Много благодаря Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 1 849
Детските маратонки на Найк отговарят ли си на номерата? Някой има ли 26 или 27 номер да ми премери стелката?

# 716
  • Мнения: 511
Детските маратонки на Найк отговарят ли си на номерата? Някой има ли 26 или 27 номер да ми премери стелката?
номер 25-по етикет 14см., измерих 15см.
номер 26,5-по етикет стелката е 15,5см.,аз измервам 16,5 см.

# 717
  • Мнения: 1 167
за тези които се интересуват от лего дупло , днес в кауфланд младост видях ето това http://www.mytoys.de/LEGO-DUPLO-LEGO-5641-DUPLO-Ville-Werkstatt/ … .21.28.06/1852664  на цена от 37лв и нещо, а кутия с елементи дупло 60 бр - за 30 лв   bouquet
В тази връзка , дуплото може ли да се ползва с по-малките  елементи на Лего , или няма как ?

Сигурна ли си за цените, направо е невероятна тази цена. В БГ единствено в момента излиза изгодно легото в Бонжур ( ако не са го затворили вече). Иначе на въпроса ти - най-малките части са несъвместими, от кубче нагоре да.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 849
Детските маратонки на Найк отговарят ли си на номерата? Някой има ли 26 или 27 номер да ми премери стелката?
номер 25-по етикет 14см., измерих 15см.
номер 26,5-по етикет стелката е 15,5см.,аз измервам 16,5 см.


Благодаря ти! Определено се обърках  Confused

Крачетата са им 16,3 и 16,7 см. За кой номер са според вас, в момента носят 26 и 27?

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 01:24 от tanini

# 719
  • Мнения: 2 122
Найковете, които имаме според мен са уголемени, специално детските /имам по-малки номера и не мога да помогна с точни мерки/
докато тези за големи, пък са умалени с половин до един номер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт