Мисля,че кърмата ми намалява....

  • 1 046
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Кажи ми само как успяваш да пазиш диета и да кърмиш. И мен това ме тормози най- много - искам да кърмя и успявам, но много искам и да отслабна- това ме тормози психически! Свалям по 2-3 кг. и после за ден- два ги наваксвам... #2gunfire

# 16
  • Мнения: 694
Момичета-направо ще се гръмна-току що бебока за пръв път ми отказа цица.Не ще и не ще-реве неистово,а нея не я ще-набутах му бибирон и заспа.. newsm78Сега пък защо-нахраних го около 7 и 20 ,ама той цокна 2 -3 пъти и пак се разпалака и така пак в 9 рев,рев и накрая с бибата заспа.не съм яла нищо пикантно,върнах се от фитнес преди повече от 2 часа-опитах кърмата не беше кисела-освен да ми е солено зърното,ама преди това не му пречеше...Ох направо ми се плаче.Давайте съвет...

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ако се притесняваш, че е гладен, дебни като се поразмърда насън и му дай да суче. На мен не ми се е случвало да кърмя веднага след фитнес, но съм забелязала, че ми влияе на "млекодобива"...т.е.  налага се изцеждане, за да не стана като кака Памела, докато малкия го взема от ясла
А това за кисела кърма заради фитнес  newsm78 за първи път чувам

# 18
  • Мнения: 1 878
И ние минахме през подобен етап - цокнем има няма две минутки и сън за около час и после пак иска - аз давам , а той цокне един два пъти и се дърпа все едно опарен и рееев - това се повтаряше предимно след обяд но не задължително, случвало се е и целия ден да сме така.
Така и не разбрах какво точно беше това поведение, постепенно се успокои детенце и си зацока пак спокойно и кротко (даже вече ми се усмихва като се папаме Hug), но аз си казах - споко природата си знае работата, моето бебе също и знам че то ще се справи ако аз му дам малко време  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 358
Кажи ми само как успяваш да пазиш диета и да кърмиш.........
Предполагам, че този въпрос е към мен.
Пазя диета, защото Ивето е предразположена към алергия към белтъка на млякото. Изключила съм всички алергизиращи храни от менюто си.
Не съм сигурна, че с подобна диета може да се отслабва - наблягам на хляб, картофи и ориз. Ям колкото мога повече сладки неща, за да имам сила и енергия.
С първото ми дете издържах три месеца (т.е. кърмих три месеца), а сега пазя диетата още от бременността. Много рядко ми се случва да "прегреша", защото после дълго се обвинявам за слабостта си.

Общи условия

Активация на акаунт