Мароко

  • 14 002
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 202
Ние летяхме през Мадрид с Райън еър do Танжер. Оттам има много полети до Мароко, до всички големи градове. Сега погледнах, че райънеър нямат до Казабланка, но виж някоя друга компания, Иберия май имат.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
easyjet Имат, гледах снощи..до милано с уиз еър и от милано до мохамед 5 със ийсиджет  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 914
Josefin, имай предвид, че Уиз и Изиджет не ползват едно и също летище в Милано!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да, видях го и това, но аз си мислех в Милано да се изкара някакво време...иначе гледам наименованието на летището, разбира се  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 109
Здравейте на всички  Hug Записвам се да ви следя(чак за догодина го планираме Мароко,но не искам да стане като тази,да се набутаме да плащаме и после да прочета темата и да цъкам колко съм се прекарала)

# 65
  • Мнения: 1
Момичета, ние заминаваме в четвъртък за Мароко. Ще отседнем в курорта Мазаган и ще ходим на екскурзия до Казабланка. Тъй като са ми заръчали приятели и колеги да им донеса магнити /направих списък за момента са към 25/ и разбрах, че там само се пазариш за цената на стоката. Та искам да ви попита, понеже ще си взема евро колко биха ми стигнали за да купя сувенири и такива подобни от там. Зная, че 10 дирхама се равняват на едно евро. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 018
има ли някой с по-прясна информация относно самолети, тур агенции, впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт