Юлски деца-Тема 40

  • 25 685
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 054
Записвам се и аз в новата тема!  Hug

С тия подаръци... луднах  Crazy Имаме 2 неща на Фишър и се убедих, че си заслужават, колкото и скъпи да са.. Сега много искам столчето.. ма 120лв  ooooh! ... Направо съм в чуденка на цялото нямане на пари... Ще ида в магазина, ще умувам, ще разглеждам всякакви активни музикални масички /защото задължително искам нещо до което да се забавлява права/ и сигурно пак ще вземе столчето както казах на цялото ни нямане. Ама Коледа е все пак да му се невиди!  Tired

# 46
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
На подаръчна вълна като сме, аз първо уредих каката и племенницата, с помощта на Ванчето поръчах някои неща от нетя  Heart Eyes. Невунка ще я оборудваме с гърне, ФП естествено  Mr. Green Няма да изневерявам на марката я, те теково ще да е, дет се вика практичен подарък тип гъзарийка  Flutter:



Иначе каката е по-сложна, защото вече разбира и сама избира. Давам си сметка, че на тази възраст, на която са сега юлчетата, подаръците са по-скоро избор на родителите, а при Стефунка е вече осъзнат избор. Гледа реклами избира това, онова и разбира се иска всичко  ooooh! И моят тих ужас - сега е на вълна Барби, Уинкс и всичко да е розово и бляскаво както тя казва  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Силно се надявам да отмине този период, че иначе ако й угодя за всичко, ще стане като фолк кифла  Sick

# 47
  • Мнения: 32
Урааааа, станах леля, най- накрая. Моята племенничка, с термин 24 ноември най- накрая се роди, разбира се предизвикано. Леля ми беше толкова развълнувана, като пропуснем, че плачеше, не се беше сетила да пита нито за размери, нито как са, нито как се казва, та нищо незнам. Пусти хормони и аз за малко да се разрева, но пък голямо чакане му падна Laughing.

# 48
  • Мнения: 65
Урааааа, станах леля, най- накрая. Моята племенничка, с термин 24 ноември най- накрая се роди, разбира се предизвикано. Леля ми беше толкова развълнувана, като пропуснем, че плачеше, не се беше сетила да пита нито за размери, нито как са, нито как се казва, та нищо незнам. Пусти хормони и аз за малко да се разрева, но пък голямо чакане му падна Laughing.
Е, хайде честито, важното е да са добре бебка и мама, а подробностите ще ги разбереш като ги чуеш.

# 49
  • Мнения: 7 263
Драге, ха честито ЛЕЛЬО!!!!  bouquet
Вашия род сте много изчаквателни сега се сещам и за едно чакано юлско бебе дето за малко не се роди през август  Wink Wink Wink
Марулич, много практичен подарък наистина - хеле пък ако го ползвате, защото ние и идея си нямаме за какво служи този мебел  Twisted Evil иначе за кифлите не бой се - има време ще и мине на Стефи.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
днес Калоян се сдоби с гипсова подложка на лявата ръчичка,за добро утро...след като 2 пъти за една седмица си извади ръката от лакета...на печелившите честито!

преди няколко дена си я извади сам, тръгна да се тръшка по улицата и увисна с цялата си тежест на ръчичката и я извади, а днес кака му тръгна да го дърпа за същата ръка, за да го качва на спалнята, и докато изкрещя НЕЕЕ малкия вече пищеше cry тъкмо бяхме се събудили и затова ходихме в спешното по пижами,с гурелите,рошави...топли от леглото дето се вика ooooh! наместиха я, но докато я раздвижваше я извади пак и хората казаха - ГИПС,поне една седмица, да укрепне  Sad и сега няма да ви казвам какво пищене и рев е за всяко нещо което изисква употребата на двете ръце ooooh! малко посвикна сякаш де, но иска да го сваля,нищи си бинта,скубе памучета...дано устискаме една седмица ....
и всички са болниии - Лора е на АБ,найден е с бронхит и 2 АБ, калоян се буди втора вечер в 2:30 от сопол и кашлица....аз не знам как държа фронта още.......но предполагам че когато всичко утихне ще рухна като берлинската стена ooooh! сега от напрежение нямам време да се разболея даже....
те така...в тон с коледната тематика
 да се свършва тая факана година че ми се реве вечеееееее  smile3518

# 51
  • София
  • Мнения: 3 581
Драга, честито  bouquet. Голямо нашествие във вашето семейство на бебоци, ама поне ще са на една възраст всички Grinning.
Верж,  Hug. Дано скоро да свърши всичко, още малко, а после нова година, нов късмет.
Марулче, имаме го това гърне, много е готино, но тя го използва само за игра, а не по предназначение. "Пуска" си водата, разглобява го, за да стигне до свирещата конзола. Още не сме пробвали, но май като се напълни ти казва неща от типа : see you next time, пее една песничка : toilet paper, toilet paper Mr. Green.
Веси, вземи я масичката от някой чужд сайт, голяма работа, че не е на бг. Там е по-евтино
Маймунче, още сме тука - до 22-ри февруари, но аз вече пазарувам за БГ, защото както казах и преди няма да мога да взема всичко с мен. Сега търся нещо такова да и купя, защото много си го обича тука
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=10&e=outdoorfunproduct&pid=45788
Рал, имах предвид дали Ния му обръща достатъчно внимание Mr. Green, че нали знаеш как е понякога. Аз не бързам за него още

# 52
  • София
  • Мнения: 583
Вирджи, милата! Хайде стискам силно палци да свършва тази черна серия и бързо да оздравявате! Hug Дано Кайче издържи и гипса и повече да не прибягвате до такива мерки. Hug Hug Hug Hug
Драга, честито ти чакано бебче! Да е много здраво, добричко и щастливо! А, на щастливата майка скорошно възстановяване!
Ще има ли среща? Ние с Анди ще дойдем със сигурност!

# 53
  • Мнения: X

Рал, имах предвид дали Ния му обръща достатъчно внимание Mr. Green, че нали знаеш как е понякога. Аз не бързам за него още


Кутията е прибрана и си чака Коледа. Ако устискам до тогава  hahaha Joy hahaha

# 54
  • Мнения: 32
Марулка, много й се чудих на тази тоалетна, много готина, както и не може да се разберем с гърнето можеше и да ни е от полза, но после се отказах.
Лени, майката е на братчед ми жена, нямаме кръвна връзка, но може би децата в семейството си имат собствено мнение кога ще се раждат Laughing.
Виржинити и тука да те съжаля, дано скоро мине черната серия.
вече разбрах племенничката се казва Карина, 3. 600 кг.
Да ви питам, моята приятелка каза, че е взела страхотни апрески от Метро, аз съм малко скептична към обувките, които продават там. Дали да й взема, само 21 лв. са, няма да ги носят много така или иначе?

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 19:27 от Julsko bebe

# 55
  • София
  • Мнения: 19 263
И аз съм ЗА среща, само да е някъде, докъдето имаме удобен транспорт. И без това моето диване много обича да ходи на спирката, а пък ако уцелим някой рейс, веднага иска да се качва.

Роси, виж тук ]http://www.sportsdirect.com/clothing-and-sportswear/jackets-and-coats?dcp=2] Имаше и тема някъде за пазаруването от този сайт. И аз имах една неуспешна покупка оттам, но карай, предимствата са много повече.

Мамбина, ако и в следващите 20-тина години е такова диване, може да не доживея до снаха Mr. Green И на всичко отгоре като си дойде баща му от работа - гука, хили се и е най-щастливото дете. А за мама през деня - мрънкане, викане, инати и бебешки истерийки.

Ние май ще се ориентираме към онази количка, която съм показала по-нагоре. Мимето ни зариби със зебрата, но се чудя дали на Мишо ще му хареса, защото на нищо не иска да се качва и вози, та ще остане може би за другия РД.

# 56
  • Мнения: 250
Урааааа, станах леля, най- накрая.

ЧЕСТИТО  newsm51

VirginityHug Hug Hug-дано новата година да ви донесе повече радости  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 15
Юлско бебе честито, да е живо и здраво бебчето.
Оооо този Мики маус наистина изглежда много готин.
Вирджинити ужас направо и мен все ме е страх да не извадим някоя ръка, Кати като почне да се тръшка и я държа за ръката ако е подходящо предпочитам да я пусна защото и без това си е тежичка, а като се и задърпа съвсем имам усещането, че ще я извадя някой ден тая ръка, но понякога толкова бързо става, че нямаш време да разбереш.

# 58
  • София
  • Мнения: 39
ЮБ честита ти племеница!
Вержи, голямо  Hug.

А за среща съм ЗА. На мен също са ми удобни тези часове, като по-удобно ще ми е преди обяд, защото Тони спи след обяд (в леглото си), а след това да взема и каката от градина. Предпочитам детски кът.

# 59
  • Canada
  • Мнения: 649
Иначе каката е по-сложна, защото вече разбира и сама избира. Давам си сметка, че на тази възраст, на която са сега юлчетата, подаръците са по-скоро избор на родителите, а при Стефунка е вече осъзнат избор. Гледа реклами избира това, онова и разбира се иска всичко  ooooh! И моят тих ужас - сега е на вълна Барби, Уинкс и всичко да е розово и бляскаво както тя казва  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Силно се надявам да отмине този период, че иначе ако й угодя за всичко, ще стане като фолк кифла  Sick[/color]
Абе Марулич - ти да не говориш за нашето Кари, а не за Стефи?!?! Същата работа е и при нас... ooooh! А относно гърнето - супер фешън е... Направо ме разби с тоз модерен практичен подарък...Хихихи
Вирджинити, и аз прочетох какво ви се е случило с Кайо и много ми е жал за него наистина... Той такъв мъничък герой се оказа... А на теб наистина май ти е черна годината. И аз съм "за" да свършва вече - аз също не съм имала по-каръшка година от тази... #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт