Юлски деца-Тема 40

  • 27 910
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
ЕЕЕЕЕЕЕеее Джидж.... направо невероятно. Чудесата се случват! Искам и аз!

Днешният ден е много символичен. Нали знаеш, че каквото си пожелаеш в нощта срещу Богоявление винаги се случва.
Пожелавам ти малкото чудо Стеличка да си има след няколко месеца компания - друго малко чудо!

Лека и безпроблемна бременност!

# 601
  • София
  • Мнения: 6 719
Джиджииииииииииии, честитооооооооо! Много се радвам за вас! Да имаш още по- прекрасна бременност! Лелеее, направо се просълзих от вълнение, представям си вие какви емоции изпитвате. Heart Eyes Hug Hug

# 602
  • Мнения: 1 089
Джиджи, честито! Прекрасна и лека бременност! Наслаждавай се на всеки миг щастие! Права е Мила, развълнува ни и просълзи всички и като че ли пак усетихме за миг това вълнение да узнаеш, че у теб тупти и друго сърчице!  Heart Eyes

# 603
  • Мнения: 1 971
Ето на това му се казва чудесна новина! Джиджииии, честито и много лека, спокойна и щастлива бременност ти пожелавам. Развълнувах се и аз.

# 604
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Джиджинка, новината е меко казано уникална! Е това е то, чудото на природата, на любовта! Настръхвам като си помисля колко емоции има в новината ти!

Факт е, че ти си вторият случай в кратко време насам, когато след първо инвитро се забременява по естествен път. Господ си знае работата, това ще кажа.

СТРАХОТНООООООООООООООООООООООО!

И да не забравя да честитя на вчерашните именници и на днешните - да носят с гордост имената си и от здраве да не се отърват!

# 605
  • Мнения: 1 091
Честито на всички именници и от мен   bouquet.

Джиджи, само ако знаеш колко много се развълнувах, как ми трепна душичката и насълзиха очите, бегло си представям на теб какво ти е  Heart Eyes. Пожелавам ти най-прекрасните месеци до срещата с малкото ви съкровище! Стелла ще бъде прекрасна кака. А израза на докторката много ме разсмя   Joy. Твоята новина ми дава голяма надежда  Blush

# 606
  • Варна
  • Мнения: 893
едно пиленце ми подшушна че имаме чудесно - прекрасна новина в дружинката, та викам да проверя  Mr. Green

Джиджеееееее  Hug честито малко чудо на чудесата!!!!  bouquet виж щастието и любовта какво правят с хората  Wink да сте живи и здрави! лека и безпроблемна !!!  Hug

# 607
  • Варна
  • Мнения: 893
аз да почерпя за малкия ми именик   bowuu
че докато се обърна и то дошло Иванов ден  Whistling

честито на всички празнуващи днес!


# 608
  • USA
  • Мнения: 675
Евита, честит рожден ден, бъди здава и много щастлива  bouquet!

Еееее, Джиджи, страхотна новина! Сигурно сте много щастливи, заслужили сте си го напълно! Пожелавам ти лека бременност, а Стелла много да помага за бебето!

# 609
  • Мнения: 250
Добро утро!
Днес свекър ми Иван и синът ми Йоан имат имен ден-почерпете се за тяхно здраве:


Честит Имен Ден на всички, празнуващи днес!

 Джиджи, честито!

# 610
  • Мнения: 12 451
Джиджииииииииииииии, толкова много се радвам!!!!!!!!!!!!!! И ако щеш ми вярвай на срещата имах чувството, че си бременна!! Даже исках да те питам дали работите по въпроса, но не остана време. Наистина Господ си знае работата!! Пожелавам ти прекрасна втора бременност, добро бебе като Стелличка и залагам този път на момченце! Wink  Гушкам те силно!! Hug

Честито на всички малки и големи именици!! Здрави да са! Моите родители също празнуват, да са ми живи и здрави и да ни радват дълги години!


Драга, честит телефон, на мен пък Влади ми напишка лаптопа, но още работи, макар и с мъка.
Ели, да се оправя Калина! Praynig

# 611
  • Мнения: 715
Честит празник днес на всички именници!
Влизам да почерпя за здравето на Йоана , да е жива и здрава и Йоана на Мише, Йоан на Радина и Чочи!  bouquet



Божеее каква съм заспа... Джиди това е прекрасна новина, жива и здрава и лека и безпроблена беременност.Сега чакате още едно мъничко чудо да попълни семейството! Hug

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 10:08 от Fortune

# 612
  • Мнения: 49
Честит имен ден на всички именници- да са живи и здрави!
Нека с радост си носят това име.
И специално да поздравя Джиджи, която ме просълзи и мен с тази прекрасна новина и ме накара да повярвам, че чудеса наистина стават  bouquet
Пожелавам ти наистина една лека бременност и едно чудесно бебе, като Стеличка Hug

# 613
  • София
  • Мнения: 451
Влизам аз да поздравя днешните именници и що да видя....

ДЖИДЖИ, не мога да намеря думи да ти опиша просто колко ме развалнува, и колко много се радвам за вас и .....абе просто думи нямам! Това е толкова невероятно хубава новина! Да сте живи и здрави!  Още по-прекрасна бременност и едно такова добричко бебче като Стелличка  Hug Hug

# 614
  • Мнения: 7 263
Честит имен ден на всчки празнували вчера и на всички, които има празник днес!
Бъдете здрави и усмихнати!

Джиджииииии, вчера пожелах на всички мои приятелчета, които жадуват рожбичка да получат по едно - но не подозирах, че толкова бързо се сбъдват пожеланията!
Пожелавам ти най-прекрасната и лека бременност и най-прекрасното и усмихнато бебче на финала!!!!
Направо ми стопли сърцето  Hug
Много ми липсвате, но трудно успявам да ви прочитам вече  Hug

Общи условия

Активация на акаунт