Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 13)

  • 33 839
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 214
Единствено една лекарка в ТК ми направи добро впечатление, за да съм честна. Другото се радвам, че не са ми пипали детето.
Всъщност са го ударили в чешмата, половината дупе е синьо. Също и крачето, където са го боли за изследванията. Не искам да мисля, че е било нарочно, от злоба, но някак си .. на такова ми мирише.

Стихийке, ами таткото, той ако не е с теб в родилното не знам как ще се свържат с него, за да потвърди, че не иска ваксини. Аз обаче си мисля, че все пак трябва да вземете решението заедно. Съпругът ми все още мисли, че е по-добре да се ваксинираш, въпреки жертвите, но си се подписа човека, защото сме го обмислили и решили.
О аз ако тропна по масата ще е така както кажа, въпроса е че това е и неговото дете и нямам право да реша сама, а той вярва че ползата от ваксините е по голяма от вредатаю
А това което наблюдаваме с големия ни син то не е доказано че е от ваксина, той ми е много по доказателстава и търси от мен изследвания на лекари и мед заключения по повод вредите.
Не иска да слуша кой какво казал или нечии умозаключения.

# 691
  • Мнения: 4 753
Според мен, листовките на ваксините са достатъчно доказателство и никакво друго мед. заключение не е важно... Производителят е написал, че макар и рядко, неговият продукт може да доведе до редица тежки заболявания, вкл. смърт, какво повече да искам като доказателство!?

# 692
  • Мнения: 133
Според мен, листовките на ваксините са достатъчно доказателство и никакво друго мед. заключение не е важно... Производителят е написал, че макар и рядко, неговият продукт може да доведе до редица тежки заболявания, вкл. смърт, какво повече да искам като доказателство!?

  Наистина е така  Peace  ,но защо не ни интересуват и ги умаловажаваме  newsm78

# 693
  • Мнения: 109
.........какво повече да искам като доказателство!?
А не си ли чувала за  "Ооо, не! Не искам да знам!" Това не знам как да преборя.

# 694
  • Мнения: 2 214
Според мен, листовките на ваксините са достатъчно доказателство и никакво друго мед. заключение не е важно... Производителят е написал, че макар и рядко, неговият продукт може да доведе до редица тежки заболявания, вкл. смърт, какво повече да искам като доказателство!?
На което той ми отговаря че по тази логика не трябва ни то едно лекарство да се пие.

# 695
  • Мнения: 4 753
Според мен, листовките на ваксините са достатъчно доказателство и никакво друго мед. заключение не е важно... Производителят е написал, че макар и рядко, неговият продукт може да доведе до редица тежки заболявания, вкл. смърт, какво повече да искам като доказателство!?
На което той ми отговаря че по тази логика не трябва ни то едно лекарство да се пие.

Лекарства се пият от болни хора... Тогава изборът е между болестта и страничните реакции на лекарството... И с лекарствата при боледуване трябва да се внимава, не се пие каквото и да е когато и да е... Ваксините са профилактика при здрави хора - няма между какво да избираш... Що за профилактика е това, което може да убие детето ти? Аз съм непреклонна на тази тема и открито си заявявам, че ако мъжът ми има друго мнение, да си роди дете, чийто живот да рискува... Докато аз раждам в нашето семейство, аз ще решавам, относно ваксините, а по-точно няма да се постави такова нещо на детето ми...

# 696
  • София
  • Мнения: 1 164
подписах петицията, аз също смятам, че не трябва да са задължителни ваксините.  Хепатит Б не виждам защо още от раждането трябва да се поставя, къде ще се зарази бебето през първата си година  не ми е ясно...

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 687
подписах петицията, аз също смятам, че не трябва да са задължителни ваксините.  Хепатит Б не виждам защо още от раждането трябва да се поставя, къде ще се зарази бебето през първата си година  не ми е ясно...

И за мен тази ваксина е най-безсмислената от всички ...

# 698
  • Мнения: 192
Бих искала да помоля, ако някой има книгата "Признанието на един лекар- еретик" от Робърт Менделсон, издателство "Хомеохелп", дали не може да ми е препродаде? Или да ми я даде под наем, ако иска. Съгласна съм на всякакви варианти, само за да я прочета. Simple Smile Търсих я в издателството, по различни сайтове и книжарници, но навсякъде е изчерпана.

# 699
  • Мнения: 2 176
Ani i Bigi ,
сигурна ли си, че книгата е изчерпана напълно и в издателството, и по книжарниците я няма?

Последна редакция: пн, 17 яну 2011, 22:23 от multimodal

# 700
  • Мнения: 3 499
Леле, Стелт, разби ме с този клип с бебочето....Все съм го мислела, но не бях го виждала.....
За какво беше това цялото ръчкане - проверка дали могат да му стигнат до стомаха ли, аспириране ли..... newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire Още треперя.

Иначе и аз смятам, че стресът за отделеното бебе от майката е огромен. За родилката според мен също е немалък (малкото ми дете, въпреки че бе родено естествено, доносено, здраво... ми бе дадено на петия ден сутринта...........................................)

# 701
  • Мнения: 6 274
Леле, Стелт, разби ме с този клип с бебочето....Все съм го мислела, но не бях го виждала.....
За какво беше това цялото ръчкане - проверка дали могат да му стигнат до стомаха ли, аспириране ли..... newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire Още треперя.

Стига де, явно бебето има някакъв проблем - вероятно се е нагълтало с околоплодни води.
Нали не си мислите наистина, че така ровят из носовете и устите на абсолютно всички бебета?

# 702
  • Мнения: 380
Леле, Стелт, разби ме с този клип с бебочето....Все съм го мислела, но не бях го виждала.....
За какво беше това цялото ръчкане - проверка дали могат да му стигнат до стомаха ли, аспириране ли..... newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire Още треперя.

Стига де, явно бебето има някакъв проблем - вероятно се е нагълтало с околоплодни води.
Нали не си мислите наистина, че така ровят из носовете и устите на абсолютно всички бебета?

Не знам дали с всички е така или не, обаче аз съм потресена от видеото. Само като си представя, че това там е моето дете и примирам. Направи ми впечатление, че едната беше с ръкавици, другата - не.

# 703
  • Мнения: 3 499
Мен ръкавиците не ме притесняват - бактерии бол вече.

Но си ревеше прекалееееено добре, за да има течност в дробовете - а не виждам защо да му бъркат до стомахчето, та то 9 месеца води е гълтало - ще ги изпишка Crossing Arms

# 704

Общи условия

Активация на акаунт