Отговори
# 615
  • Мнения: 758
За резултатите - чакам ги след 7 фев. Аз също не съм била запозната с причинита за РМШ, но пък едва ли има човек, който винаги да е правил само безопасен секс.

# 616
  • Мнения: 2 898
Аз също не съм била запозната с причинита за РМШ, но пък едва ли има човек, който винаги да е правил само безопасен секс.

 И да е бил само безопасен, пак гаранция никаква. По-важен е имунитетът, а ако има и стрес -  smile3511 / личен опит /.

# 617
  • Мнения: X
И аз наблягам на имунитета. Дори не пуша от 1 година. Не заради това, но все пак.. И се моля да ме подмине... и така... roverandom , мила, дано резултатите са ок.

# 618
  • Мнения: 5 140
Теичка, ако вярваш че ще те подмине, така ще е...аз пак за позитивното мислене, ама си е така  Whistling

# 619
  • Мнения: 157
Добро утро, момичета!!!

Днес е световен ден за борба с рака - ДАНО Да сме живи и здрави!!!
И нещо ужасно притеснително, вчера по новините казаха, че за 1 година в БГ онкоболните са с 30000 повече  #Crazy

# 620
  • Мнения: 124
Мина конизацията.Продължила е 10-15 мин.Д-ра каза,че към края на другата седмица ще са готови изследванията,но според него няма нищо,защото ако има нещо още по време на операцията се вижда.Клизма ми направиха,но така и нищо не свърших,както и очаквах.Разтреперах се ,разплаках се,сърце започна да ме пробожда и без време ме приспаха.Та спах от 8,20 до 17 часа.Д-ра каза да се кисна в смрадлика и да се мажа с йодасепт,че съм била тясна и ме разранил с инструментите.За пазене-до месец да нямам температура и да не се появвява миризливо течение.Друго какво ще добавете във връзка с пазенето,освен че и тежко не трябва да вдигам?

# 621
  • Мнения: 5 140
Янка  Hug направи си чай от бял равнец, кисни се в смрадлика, засилвай имунитета. Аз препоръчвам червеното цвекло. Ако имаш други въпроси питай, насреща сме, кой с каквото може...сега почивай и не се напрягай  Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

# 622
  • Мнения: 124
Благодаря! Simple Smile

# 623
  • Мнения: 2
Имам един въпрос към тези които са запознати.Какъв живот трябва да водим ние оперираните след конизация,има ли нещо по-специално,здравословно хранене и други такива.Моля споделете.

# 624
  • Мнения: 5 140
Има да да си пазиш Имунната с-ма, Нервната с-ма, да ходиш на редовни прегледи, да се храниш здравословно - за предпочитане е, да се грижиш за себе си като цяло и да се обичаш и уважаваш повече! Позитивното мислене също е в това число.
от мен за сега това, ако имат и другите какво да допълнят....

# 625
  • Мнения: 2
Благодаря ти за отговора,аз съм чела някои неща по тази тема,например че не е за предпочитане консумация на шоколад,кафе,алкохол.А има неща които са почти задължителни в менюто като доматите например,цвеклото,морковите.Ще се радвам и ако някои друг сподели.

# 626
  • Мнения: 5 140
Със сигурност цигарите са забранени, алкохол може е естесвено не като пияниците, умерено и с мярка, даже виното е препоръчително. И кафе можеш пак умерено, шоколада също. Аз от както съм конизирана, другият месец ще станат 2 г цвеклото и морковите са ми задължителни всеки ден. Може и зелен чай да пиеш.

# 627
  • Мнения: 124
А тежко колко време не трябва да се вдига?Аз преди малко се обърках и вдигнах малкото,към 12 кг е.

# 628
  • Мнения: 67
На мен ми казаха 2 седмици да се пазя да не вдигам тежко , но колкото е възможно по - вече време се пази .

# 629
  • Мнения: 5 140
По дълго време трябва, избягвай сега да вдигаш тежко!!!!

Общи условия

Активация на акаунт