забравих да сменя памперса почти 12ч.

  • 2 835
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ако не те притеснява, ратрий и телцето с мас. Предполагам,че доста жени ще ме нахокат против това, но маста загрява,с което може да предотвратиш евентуалната настинка

# 16
  • Мнения: 666
Ако не те притеснява, ратрий и телцето с мас. Предполагам,че доста жени ще ме нахокат против това, но маста загрява,с което може да предотвратиш евентуалната настинка
За да предотвратиш настинка може и с ракия да я намажеш Stop Mr. Green
Разбирам,че ти е първо детенце,но не се стряскай толкова Hug Имаше един период вечер все се опикаваше Натали и сигурно по няколко часа е спала мокра,но да чукам на дърво нищо и няма.Когато спря да пие мляко вечерта,спрях и да сменям памперс през ноща..ела да видиш сутринта какъв огромен памперс махам/и да,леко мокро е дупето и кръстчето,но не се притеснявам/ Laughing

# 17
  • Мнения: 722
С мас? Бебе? Къде живеете, за бога? По нашия край ги и солят Stop И мед на биберона слагат  Stop И по-голяма простотия съм чувала - белтъци, вестници, и увиват бебето против настинка.

# 18
  • Мнения: 666
Малко извън темата..права беше bubeto d,че ще я "нахокаме",все пак не сме в праисторията Mr. GreenСолете,миите със яйце,триите с масчиЦа,давайте мед на биберона,но поне не разпространявайте пропагандата Laughing Peace

# 19
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Виж аз бих се притеснила от подсичане, за настиване на кръст не бих се и сетила Simple Smile Спокойно, всичко ще е наред, случва се! Wink
И аз така!
Иначе и на мен в този период ми се е случвало няколко пъти да забравя. До 12 часа не съм стигала просто защото в един момент памперса(марка като на авторката) преливаше и аз се опомнях  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 335
Синьт ми на тази вьзрас си спеше цяла вечр без да се буди,не сьм будила и аз за да сменя памперса разбира се.Така,че вечер си изкарваше с една пампа 9-10 часа.
Не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 2 562
Ха,ха...В началото сменях пампите на 3 часа след ядене(че тогава ги пълни),ама се оказа че бебка хич не се кефи да я разбутвам по никое време...След няколко нощи рев,просто оставих детенце да си спинка с пълни памперси(само ако се наака сменям) и то по 10ина часа...Не мисля че ще простине кръста,все пак памперса се "затопля"  Mr. Green А,да не забравя-преди слагането на последния памперс,мажа обилно дупето с крем против подсичане...Е,досега,блава Богу,няма проблем Grinning

# 22
  • Мнения: 9 471
По принцип,нищо няма да му стане на детето,но не доумявам как така ще забравиш да смениш памперса.
Дано не забравиш да го нахраниш някой път  Confused

# 23
  • Мнения: 1 045
едно време с пелените сме спали цяла нощ напикани,така че не е проблем някакъв забравен памперс.
Аз не будя за тоалет спящо дете.

Общи условия

Активация на акаунт